Nalimajte gole slovenke II.

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Se strinjam, tudi upamo si ne...kdo ve, kaka fora je v ozadju :cool:

Prostitucija? Tudi če je, ponudbo je treba spromovirati...

Je pa 15 ali 20 let skoraj popolne suše glede domačih posnetkov pripeljalo v situacijo, da večina moških že ob eni fotki ene domače peezde (seveda brez vidnega obraza) dobesedno - ponori....
Da spomnim, tisto leto, ko se je na spletu pojavil Čepinkin posnetek erotične masaže, je več kot 200.000 ljudi v brskalnik vpisalo: "erotična masaža, Čepin"...

Sem namreč iz časov, ko se iz fotografiranj in snemanj nismo delali norca (tako, kot je danes), temveč smo za razliko od današnjih časov dejansko fotografirali in snemali...
In zato tudi imamo kaj za pokazat, tile danes pa vse nekaj približno, neostro, pa tuje fotke, itd. Pfuj današnji časi...

Prilagam eno od desettisočev fotografij iz "tistih" zlatih, normalnih časov.

Ko si dal oglas, so se javile vsaj štiri na mesec. In pozirale za 30-60 evrov. Res pa je, da smo za drk ali faf - doplačali. Drk +10€, faf pa +15-20.
Denar je pač takrat - krožil...
 

Priponke

  • IMG_0175_resize.JPG
    IMG_0175_resize.JPG
    120,7 KB · Ogledi: 2.276
  • Všeč mi je
Reactions: cehprim

cehprim

Pripravnik
21. sep 2018
46
65
18
Za mojo punco poonegavit ne zeliva nobenega denarja, saj jaz zelim uzivat u gledanju kako jo nekdo drug fuka in nobenega natega ni
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.788
6.073
113
Pri teh zadevah bi se jaz bal da bi mi tisti (ti) v hrbet zabil sekiro ali kaj podobnega. No vsaj jaz bi lahko kaj podobnega naredil, če bi videl druzga dedca v moji ženi. Ampak jaz sem bolj konzervativne vrste... Drugače pa stari vsaka čast, si nalimal slike, kar je namen tega posta.
 
  • Všeč mi je
Reactions: cehprim

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.069
301
83
Jezus no, jaz ravno pri sendviču ko v pričakovanju kaj ... lepega .. naletim na žvarovno :mad:

Saj vem da sem sam kriv, ampak kakšno opozorilo bi pa prav prišlo :gorjaca: da lahko pričakujem gradivo za bodoče ginekologe :valjamse:

Pa ne vem kako ostali gledate na zadeve, ampak glede na videno v tej temi večinoma domače =/ lepo

Disklejmer: ne, ne jaham super duper lepotice doma. no, zame je hudo lepa :cheer::fredi:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

cehprim

Pripravnik
21. sep 2018
46
65
18
Sej je naslov foruma: nalimajte gole slovenke
In zato sem jaz nalimau mojo golo slovenko, ce va je ona usec ali ne. Ce vam je usec si jo poglejte ce vam pa ni pa je ni treba gledat
 

Muflon

Pripravnik
8. jan 2018
52
7
8
Ponudbe oz kandidati za njo poonegavit in napolnit mi pisite privat
Se ti zdi alter forum pravšnji za takšne oglase? Dobronamerno ti svetujem da registriraš na kakšnem drugem forumu alla spicymatch.com in ti garantiram 100% zadovoljstvo.. Boš lahko jedel semensko filo od vsega kar leze in hodi.. Pa dober tek!
 

cehprim

Pripravnik
21. sep 2018
46
65
18
Sem samo izkoristil priloznost.....

Se ti zdi alter forum pravšnji za takšne oglase? Dobronamerno ti svetujem da registriraš na kakšnem drugem forumu alla spicymatch.com in ti garantiram 100% zadovoljstvo.. Boš lahko jedel semensko filo od vsega kar leze in hodi.. Pa dober tek!
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.469
2.324
113
Se ti zdi alter forum pravšnji za takšne oglase? Dobronamerno ti svetujem da registriraš na kakšnem drugem forumu alla spicymatch.com in ti garantiram 100% zadovoljstvo.. Boš lahko jedel semensko filo od vsega kar leze in hodi.. Pa dober tek!

Čist soliden oglas na podpovrečnem forumu, kjer so sami hudokurcniki :p

¯\_(ツ)_/¯
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

miflo

Fizikalc
17. jun 2018
372
115
43
Pri teh zadevah bi se jaz bal da bi mi tisti (ti) v hrbet zabil sekiro ali kaj podobnega. No vsaj jaz bi lahko kaj podobnega naredil, če bi videl druzga dedca v moji ženi. Ampak jaz sem bolj konzervativne vrste... Drugače pa stari vsaka čast, si nalimal slike, kar je namen tega posta.
Kaj sekira v hrbet, to ni nič, kurca bi rad enmu v rit nabil, zato nastavlja svojo babo,
sem že slišal za te finte biseksualcev :gorjaca:
 

miflo

Fizikalc
17. jun 2018
372
115
43
Sliši se zelo učeno in strokovno, ampak nekak ne verjamem in razmišljam bolj po kmečko.
Večina navadnih bi si obliznili vse prste, če bi žena v zakonsko posteljo pripeljala prijateljico, pa če tudi se je ne bi smel dotakniti in bi lahko samo gledal ,
zgoraj omenjeni pa imajo raje da pripelje moškega prijatelja in logično sklepanje mi pokaže samo na eno teorijo -moške hočejo ženske in pedri.

Skrita fantazija večine navadnih je poonegavit ženino sestro, prijateljico, rosno mlado nečakinjo.......ampak res skrita, tako da se ženskemu svetu niti ne sanja kaj nam roji po betici :zardelalter:
Zanimivo bi bilo slišati o fantaziji teh tipov, na koga na skrivaj cedijo sline, brata, prijatelja, nečaka.....??? :valjamse::evil:

Naj spomnim še na en star vic -ležiš med sanjsko lepotico in pedrom, proti komu se boš obrnil s hrbtom ? :evil:
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: leibstandarte

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.133
2.210
113
Supr ponudba.
Me je pa presenetila. Nekaj ni v redu.
Lahko prjatla s sabo pripeljem? Da mi bo hrbet ščitu.