Nalimajte gole slovenke II.

Najedek

Pripravnik
22. jun 2009
52
56
18
(NE)verna spletna "čivava" si počasi že zasluži nominacijo za Oskarje :bonk::aplauz:

EDIT: Mogoče sem res pretiraval z eno besedo :nazdravje:
 

Priponke

  • ana_pusovnik.jpg
    ana_pusovnik.jpg
    824,6 KB · Ogledi: 3.221
Nazadnje urejeno:

Najedek

Pripravnik
22. jun 2009
52
56
18
Akterke postajajo vedno bolj živčne in napadalne... Le zakaj? :sprasujemse:
 

Priponke

  • IMG_2417.PNG
    IMG_2417.PNG
    1,9 MB · Ogledi: 2.516
5. apr 2015
1.325
685
113
Loh bi pa kako sliko nardila za pokušino. Teaser. Saj trailerji tudi ne izdajo vsega, ponavadi.

Tako pa s takim ošabnim obnašanjem odvrne potecialne kupce. Vsaj mene odvrača tako objavljanje. Spoh javno objavit pogovore... Ti da vedet, da je zmožna izsiljevanja, če imaš družino npr.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

tgrzan

Majstr
21. feb 2009
3.766
261
83
Največja slovenska vas
Ponavadi imajo kr nekaj teaserjev na IG, so bl problem beraci, ki ne premorejo 10$ na mesec.

In kaj te bo izsiljevala? Da si gledal nage slike? Ce ti pa zena ne dovoli druge pogledat, pa bols da jo ti zamenjas.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bam88
5. apr 2015
1.325
685
113
Sm rekel pogovore, ne gledanje slik. Pa tut si lahk kaka javna oseba, ne rabi bit žena problem..

Loh je problem ločitev, ki ponavadi stane.

Loh si pišeta, kako bi on ženo pustil za njo, kako bi otroke mel z njo, itd itd.....
Skratka, public shaming je verjetn kar dobro orožje za izsiljevanje. Sploh če denar zavohajo.
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Jaz sem na OF danes videl, da dosti punc ponudi 1 mesec brezplačno, ni mi bilo jasno kako to gre, potem sem videl, da se kažejo precej tako kot na insta, za kaj več pa plačaš dolar ali tri po fotki. Tudi ni napačen sistem.
Seveda niso bile slovenke.
 

BobBam

Pripravnik
10. feb 2020
86
40
18
a ima kdo posnetke od lady bathory,k je snemala? ali pa od mateje lampe,k je imela slike? lp
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.461
9.154
113
Loh bi pa kako sliko nardila za pokušino. Teaser. Saj trailerji tudi ne izdajo vsega, ponavadi.

Tako pa s takim ošabnim obnašanjem odvrne potecialne kupce. Vsaj mene odvrača tako objavljanje. Spoh javno objavit pogovore... Ti da vedet, da je zmožna izsiljevanja, če imaš družino npr.
Tukaj sta se lepo našla dva loleka.
En, ki bi vse zastonj, ker je na netu in je itak vse na netu zastonj, druga pa, ki ne razume koncepta privat sporočil. Take enostavno daš na ignore in jim ne odgovarjaš. To jih najbolj boli in v 95% bodo še enkrat zatežili. In jih bo še bolj bolelo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic