Nalimajte gole slovenke II.

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
"Fantje" tema je NALIMAJTE gole slovenke!
Če nimate ustreznega gradiva za to temo se poberte iz te teme!
 
  • Všeč mi je
Reactions: Konec

npass

Zelenc'
6. avg 2014
11
0
1
Ne bluzite. Limajte slike.

MALO ARHIVA. Slike so 100% avtenticne unikatne Slovenske
 

Priponke

  • NejcPass07.JPG
    NejcPass07.JPG
    37,1 KB · Ogledi: 9.037
  • NejcPass62.JPG
    NejcPass62.JPG
    45,2 KB · Ogledi: 7.687
  • NejcPass179.JPG
    NejcPass179.JPG
    46,1 KB · Ogledi: 5.265
  • NejcPass266.JPG
    NejcPass266.JPG
    62,2 KB · Ogledi: 6.819

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.291
2.273
113
Najprej tole:
Slikajo se ne, ravno zaradi tistega smrkavca. Zardi javnih objav. Je baba p. da objavi avanturo, ali dec, ki se hvali kako je bilo sredi Ljubljane, na gradu, desni vhod, ko je še bilo gradbišče.
Parkrat sem imel posranega, pa me je minilo zavse večne čase
Od nekdaj me je pač hebala estetika, dve različno veliki joški, grde bradavice, mišelinke okoli pasu, celulit, strije, ni da ni.
Iščem tisto, kar danes praktični NI MOŽNO najti... Hebiga.
Razen usranega, "požrem" vse ostalo.

Kar je bilo pred 20-imi leti v Beogradu 100-150. je danes 50-70. S "posredništvom" vred...
...
Celovec: 30 minut 40-70. Vir: znanec, ki tam dela.
Dunaj: mlada začetnica v kurbariji, luštna Madžarka, ga povleče za 30. Na Dunaju, kjer ne dobiš garsonjere pod 900 evrov mesečno.... Vir: njena spletna stran.
same zanesljive informacije na zasebno pošto.
Hvala pr'jatli :)
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Toto pa še štajerci dobro poznamo. Iz Kranja gospodična, kaj si jo zasnubil, ali za plačilo?
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Dobro tebi, ko imaš stan v centru in dobro penzijo..dvakrat na mesec pokličeš pomoč, pa imaš rešeno...oz. se vsedeš na vlak, greš na pivce v Litijo in spotoma dobiš zraven še drkico..:D

Glej, ne vem, če je to dobro. Mi pa je nekako normalno, da ima človek, ki mu je erotika cel lajf veliko pomenila, pri 70-ih še stik z erotiko, fafom, mladimi teleščki...

Je lajf lepši, ni črnih misli, kdaj bom šel. Šel bom, ko me bodo poklicali gor...

Zaenkrat sem še dol in mogoče celo opazujejo, kako se stvari razvijajo. Ko pa bodo videli, da mi ni več do mladih jošk, pa bom dobil brezplačen prevoz...

Tale fotka pa je - iz Litije, verjeli ali ne. Dokazuje, da je erotika POVSOD. Le gledati je treba znati....
 

Priponke

  • DSC01253_resize.JPG
    DSC01253_resize.JPG
    163,3 KB · Ogledi: 2.841

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Btw, lastnica tele riti je privolila v slikanje in objavo?


BTW, lahko me skupaj tožita.
Za dokazovanje, da je to njena rit, bosta do zadnje inštance (vrhovno sodišče) porabila kakih 3500, 4000 evrov, in na koncu garant IZGUBILA.

Zakaj izgubila? Ker nihče, ki je fotkan v rit, NE MORE DOKAZATI, da je na fotki ravno on.
Tudi Fb, ali katerakoli duga spletna stran zahteve, naj se taka fotka izbriše, ne bosta uslušala. Garant.

Primer videa, posnetega s skrito kamero:


Dejstva:
- Obrazi, obrnjeni proti kameri, so zablurani.
- Obrazi ljudi, obrnjenih delno proti kameri (pol profil), niso zablurani.
- Ljudje obrnjeni s hrbtom proti kameri, niso zablurani, ker za to ni nikakršne potrebe.
- You tube, ki ima svojo pravno službo, posnetka NI izbrisal, ker NI prav nobenega resnega vzroka, da bi ga izbrisal.

Ker se na ulici SME snemati, pa tudi fotografirati (demokracija, mobilniki, ki to omogočajo, nerazpoznavnost oseb)!
In očitno take posnetke objavljati CELO na Yt in tudi drugje.

P.S: Pojma nimaš. O nobeni stvari, kot ponavadi. Nehaj se že smešiti...
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.265
-8.461
113
O tem kdo nima pojma bi se dalo govoriti.
Če bi se dotična oseba spravila v tožbo, bi brez problema dokazala, da nisi slikal "kar tako po ulici", ampak si namerno ciljal njeno rit. In ne samo za osebno uporabo, temveč sliko tudi javno objavljaš. Če nič drugega, boš plačal za "psihične travme", ki jih je doživela lastnica riti, ko se je prepoznala na spletu.

