NALIMAJTE: Najbolj sexy slika nasprotnega spola II

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.646
6.502
113
20210608_181953.jpg
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

To ni za k nam. Rit kot krušna peč, vse vrate treba pozamenjat po bajti, vprašanje če se lahko v povprečni slovenski kuhinji sploh obrne.

Neuporabno. Morda bi bilo za Starga deca ... da bi se vsaj malo zaslinil ker vstat mu itak ne more več.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
To ni za k nam. Rit kot krušna peč, vse vrate treba pozamenjat po bajti, vprašanje če se lahko v povprečni slovenski kuhinji sploh obrne.

Neuporabno. Morda bi bilo za Starga deca ... da bi se vsaj malo zaslinil ker vstat mu itak ne more več.
To je taprava baba z v bajto.
Ti, ki živiš v prikolici, moraš pa bolj take gledat k so ravne ko dila.
 

kajote

Fizikalc
11. dec 2007
368
162
43
saj ba.ba mora imeti rit.. ampak tole je pa nagravžno.. in nerazumljivo, da si pumpajo še riti z nekimi botoxi..
to je spet izkrivljena amerika realnost, kjer so zaradi fastfoodov take riti postale normala in da ne bi preveč butasto izgledale so iz tega pa modo naredili..

blesavi pa gremo po amerika modi..
tole, sorry.. je pa res ogabno!
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Baba, če ma rit, vsaj lahko normalno prdne, da se sliš, kot bi se z mopedom prpelala. Ko prdnejo tiste vaše kumarne brez riti, se sliš kot bi piskal na trobentico.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Baba, če ma rit, vsaj lahko normalno prdne, da se sliš, kot bi se z mopedom prpelala. Ko prdnejo tiste vaše kumarne brez riti, se sliš kot bi piskal na trobentico.

To je res, toda da bi vsepovsod po bajti moral bangerje menjavat - pa tudi ne zgleda, kajne? In to zaradi babje riti?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N