Nalimajte gole slovenke II.

I

Izbrisan uporabnik #9334

Ponavadi rahlo pod kotom ... kakih 30° , odvisno od položaja. Vrti se pa tudi lahko, odvisno od plesalke.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.568
2.417
113
Dela jih pa slo podjetje, največ za izvoz v usa, bojda na polno, ne dohajajo in v izmenah tolčejo...

Se cene pa sploh niso nevem kolk navite..... babe, bi verjetno celo premoženje za take zadeve plačale.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Ne, ne, jaz sem drugače mislil ...

Ponavadi rahlo pod kotom ... kakih 30° , odvisno od položaja. Vrti se pa tudi lahko, odvisno od plesalke.

Tisto kar dela neko slovensko šlosarsko podjetje, je pa obešeno pod kotom 90° in se nič ne vrti. To znam tudi jaz doma narditi (pa sem tud nekak šlosar) :valjamse:.
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.354
298
83
Majo vse sorte, pomojem tud vrtečega. Na tvojem mestu bi začel, bi tud jest če bi mel plac pa vse, glede na to, da kolega ki dela tam pravi, da šopajo na polno.
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.173
3.092
113
Štanga
štanga.jpg
taka, da je še kaj gor pa mmm
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey
I

Izbrisan uporabnik #9334

Jaz to znam narediti po defoltu. Čakalna doba je pa okoli 18 let. Palca stoji pod 30 - 45° in zagotovo zdrži vse obremenitve.
Tako da jaz tega nebi delal iz rostfreja, vrti se pa lahko, vsekakor. Relativno na plesalko :fredi: .
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Ni treba. Dovolj je atest potrjen skozi tisočletja. Zdrži 45 kilsko, pa tudi 150 kilsko, na 3/4 meterski ročici. Te so še posebej imenitne, saj bolj stisnejo ... :p
 

rideronthestorm

Pripravnik
12. sep 2014
51
0
6
Mah sej maš njen instagram odprt. Pač še ena fitnes influencerka, wnb Smiljan Mori. Patricia Pangeršič in Tina Apostolova imata vsaj za pokazat silikone in velike riti, tale mala je žalost, sploh zgoraj. Pejt mal na obalo polet, pomojm ni mela en dan zgornjega dela na seb.
 

rideronthestorm

Pripravnik
12. sep 2014
51
0
6
Š. Ona je pa druga zgodba, sicer ni čist naravna (luske, silikon), ampak ma rit da dol padeš. Fora je d jo je v "biznis" upeljala Tina, pa jo je prehitela v priljubljenosti in sta zdej baje na smrt skregani, prej pa bff. Njen fotr je pun ko brod, sm mal poglej instagram kak avto vozi, pa hiša na morju itd. Sm neki cajta brusu njeno kolegico, slišu marskej zanimivga, keš se je zapravlu na veliko. Sm zdej ga ma očitno tud ona, njena knjiga se noro prodaja, sledilcev ma ogromno, ambasadorka za polleto sport, motivacijska govornica po faxih.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Čakej da najdem ... imajo pred bajto en tak 8 m dolgi obokan nadstrešek in rostfrej pult z umivalnikom in litoželeznim pekačem? Kot je za izpodpeke?
 
Nazadnje uredil moderator:
  • Haha
Reactions: BornSkeptic