Nalimajte gole slovenke II.

Tomazh

Zelenc'
21. mar 2020
14
5
3
Jaz vem, da je to večini smešno. Ampak res je tudi to delo. Se je treba naštimat, najti čas, pofotkat, obdelat, pregledat, naložit, pazit na 100 in 1 stvar. Vse to zahteva svoj čas. In od tistih 4 € na mesec, ki jih plačate, jaz dobim 2 €. Za 700 fotk. Koliko plačate za kavo v lokalu? Koliko so čiki? Ni mi problem to, da me kdo gleda na fotki, problem je v odnosu. Bodi fer. Tukaj so itak že ene moje gole fotke gor. Pri nejčevih objavah. Pa nimam nič proti. 15 let nazaj. Noro se je pogledat. Ni mi žal.
Dejansko so vse fotke na profilu OF tam moje. In vesela sem, da so nekomu všeč. Če kdo ni pripravljen za to dati 4 €, pač klika naprej. Milijarde fotk je na spletu.
Pa brez zamere. :kiss:
Celotna ta kregarija je nerazumljiva, ker so nekateri posti zbrisani in ni vec nic jasno. Se posebej ne to s temi 15 leti nazaj...eh. raje limajte fotke
 
  • Všeč mi je
Reactions: bertoncl

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.927
5.463
113
Jah lej.... "Ko je jebo...jebo je!" :valjamse:
Na da te malo pomiri....
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Aja, a pustis studentki v trgovini tudi kak evro, pa tistim v pisarnah??
Če vidim, da ena mula dela prek študenta, namesto, da bi srkala od starcev, iskala izgovore, je prijazna, potem ja.
Nazadnje je bila ena čist paf, ker sem bil verjetno prvi v Tuš C&C, ki ji je pustil za kofe, ko je bila prijazna sredi corona manije.

Pisarniškim podganam bolj malokrat, lepo čičajo v klimatiziranih pisarnah, zakoni celo prepovedujejo delodajalcu, da pogleda na ekran če kaj migajo, lahko pošiljajo privat maile iz službe.. odkrito povedano, se že itak šlepajo na nas. Ko se je pa nazadnje ena potrudila, je pa tudi dobila velik paket pocket kofijev.

Povej, če ti je uspelo zdrkati na zgornje vrstice, al zakaj sem ti moral zdaj to razlagati? :evil:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N
I

Izbrisan uporabnik #9334

Aja :D, to je bilo torej samomatranje? Jaz sem pa mislil da so ga ... :obesise:
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
:aplauz:Še ena tema šla v qrac. Bravo moderatorji. 3 strani samega nabijanja.
Evo en onlyfans za tolažbo, ni slovenka, je pa classy lepotica velikega srca, ki pokaže vse svoje čare brezplačno.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Annie7

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Celotna ta kregarija je nerazumljiva, ker so nekateri posti zbrisani in ni vec nic jasno. Se posebej ne to s temi 15 leti nazaj...eh. raje limajte fotke

Bomo limali in to videe. Da folk vidi, kako in kaj se je produciralo 1990 - 200.
Aja, a pustis studentki v trgovini tudi kak evro, pa tistim v pisarnah??

Plačevanje ogleda privatnih (pa seveda tudi profi) posnetkov je v zahodni Evropi in širše že 30 let in več popolnoma normalna stvar!

V Sloveniji pač ni. Torej Slovenija, vsaj kar se tega tiče, NI zahodna Evropa...

Plačevanje pice in dveh pirov pa je v Sloveniji, nasprotno, popolnoma normalna zadeva, ker pa je normalno.

Hočem le povedati, da je skuriti 20 evrov za pico in dva pira Slovencem popolnoma normalno, dati 5 ali 10 evrov za enomesečno naročnino za xxx pa nenavadna, čudna zadeva. Ker ogromnih 5 evrov sta dva pira. Ki gresta, mimogrede, čez 30 minut v kanalizacijo.

In kot posledica tega je stanje, da že 20+ let desetisoči Slovencev patološko prečesavajo svetovni splet. Na Partisu in drugod iščejo domače posnetke. Nekateri, nisem rekel vsi.
Jih pa je takih tičev, ki bi gledali, ampak nič plačali, ogromna večina. Pravzaprav so taki (dobesedno) vsi...

In kaj domačega najdejo, ko ure in ure brskajo? Nula koma Jozef... :evil:

Samo za info za nadobudne mladce: tisto leto, ko je Tina Maze razturala v svetovnem pokalu in bila najbolj klikan pojem, je bil drugi najbolj klikan pojem na slovenskem spletu: posnetek erotične masaže Urške Čepin. Nek nekvaliteten, stresen, malce zamegljen posnetek.
Če ne verjamete, preverite.

