Nalimajte gole slovenke II.

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.326
113
Isti vzorec že mogoče ampak da bi pa isti uporabniki prosili ter se nato zmrdovali pa imho ne bo držalo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: ales85
4. avg 2019
10
20
3
Takole nekako tole izgleda...
 

Priponke

  • FB_IMG_1670448948797.jpg
    FB_IMG_1670448948797.jpg
    126,1 KB · Ogledi: 2.331

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.570
2.420
113
Kaj ne morejo malo prevohati babe po teh resničnostnih šovih...

Same kurbe.... v Amerik, se jih je par celo poročilo na koncu.
 

ahmed

Fizikalc
23. sep 2007
2.414
98
48
Kaj ne morejo malo prevohati babe po teh resničnostnih šovih...

Same kurbe.... v Amerik, se jih je par celo poročilo na koncu.
Zakaj pa kurbe ? Zenske se ze stoletje slikajo za playboy, onlyfans ni nc drgac, edin dnarja je velik vec kukr bi za playboy dobile.
Kdor to placuje ni velik drugacen od tistega, ki pofirbca vsako sliko zastojn s forumov. Jaz osebno ne bi niti dolarja dal, pofirbcam pa z veseljem :)
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.864
3.384
113
40
Lj
Mene nič ne moti da so podjetne punce. Edino kar me moti je, da vse te onlyfans itd. punce večinoma pišejo vse v angleščini in tudi vse kar govorijo v videotih je v angleščini, tako da na koncu je potem vseeno ali gledaš Američanko, Čehinjo ali pa kako drugo. To je enako kot bi imeli slovenske bande in bi vsi v angleščini peli, a je potem sploh še kak smisel? A obstaja sploh kaka ki dejansko "producira" v slovenščini ali je to passe?
 
  • Všeč mi je
Reactions: vincent

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.570
2.420
113
Moram priznati, da od big brotherja z zlatkom mislim, da nisem gledal šova. Samo zmeraj, ko kaj slišim od teh naših šovov, se ene kurbe gredo tja propagirat.
Nevem sploh komu je tole zanimivo gledati.

Sem pa par ameriških sezon gledal... in se res grebejo, tekmovalnost, potovanja in na koncu se tudi poročijo... nekateri tudi za res.

 

ales85

Guru
9. nov 2007
3.596
1.211
113
Mene nič ne moti da so podjetne punce. Edino kar me moti je, da vse te onlyfans itd. punce večinoma pišejo vse v angleščini in tudi vse kar govorijo v videotih je v angleščini, tako da na koncu je potem vseeno ali gledaš Američanko, Čehinjo ali pa kako drugo. To je enako kot bi imeli slovenske bande in bi vsi v angleščini peli, a je potem sploh še kak smisel? A obstaja sploh kaka ki dejansko "producira" v slovenščini ali je to passe?
Ne skrbi, sem preprican, da jih ima precej "rusko" naglaseno anglescino :valjamse:

Ceprav se nisem nic taksnega pogledal.
 

ahmed

Fizikalc
23. sep 2007
2.414
98
48
Mene nič ne moti da so podjetne punce. Edino kar me moti je, da vse te onlyfans itd. punce večinoma pišejo vse v angleščini in tudi vse kar govorijo v videotih je v angleščini, tako da na koncu je potem vseeno ali gledaš Američanko, Čehinjo ali pa kako drugo. To je enako kot bi imeli slovenske bande in bi vsi v angleščini peli, a je potem sploh še kak smisel? A obstaja sploh kaka ki dejansko "producira" v slovenščini ali je to passe?
Ker je razlika a te razume 2mio ljudi (teoreticno :p) ali 1 miljarda :)
Itak cvekajo tko da ni tok hudo kukr SLO bendi, ki pojejo v anglescini. Mam v glavi samo Avsenika, ki je s slovenscino uspel tudi v tujini :)
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.515
9.214
113
Mene nič ne moti da so podjetne punce. Edino kar me moti je, da vse te onlyfans itd. punce večinoma pišejo vse v angleščini in tudi vse kar govorijo v videotih je v angleščini, tako da na koncu je potem vseeno ali gledaš Američanko, Čehinjo ali pa kako drugo. To je enako kot bi imeli slovenske bande in bi vsi v angleščini peli, a je potem sploh še kak smisel? A obstaja sploh kaka ki dejansko "producira" v slovenščini ali je to passe?
Če bi več plačevali, ne pa samo fehtali in “sherali”, bi bila tudi ponudba.
S tem nisem mislil direktno nate, ampak ta tema vse pove.
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Mene nič ne moti da so podjetne punce. Edino kar me moti je, da vse te onlyfans itd. punce večinoma pišejo vse v angleščini in tudi vse kar govorijo v videotih je v angleščini, tako da na koncu je potem vseeno ali gledaš Američanko, Čehinjo ali pa kako drugo. To je enako kot bi imeli slovenske bande in bi vsi v angleščini peli, a je potem sploh še kak smisel? A obstaja sploh kaka ki dejansko "producira" v slovenščini ali je to passe?
Kdo bo pa produciral vsebine za stiskaške gorenjce, medtem ko en butast američan komot nakaže jurja ali dva dolarčkov za par sekund videa.?