Nalimajte gole slovenke II.

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Kakor vidim, je to ista. Zakaj pa je tolk shirala? Oz, ce se je zredila, je naredila prav. Edino se vse obrit tam spodaj, da ne bo, ko kak dedec.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N
I

Izbrisan uporabnik #9334

Vzameš grablje na ramo in hajd v travnik :fredi: . Cele generacije so morale tako preživeti ( kaj čmo :rolleyes: ).
 
  • Všeč mi je
Reactions: Konec

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.469
2.324
113
Screenshot_20200729-133152_Reddit.jpg
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
30$ na mesec in 91 postov... Očitno ji laufa. Bom mogla ceno dvignit. :p
Odvisno kaj ponujaš. Nekatere imajo na OF praktično samo kopijo svojega instagrama, karkoli bolj naprednega hočejo računati posebej. Če se jim obnese, fajn. Meni so taki računi nateg, oziroma morajo biti res poceni.

Tudi tu omenjena xsad.. ima sicer ugodno naročnino, ampak samo eno objavo vsake svete cajte in še tisto slikano s krompirjem. Škoda, ker ni slaba in tudi slike bi bile s pravo opremo precej boljše (niso slabe, samo se vidi, da slika z nekimi jajci). Za slikco ali dve na mesec je tudi 5€ preveč.

Meni se je še najbolj splačalo kaki kolegici odpisati kako posojilo v zameno za posnetke. Zanimivo, ker poznaš osebo, domače in unikat samo za en par oči. :)
 

Annie7

Pripravnik
25. jul 2020
30
62
18
Odvisno kaj ponujaš. Nekatere imajo na OF praktično samo kopijo svojega instagrama, karkoli bolj naprednega hočejo računati posebej. Če se jim obnese, fajn. Meni so taki računi nateg, oziroma morajo biti res poceni.

Tudi tu omenjena xsad.. ima sicer ugodno naročnino, ampak samo eno objavo vsake svete cajte in še tisto slikano s krompirjem. Škoda, ker ni slaba in tudi slike bi bile s pravo opremo precej boljše (niso slabe, samo se vidi, da slika z nekimi jajci). Za slikco ali dve na mesec je tudi 5€ preveč.

Meni se je še najbolj splačalo kaki kolegici odpisati kako posojilo v zameno za posnetke. Zanimivo, ker poznaš osebo, domače in unikat samo za en par oči. :)
Vsak dan objava in čist open. Vse se vidi, razen seveda obraza.
 
  • Všeč mi je
Reactions: devilman

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.469
2.324
113
Tole mi je tudi meni čudno...

Torej komot iz enega drugega OF accounta pokradem slike in nalagam svojega. Potem naj pa folk na "domače" drka.

Na instagramu jih par vidim, da reklamirajo svoje OF, samo razen mal jošk ne more kaj velik pokazati, ker si bo potem še tisto malo "kariere" uničila. Če si jo bo s kakim mega dildotom vrtala, jo kaka Lisca verjetno ne bo več najela.

Da take zadeve so samo 1x plačajo, potem bo folk reku da joške je vidu.
 
Nazadnje urejeno: