NALIMAJTE: Najbolj sexy slika nasprotnega spola II

mistique

Guru
16. jun 2009
13.132
941
113
Emona / Carnium
Jst sm popajtlu najbl grdo v zrćah k sm se tko odloču in ne zarad orodja. Tko, da ta logika od jest5 res drži!
Odloču sm se namreč, da bom mel pjačo ceu teden gratis. Stava z dobrimi prjatli je še zmer najbolš, kar loh pol vnukom razlagaš...
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Pri nas se je eden tako fino zakavsal. So se šli stavit kdo jo bo, baba pa v prvo prijela :obesise: . Celo sranje potem.

Ok, da vrnem žogico - kaj imate tako proti debeluškam? Veš kolikšno orodje moraš meti da zraven prideš ?! :p
Mateja pa rad podyebavam zato, ker se potem tako na vse žive in mrtve spreneveda :valjamse: . #Matey's style.
 
  • Haha
Reactions: Matey

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.366
9.798
113
kod Džej-Zija
Namesto da bi kaj prilepil, klasično demzovsko samo gobezdaš. Kot v gostilni, bi pametoval kelnarci, ko bi ti ona pribila “tiča vun”, pa srček v hlačke in hitro domov. Poznamo take tičke.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.572
2.420
113
1652119602505.png
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Res je, res je pa tudi, da takih slik ne zbiram. Mi ni nikoli bilo okusno. Meni je okusen oni design ki ga je zadnjič Matej pripel :

1652119957603.png


To je primer lepe ženske, ki ni čisto vulgaren. Kwa pa vem, sej smo ga včasih biksali vse sorte, ampak takrat ko je ženska čisto naga in razkrečena, je samo moja ! Niti pod razno je nebi razkazoval okoli, ker bi se mi zagabila.

Evo, to je moja iskrena misel.

ps: pyzda jest5 , si vedno tako zagaman?
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.419
9.165
113
Tako je, jaz razumem, da se sem lima dekline, ki bi jo neglede na vse 95% zdravih poknilo za svobodo, da da triger hidravliki.. deviacije za fetišiste pa limajte drugam. In to je to simple.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: ales85