Nalimajte gole slovenke II.

DisposableHero

Zelenc'
28. maj 2020
12
25
3
Lepo je admin na partisu napisal:
"kaj vi tle sanjate
da pridete do brglez4
boste rabili 3 leta. a to mislite da greste na policija pa pokažete slike in podate prijavo in to je to.
potem pa več sploh ne bo podatkov da sploh obstaja vaša kurbica
niti da brglez4 sploh kda obstajal
-
naj vam povem - policija nato kontaktira nas - mi zavrnemo in ne odstranimo
potem dobite odgovor da lahko podate tožbo
rabite keš
nato ko plačate gre naprej - potem mora sodišče odobriti zahtevek od telekomunikacijskega ponudnika da preveri zadeve - če se model sploh povezuje k nam - ko to zadevo preveri in če se se komi obrnejo na nas in zahtevajo podatke - če mi to zavrnemo gre v naprej v postopek
tako da bo prej kurbica stara 40 let in pol več ne bo na of-u debili plačevali za njene slike. "
 

map

Guru
6. jul 2008
7.779
1.919
113
najrajš na babi
Sem si nekaj tega OF kar je partisu pogledal. Temu se reče poslovna škoda? Morale bi bit vesele da tisto sranje sploh kdo shara dalje in jim dela reklamo. One bi pa z tistim služile, pa folk tožile. Sodnik še pred obravnavo vse skup ustavi ker nima smisla. IQ današnje zunanje temperature. Naše amaterke z osebnostno motnjo tam od 7. razreda dalje. Če bi kera kej pametnega gor dala bi si mislil da bo to tista umska maloposestnica Denise Dame al kaj je že. To kar je gor ni vredno pol pizde mrzle vode.
 

mojkel

Zelenc'
10. maj 2019
24
13
3
a so res kapsi raidal google drive? ne morem rečt, da sem presenečen. objavljanje takih slik skupaj z imenom in priimkom <_<
 
  • Haha
Reactions: majaron

zafi

Zelenc'
11. jan 2021
6
25
3
image-0-02-05-3ad0f786ef6dd522e437838efe3175c512f9cbec0dd92947590da04b60c8d51b-V.jpg
 

Najedek

Pripravnik
22. jun 2009
52
56
18
Sreda je že? Je že uspelo vam vsem prit iz brloga pa do policije? Kaj pa odvetniki in tožba? :cool::gorjaca::aplauz:

Dragi fantje, Brglez bo sedaj odličen primer za vse fante po Sloveniji, ki razmišljajo, da bi kradli in objavljali slike ter videe punc iz Onlyfans na različnih portalih. Glede na to, da očitno samo v Sloveniji noben ne jemlje resno tega, da je kopiranje slik iz tega portala prepovedano in ima pravno podlago, vam bo sedaj lahko Brglez povedal iz lastnih izkušenj glede na to, da bo nekaj punc jutri vložilo prijavo na policiji in bo šlo v skupno tožbo z odvetnikom. Zdaj jih boste lahko spoznali v živo, na sodišču! Lepo nedeljo :cool: Ps.: Preberite si pravilnik strani partis.si - Vsi, ki uploadate dol te torrente ste posledično tudi vi v prekršku.
 
  • Haha
Reactions: Sukabau

dentex

Guru
20. sep 2007
2.668
574
113
@all dejte mi povedat, da ne berem kilometre solate o teh in onih in njih tegobah v čem je dej problem. A to da se ene kwazi uplivnice, ki jim je kilometer zajlo na cagarju že pred par leti utrgal bi se rade prodajale na fino pa bi ble uplivnice al so v bistvu sam navadne kurveštije in sponzoruše, ki jim tudi rogovci ne namenijo fičnikov.
 
  • Wow
Reactions: Sukabau

Sukabau

Majstr
28. okt 2020
264
701
93
@all dejte mi povedat, da ne berem kilometre solate o teh in onih in njih tegobah v čem je dej problem. A to da se ene kwazi uplivnice, ki jim je kilometer zajlo na cagarju že pred par leti utrgal bi se rade prodajale na fino pa bi ble uplivnice al so v bistvu sam navadne kurveštije in sponzoruše, ki jim tudi rogovci ne namenijo fičnikov.
Vidim da je ze vsem dopizdilo....
 

zejko2

Pripravnik
25. jul 2020
27
40
13
TA TEMA JE NAMENJENA SLIKAM. NE ME JE*** KAKŠNI NAKLADAČI!
*Onlyfans in raznih IG nastavljačič, ki prodajajo razne fitnes ritnice cough meglo in ne znajo nič drugega, kot razkazovati prazno telo. Tu ni potrebno, da jim delamo brezplačno reklamo. Že dovolj v **** je to, da imajo toliko število naivnih "sl(e)inavcev". Fantje res ne premorejo kančka pameti.
 
  • Wow
Reactions: Sukabau