Nalimajte gole slovenke II.

acc

Pripravnik
16. apr 2020
42
14
8
Od 106 strani 10 strani fotk ostalo prepucavanje. Ne razumem.

Pismo se spomnim tam nekje 10-15 let nazaj, ko sem od kolegice dobil par fotk, kjer je bila gola... Noro. Pa po pomoti enkrst tudi take, kjer ni bila urejena najbolj (dlacice, malo gozdicka..) ma super je bilo, ker je bilo tako nekomercialno.

Pa tudi od kolega ko sem dobil neke njegove kolegice... Noro.. Bolj ko je bilo nenastimano, boljs je bilo. Nisem pa nikoli fotk jaz naprej posiljal, ki sem jih dobil..

Da zakljucim, se kake domace fotke prosim:)
 

Wilbur

Pripravnik
2. dec 2012
131
16
18
Od 106 strani 10 strani fotk ostalo prepucavanje. Ne razumem.

Pismo se spomnim tam nekje 10-15 let nazaj, ko sem od kolegice dobil par fotk, kjer je bila gola... Noro. Pa po pomoti enkrst tudi take, kjer ni bila urejena najbolj (dlacice, malo gozdicka..) ma super je bilo, ker je bilo tako nekomercialno.

Pa tudi od kolega ko sem dobil neke njegove kolegice... Noro.. Bolj ko je bilo nenastimano, boljs je bilo. Nisem pa nikoli fotk jaz naprej posiljal, ki sem jih dobil..

Da zakljucim, se kake domace fotke prosim:)
Aja, tukaj fehtaš domače fotke, tistih, ki si jih pa ti dobil pa nisi nikoli pošiljal naprej, mrš ološ ena.
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Če niso že itak ušle v svet ali niso od kake profesionalke, kakor una dve objavi višje.. bi bil ološ le, če bi jih dal naprej.

Jaz imam tudi lep kupček slovenk, bodo šle kdaj ven? Ne.
 

Mikser53

Zelenc'
25. feb 2020
27
20
3
Če niso že itak ušle v svet ali niso od kake profesionalke, kakor una dve objavi višje.. bi bil ološ le, če bi jih dal naprej.

Jaz imam tudi lep kupček slovenk, bodo šle kdaj ven? Ne.

Noben neb dal naprej a vsi bi radi od drugih vidl da dajo...zato pa pride 1 fotka na 10 strani iz l.2005 s kosmato pi*ko.
 
  • Všeč mi je
Reactions: vizzzi

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.691
6.258
113
Torej si naprej spravil material ki je na netu in placljiv. Osnovni ocitki pa padajo da folk ne daje naprej privat fotk ki jih osebno od bejb dobijo
 
  • Všeč mi je
Reactions: Numy
26. jul 2019
10
16
3
Od moje ritka
 

Priponke

  • CollageMaker_20200901_000110676~2.jpg
    CollageMaker_20200901_000110676~2.jpg
    1,3 MB · Ogledi: 2.744

Mikser53

Zelenc'
25. feb 2020
27
20
3
Torej si naprej spravil material ki je na netu in placljiv. Osnovni ocitki pa padajo da folk ne daje naprej privat fotk ki jih osebno od bejb dobijo
Torej, tema je "nalimajte gole slovenke", nalimal sem slike slovenke, ki se niso bile pa ce so placljive ali pa ne. Nimam pa namen limat privat fotk modelom tipaa "mam tega dovolj ampak pr men ne gre naprej..torej: "samo čakam" da nekdo drug privat fotke nasih punc nalima d bom lohk drkal".
Ne gre to tko...