Nalimajte gole slovenke II.

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
tam klino na slike od te tassi..a to folk dejansko plačuje za te slike? men je že žal da sem kliknil. Ker če bi nekaj plačeval, bi moralo bit top of the top scena. Pa še tisto bi 2x premislil. WTF, kam je to prišlo vse skup.
Zakaj? Enim nam je bolj všeč "soseda" scena. Tiste babe "kot bi jih narisal" meni recimo ne potegnejo.
 

Vprasaj

Majstr
15. avg 2008
1.361
323
83
Ljubljana
Zakaj? Enim nam je bolj všeč "soseda" scena. Tiste babe "kot bi jih narisal" meni recimo ne potegnejo.
Jaz imam pa rad lepo žensko, brez make upa. Mi pa žal Miz Tasssieess ni privlačna. Če bi se mi ponujala, bi ji namignil da raje ostaniva prijatelja. Nič osebnega, samo nismo vsi za vse in to je treba sprejeti. Kak bi bil svet če bi vsi na Moniko Seleš ali pa Kajo Štiglic drkali :valjamse:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Sukabau

zafi

Zelenc'
11. jan 2021
6
25
3
IMG-a26f8d6bc60ca601c4141dff9f83b349-V.jpg
 

B81

22. jul 2007
34.262
8.813
113
Drago vodstvo foruma...
Nekaj strani nazaj sem vas vprašal, kaj se lahko in kaj se ne sme in pod katerimi pogoji če že, se lahko objavi.

Ker potemtakem, se nebi smela NITI ena slika objavit, ker nobena nima dovoljenja oseb, ki so na sliki?

Prosim vas lepo za JASEN odgovor, da se bomo ravnali po pravilih, saj v pravilniku tega ni nikjer napisanega.

In še ena stvar, ki me bega je ta.

""Limajte slike bejb pa mir že..."" To je napisala kakor se vidi najbolj papeška deklica tukaj. Torej!

Napisala je da lahko a ne, torej imamo dovoljenje? Tako njo, kakor vse?
To temo smo v originalu začeli z limanjem svojih (brez obrazov) "deklin", odprl jo je vaginko...zdaj pa se lima pač vse, veliko jih verjetno niti ni od tu... "sam povem"

EDIT: kaj pa ona Ana pusovnik misli, da ima tako ceno? :rolleyes: kaj to je nabila ceno zaradi šova na TV? ne se jebat no. :eek:
Kaj Verge (XVG) sprejemajo na OF? :sprasujemse:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Sukabau