Hočem samo opozoriti, kaj slovenskim moškim pomeni "domače"... Veliko. Vse.
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.578
685
113
toti Maribor
Bomo limali in to videe. Da folk vidi, kako in kaj se je produciralo 1990 - 200.


Plačevanje ogleda privatnih (pa seveda tudi profi) posnetkov je v zahodni Evropi in širše že 30 let in več popolnoma normalna stvar!

V Sloveniji pač ni. Torej Slovenija, vsaj kar se tega tiče, NI zahodna Evropa...

Plačevanje pice in dveh pirov pa je v Sloveniji, nasprotno, popolnoma normalna zadeva, ker pa je normalno.

Hočem le povedati, da je skuriti 20 evrov za pico in dva pira Slovencem popolnoma normalno, dati 5 ali 10 evrov za enomesečno naročnino za xxx pa nenavadna, čudna zadeva. Ker ogromnih 5 evrov sta dva pira. Ki gresta, mimogrede, čez 30 minut v kanalizacijo.

In kot posledica tega je stanje, da že 20+ let desetisoči Slovencev patološko prečesavajo svetovni splet. Na Partisu in drugod iščejo domače posnetke. Nekateri, nisem rekel vsi.
Jih pa je takih tičev, ki bi gledali, ampak nič plačali, ogromna večina. Pravzaprav so taki (dobesedno) vsi...

In kaj domačega najdejo, ko ure in ure brskajo? Nula koma Jozef... :evil:

Samo za info za nadobudne mladce: tisto leto, ko je Tina Maze razturala v svetovnem pokalu in bila najbolj klikan pojem, je bil drugi najbolj klikan pojem na slovenskem spletu: posnetek erotične masaže Urške Čepin. Nek nekvaliteten, stresen, malce zamegljen posnetek.
Če ne verjamete, preverite.

Hočem samo opozoriti, kaj slovenskim moškim pomeni "domače"... Veliko. Vse.
:sprasujemse:
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Bomo limali in to videe. Da folk vidi, kako in kaj se je produciralo 1990 - 200.


Plačevanje ogleda privatnih (pa seveda tudi profi) posnetkov je v zahodni Evropi in širše že 30 let in več popolnoma normalna stvar!

V Sloveniji pač ni. Torej Slovenija, vsaj kar se tega tiče, NI zahodna Evropa...

Plačevanje pice in dveh pirov pa je v Sloveniji, nasprotno, popolnoma normalna zadeva, ker pa je normalno.

Hočem le povedati, da je skuriti 20 evrov za pico in dva pira Slovencem popolnoma normalno, dati 5 ali 10 evrov za enomesečno naročnino za xxx pa nenavadna, čudna zadeva. Ker ogromnih 5 evrov sta dva pira. Ki gresta, mimogrede, čez 30 minut v kanalizacijo.

In kot posledica tega je stanje, da že 20+ let desetisoči Slovencev patološko prečesavajo svetovni splet. Na Partisu in drugod iščejo domače posnetke. Nekateri, nisem rekel vsi.
Jih pa je takih tičev, ki bi gledali, ampak nič plačali, ogromna večina. Pravzaprav so taki (dobesedno) vsi...

In kaj domačega najdejo, ko ure in ure brskajo? Nula koma Jozef... :evil:

Samo za info za nadobudne mladce: tisto leto, ko je Tina Maze razturala v svetovnem pokalu in bila najbolj klikan pojem, je bil drugi najbolj klikan pojem na slovenskem spletu: posnetek erotične masaže Urške Čepin. Nek nekvaliteten, stresen, malce zamegljen posnetek.
Če ne verjamete, preverite.

Hočem samo opozoriti, kaj slovenskim moškim pomeni "domače"... Veliko. Vse.

Vsak ki ima pravkar 5 minut časa, prileti ven z idejo za 5 Ejev / mesec. Če bi rad videl vse vsaj najbolj aktualne ideje, ti je direktorska plača premalo. Je treba še kaj drugega skozi mesec prifurati in ne samo nagih bab.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jest5

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.370
2.286
113
Pice in pera NE dobim zastonj.
Slike pa! 100% ni nobena SLO plačljiva stran s tako vsebino, ki je men všeč. Če želim videti znano osebo - sosedo - BP.
Mišo Molk pa še vi ALteraši nimate!
 

Konec

Guru
Izključen uporabnik
22. avg 2007
1.924
753
113
GO rica
Admini banajo ko se jim dvigne ,kdo bana admine ki dopuscajo tole sranje in unicenje teme ?