Nakup sobnega kolesa

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
Odlocamo se za nakup domacega sobnega kolesa. Nimam prevec pojma kaj je na trgu. Bi pa raje bolso kvaliteta, cena ni na prvem mestu. Videl sem nek prospekt od znamke Kettler, je to v redu?

Ce kdo obvlada prosim za mnenje.
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.401
968
113
Obišči stran
Ni važno, kako drag je, na koncu rata to vseeno najdražji obešalnik za cunje
wink-1.gif
 

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
To lahko potrdim tudi jaz. Še posebej tiste ročke so uporabne za obešat srajce, samo se tudi ustvari neka bula za ovratnikom, je preveč časa visi gor.
 

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
Ma ne ne, ne bo postal obešalnk
grin1.gif
Imamo v dnevni en že več kot 10 let star kolo pa bi bil čas za zamenjavo. Ni za prah nabirat, je kr v uporabi.
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Si premišljal, da bi kupil samo trenažer za navadn bicikl? Sicer je zadeva mal bl glasna pa kolo že rabš običajn, samo se pa rit navadi bl na podvige poleti...... čeprav sm tud jst ugotovu, da ga mam bl za cunje gor obešat
grin1.gif


Dobiš pa za 200€ že dost konkretno zadevo... no ja... predlog pač
grin1.gif
... na sobna kolesa se pa ne spoznam glih.
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Jaz imam Kettlerja, prav tako moji starši, in smo vsi brez pripomb...deluje kot kolo, kot tudi obešalnik za obleke,...vsestranski skratka
cheer.gif
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
Citat:
Uporabnik Grisbi pravi:
Jaz imam Kettlerja, prav tako moji starši, in smo vsi brez pripomb...deluje kot kolo, kot tudi obešalnik za obleke ,...vsestranski skratka
cheer.gif

hysterical-1.gif
 

Tusi

Fizikalc
3. sep 2007
1.233
1
38
KSZ:
Evo tud jaz razmišljam, da bi si za kake 4 mesece omislil to čudo od sobnega kolesa. Ker vidim, da jih večina uporablja to za obešalnike, znajo biti na bolhi rabljeni kar uredu za 4 mesece. Rabim ga pač da ob slabem vremenu pogledam kak film, pa da ojačam kvadriceps, da postane normalen. Kakšni se vam zdijo tile na bolhi do cca 100€.
http://www.bolha.com/index.php...t=3&kat=368
Sam res nimam pojma o teh stvareh, ker telovadit notri in sam mi je totalna muka
rolleyes-1.gif


LpT