Nalimajte gole slovenke II.

Morgoth

Majstr
27. sep 2018
752
870
93
Jaz sem imel dve zvezi, ta druga traja zdaj že 6. leto.
Je pa res, da najhujše kar sem sam doživel pred 6 leti so bile woke (hipi) veganke, pa en profil sem videl, ko se je ženska prodajala (v profilu je imela napisane cene :valjamse: ), bilo pa je že takrat nekaj fake profilov (večinoma tujke). Pa nekaj je bilo takih, ki so bile na slikah z moškimi (mogoče ve kdo kaj je fora tega? Nisem nobene take nikoli všečkal). Ampak očitno je stanje sedaj, kot pišete nekateri veliko hujše.
 

jan.l671

Fizikalc
9. feb 2021
104
98
43
ja pred leti je bilo veliko boljše, si šel lahko prosto po svetu "potovat" se pisal s tujkami in se na ta način zabaval. sedaj ni niti superlajkov več, vse je plačljivo, meče ven ene in iste, ki si jih swajpal levo. se pa najdejo vseen kakšne ki res dobro zgledajo ampak vprašanje spet ali dejansko iščejo kaj ali pa prodajajo svoj IG oziroma si filajo ego z matchi..kdo bi vedel :sprasujemse:
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.570
2.420
113
ja pred leti je bilo veliko boljše, si šel lahko prosto po svetu "potovat" se pisal s tujkami in se na ta način zabaval. sedaj ni niti superlajkov več, vse je plačljivo, meče ven ene in iste, ki si jih swajpal levo. se pa najdejo vseen kakšne ki res dobro zgledajo ampak vprašanje spet ali dejansko iščejo kaj ali pa prodajajo svoj IG oziroma si filajo ego z matchi..kdo bi vedel :sprasujemse:

Tisto, ki ene in iste meče ven, je ker račune pobrišejo in potem znova odprejo in začnejo z nule skozi bazen.

Ni trebo poudarjat, da so take večinoma
1651255819115.png
 
  • Haha
Reactions: jan.l671 in ales85

Tejka91

Zelenc'
1. maj 2022
14
11
3
Pregledujem forum, pa vidim da je veliko tem za vas moske. Za naso neznejso polovico pa neobsaja nic,ali?
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Sej pa imamo dve ali tri ... smo zelo odprta družba :fredi:. Ko je treba nasvet za plenico zamenat ali gres skuhat, je pomoč online :p .