Nalimajte gole slovenke II.

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.877
8.897
113
EU
alter.jpg
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.788
6.073
113
Jaz pa čakam sliko še iz druge strani, da vidim, če je od spredaj tudi tako zažgana, da se lupi kot kača.. Lastnik, bolj slabo si to mazal....
 

fatalist

Pripravnik
15. maj 2008
169
7
18
No prav, red je red. Če se kritizira, je treba tudi pohvalit. Tejle s te strani nič ne manjka. Razen nekaj pozornosti. Ej, na kožo sem mislil :evil:
Skrbnika tele žvalce bi bilo treba pa okoli kepe, slabo skrbi zanjo :fredi:

Drkađije naj pa kar čakajo kritiko...
Mogoče pa ima tole dekle namestu skrbnika skrbnico,ki pa se je raje skrila za objektiv...mogoče je pa še bolj opečena..
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.167
8.950
113
od gonza bi bila za popoldanski trening le mazali so jo malo malo...škoda.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
Sem že hotel drkat, pa se mi ne vstane. Tako da sumim, fa sploh ni čistokrvna Slovenka.
 

ALTF4

Fizikalc
8. apr 2017
627
177
43
Najprej guinness prosim, ce se nehas spuscati na osebni nivo. Ce si dec me poklici in povej kaj te moti osebno, se dobiva na pivu in ti predstavim svojo. Drugic, ce bi bili vsi, ki pametujete res tako veseli v vezah in zakonu, se ne bi obremenjevali z ostalimi in tem s kom in kaksnimi puncami seksamo ostali. ;) Ne bom pa dovolil, da kdo zali mene in moje dekle. Limal slikic seveda ne bom, ker toliko sem pri zdravi pameti. Ne vem pa kaj gre toliko v nos, ce kdo seksa z mlajso.
Zivljenje je prekratko, da bi ga zivel z nekom, ki ga imas polno glavo zaradi njegovih emocij, ne dobis pa nic v zameno. Vrata so tam, deklet je kolikor hoces. Izbira je vasa tako kot vase zivljenje.

Zivi in pusti ziveti.

Fuck, da pa nekdo tako ljubosumen na drugega zaradi tega pa izraza samo svoj zakoreninjeno nezadovoljstvo nad samim sabo.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.970
2.687
113
Najprej guinness prosim, ce se nehas spuscati na osebni nivo. Ce si dec me poklici in povej kaj te moti osebno, se dobiva na pivu in ti predstavim svojo. Drugic, ce bi bili vsi, ki pametujete res tako veseli v vezah in zakonu, se ne bi obremenjevali z ostalimi in tem s kom in kaksnimi puncami seksamo ostali. ;) Ne bom pa dovolil, da kdo zali mene in moje dekle. Limal slikic seveda ne bom, ker toliko sem pri zdravi pameti. Ne vem pa kaj gre toliko v nos, ce kdo seksa z mlajso.
Zivljenje je prekratko, da bi ga zivel z nekom, ki ga imas polno glavo zaradi njegovih emocij, ne dobis pa nic v zameno. Vrata so tam, deklet je kolikor hoces. Izbira je vasa tako kot vase zivljenje.

Zivi in pusti ziveti.

Fuck, da pa nekdo tako ljubosumen na drugega zaradi tega pa izraza samo svoj zakoreninjeno nezadovoljstvo nad samim sabo.

Bravo, vzel si mi besede iz ust.