NALIMAJTE: Najbolj sexy slika nasprotnega spola II

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.646
6.502
113
Eh bejž bejž Fadilče.
Jebeš tkšno babo, ki se cele dneve s trdo ritjo po igrišču podi, ti jo pa doma za šporhajtom s kuhanco in firtahom čakaš.
Verjem, tud Alenki bodo joški in rit dol pala. Še bolj, ker ne bo več na krmilih.

Ko bodo njej joški in rit dol padli, bo tebi tvoj zvonko šel že v cvet.
Komentarji se nanašajo izključno na video zgoraj. Kaj bo ko bo pa mene danes ne zanima.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Ko bodo njej joški in rit dol padli, bo tebi tvoj zvonko šel že v cvet.
Komentarji se nanašajo izključno na video zgoraj. Kaj bo ko bo pa mene danes ne zanima.

Hja, saj si ti reku, da take jaz nikoli ne bom mel. Torej si govoru kaj bo, ko bo, oziroma ne bo, če bo.
Saj sem jaz tud samo komentiral, kje bi Lenko jaz rajš vidu, da bi bol sexsi zgledala. Ti si se pa pol name spravu pa na zvonkota.
Ne laufa več. Joške je imela pa itak z našponanim modrcom gor prvezane, da ji niso med laufanjem opletal. Sicer je pa Alenki rit že padla dol. Ne je več steroidov in krmil. Pa še v stranki Zorana Jankoviča je, tako da ženska, čeprav je imela včasih trdo rit, je zdaj fertik.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Sukabau

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.476
113
Hja, saj si ti reku, da take jaz nikoli ne bom mel. Torej si govoru kaj bo, ko bo, oziroma ne bo, če bo.
Saj sem jaz tud samo komentiral, kje bi Lenko jaz rajš vidu, da bi bol sexsi zgledala. Ti si se pa pol name spravu pa na zvonkota.
Ne laufa več. Joške je imela pa itak z našponanim modrcom gor prvezane, da ji niso med laufanjem opletal. Sicer je pa Alenki rit že padla dol. Ne je več steroidov in krmil. Pa še v stranki Zorana Jankoviča je, tako da ženska, čeprav je imela včasih trdo rit, je zdaj fertik.
hočeš zmagat za trolla 2021?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Sukabau

majaron

Majstr
28. mar 2009
1.037
399
83
8595776.jpg