Nalimajte gole slovenke II.

I

Izbrisan uporabnik 3287

kaj je to zaena fama? da je toliko novih alter alterjev. o kakem linku je govora? nove ali starejse slike? fake on not?
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
vi ste res vsi bolniki tukaj.. prosite za link, ko neke cigančine.. drugače pa, če se greste cheapskates pa so občasno DISCOUNTI za take
Problem je v tem, da se kupuje mačka v žaklju. Plačevati za isto, kar vidiš v fitnesu je pa oslarija.

Če bi kakšna delala dobro vsebino, verjamem, da bi še pridobila stranke, če bi nekaj materiala ušlo v svet.
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.871
8.894
113
EU
Korona jim je skisala ...khm.. pamet. Admin, daj neko novo temo napr. med oglase, za tote ki še niso videli Fufle :jok:
 

bam88

Pripravnik
7. dec 2007
57
46
18
Kdor je simon admin na discordu... Debil si. Objavim avtorske slike in me fuknes ven. Klosar
 

smthing

Zelenc'
28. okt 2020
8
4
3
Problem je v tem, da se kupuje mačka v žaklju. Plačevati za isto, kar vidiš v fitnesu je pa oslarija.

Če bi kakšna delala dobro vsebino, verjamem, da bi še pridobila stranke, če bi nekaj materiala ušlo v svet.

Se popolnoma strinjam, nekatere objavijo veliko premalo. Zagotavljam ti, da imam sama dobro vsebino in tudi delam na tem, da je vedno boljša.. je pa težko pri nas glede na to, da ste vsi takšni reveži.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

Aceplay7

Zelenc'
12. maj 2019
4
3
3
Mal se je treba znajdt glede OF. Kupiš, shraniš slike, ne podalšaš mesečne naročnine, shranjene slike zamenjaš za slike z nekom, ki ima slike neke druge OF punce in se čez par mescev spet naročiš na nek OF. Ponoviš.
Tko delam že en let in mam večino materiala ki ga objavljajo tiste ki me zanimajo.
S prepucavanjem na forumu ne dosežeš nič.
 

smthing

Zelenc'
28. okt 2020
8
4
3
Mal se je treba znajdt glede OF. Kupiš, shraniš slike, ne podalšaš mesečne naročnine, shranjene slike zamenjaš za slike z nekom, ki ima slike neke druge OF punce in se čez par mescev spet naročiš na nek OF. Ponoviš.
Tko delam že en let in mam večino materiala ki ga objavljajo tiste ki me zanimajo.
S prepucavanjem na forumu ne dosežeš nič.
tvoja “rešitev” je žal popolnoma zgrešena.. nekatere objavljene vsebine so narejene tako, da se po določenem času zbrišejo in to bomo zarad takšnih verjetno začele delat prav vse.. pa še veliko zamudiš preko zasebnih sporočil.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bam88