Pač si stari stalkerček, ki na skrivaj slika mlade ženske.:valjamse: O tvojih drugih podvigih je pa apollo tudi že enkrat malo namignil:evil:
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
O tem kdo nima pojma bi se dalo govoriti.
Če bi se dotična oseba spravila v tožbo, bi brez problema dokazala, da nisi slikal "kar tako po ulici", ampak si namerno ciljal njeno rit. In ne samo za osebno uporabo, temveč sliko tudi javno objavljaš. Če nič drugega, boš plačal za "psihične travme", ki jih je doživela lastnica riti, ko se je prepoznala na spletu.

Pač si stari stalkerček, ki na skrivaj slika mlade ženske.:valjamse: O tvojih drugih podvigih je pa apollo tudi že enkrat malo namignil:evil:

Kako lahko nekdo dokaže, da je da fotki on sam, če je slikana OBLEČENA rit? Po riti, ki ni vidna, ker je oblečena? Po obleki, ker ima samo on (recimo) na riti kavbojke? Je edini na svetu s kavbojkami?

Glej, jaz pa trdim, da si na tej fotografiji ti (po tvoji bolani logiki). Boš rekel, da nisi?
 

Priponke

  • IMG_4158_resize_OBJ.JPG
    IMG_4158_resize_OBJ.JPG
    66,3 KB · Ogledi: 2.203

jest5

Guru
18. avg 2007
25.265
-8.461
113
Kako lahko nekdo dokaže, da je da fotki on sam, če je slikana OBLEČENA rit? Po riti, ki ni vidna, ker je oblečena? Po obleki, ker ima samo on (recimo) na riti kavbojke? Je edini na svetu s kavbojkami?

Če bo potreba po tem, je poleg dokazov same slikane osebe tudi pričevanje njenega voznika(ter mogoče še koga, ki je bil v vozilu, ozeroma je bil malo pred tem v puncini družbi), ki bo z lahkoto potrdil čas, kraj in kako je bila oblečena.



Sej ni problema, ti kar dalje veselo slikaj mladoletnice, punce, fante in še kaj. Enkrat boš pač naletel na mino, pa naj bo to samo plavo oko ali pa poseg v denarnico.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Če bo potreba po tem, je poleg dokazov same slikane osebe tudi pričevanje njenega voznika(ter mogoče še koga, ki je bil v vozilu, ozeroma je bil malo pred tem v puncini družbi), ki bo z lahkoto potrdil čas, kraj in kako je bila oblečena.



Sej ni problema, ti kar dalje veselo slikaj mladoletnice, punce, fante in še kaj. Enkrat boš pač naletel na mino, pa naj bo to samo plavo oko ali pa poseg v denarnico.

Glej, bedak je bedak.

Oseba, katera je fotografirana od zadaj, NE MORE dokazati, da je na fotografiji. Amen. Ni UDBE, ki bi to dokazala. Niti Mosada... Niti tožilstva. Niti sodišča.

Obrni se na specializirane odvetnike za avtorskepravice, patibodo povedali enako..

In toži Korejce, ki te bodo posneli in objavili, če boš šel v center Ljubljane... Posneli tebe, ali kakšno mično gospodično.

Evo jih, poševnookce. Posebej zate. Naj me tožijo, pa da vidimo...
 

Priponke

  • Korejci_resize.jpg
    Korejci_resize.jpg
    218,1 KB · Ogledi: 1.346

jest5

Guru
18. avg 2007
25.265
-8.461
113
Oseba, katera je fotografirana od zadaj, NE MORE dokazati, da je na fotografiji. Amen. Ni UDBE, ki bi to dokazala. Niti Mosada... Niti tožilstva. Niti sodišča.

Kar misli si in prepričuj sam sebe, če potem lažje spiš. Ti kar.:evil:
Pa tvojo zbirko "naključno" slikanih punc in mladoletnic ti bodo zihr šteli kot olajševalno okoliščino. :valjamse:
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Predlagam da se odpre vzporedna tema z naslovom: Moraliziranje. Tista tema se bo nanašala na to temo, tukaj pa se držimo rdeče niti :fredi:
 
  • Všeč mi je
Reactions: semnov

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Če ste jast pa jast spelje iz teme, začnem objavljati DOMAČE stvari iz arhiva. Verjemite, da se je od 1990 nabralo kar nekaj vsebin...

Filozofov brez svojih vsebin pa v tej temi najbrž ne rabimo?

Na fotki pa provokacija iz daljnega leta 2007. S 26 let staro mladoletnico... :)
 

Priponke

  • Provokacija_09.jpg
    Provokacija_09.jpg
    95,1 KB · Ogledi: 3.386