Nalimajte gole slovenke II.

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.577
283
113
Me prav skrbi zanjo, glede na to, kaj se v tem obdobju dogaja s pujsi, in v tem duhu bi korektno vsaj še kilažno napisat zraven.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.552
2.410
113
1700333004533.jpeg
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Tocno ta misel se mi vedno bolj pogosto zavrti v glavi ob prebiranju komentarjev nekaterih, ki so z leti vedno bolj zlobni in kritični v svojih ocenah. Kaj neki kompenzirajo...

Mislim da to ni kritično če komentiraš X žensko. Pač če se katera sleče in to deli z širnim svetom naj vsaj ustreza minimalnim standardom. Mene bolj moti ko kdo komentira žensko od kolega/znanca a hkrati je njegova bistveno slabša ali je sploh nima. Jaz še vedno pravim da slabih ni, so samo dobre in tiste boljše :)

Me bolj skrbi kaj ti iščeš v tej temi :fredi: No, ne da me skrbi, dejansko pozdravljam da te zanimajo gole slovenke ;)
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.293
1.061
113
Odvisno kak pri keremu.... Ampak v oštariji načeloma po petem piru grejo vse grde babe domov.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: Borg

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.552
2.410
113
Pol populacije mora bit grde, da nas je druga polovica lahko lepa :p

Vidim, pa take schrecke na cesti..... da bog pomagaj. Zaradi teh socialnih pomoči etc, sem ziher da evolucija in naravna selekcija ne dela več.
 
27. jan 2022
4.801
1.737
113
Imamo kak discourd kanal, snap grupo ali bilo kaj drugega z sexy slovenkami? Sem za menjavo...

Imamo, oz. smo imeli.

Spoštovani uporabniki, sporočam, da so vsi discordi zaenkrat zamrznjeni, ker sem na vrata dobil inšpekcijo.
Dokler zadeva ne bo rešena, dokler mi ne vrnejo zaplenjene opreme, kontakti niso možni.

Upam le, da mi ne shekajo mape, kjer mam vse to spravljeno. Čeprav mislim, da so to strokovnjaki in bom "pečen".
Vsekakor, lepo je bilo sodelovati z vami, če pa pridete na obisk na Povšetovo, pa le prinesite kako potico in pa kaj za popit.

Kle se bo zdej videlo, kdo je resničen prijatelj in kdo se samo šlepa ...

Pa hvala tistemu, ki me je prijavil in jim poslal moj IP

Ne vem če je AndrejEnej že/še zunaj. Prosi ga za povabilo. :fredi:
 
  • Všeč mi je
Reactions: novaa in Kamele0N