Nakup PC iger v Müllerju in sprememba jezika

cerko

Pripravnik
9. maj 2012
278
0
16
Pozdravljeni,
dobil sem nekaj starejših iger v nemškem jeziku iz Müllerja. Z Nemščino sicer nimam problemov a nimam prave volje z igranjem iger v Nemščini. Malo sem gledal po spletu za kakšen "language pack" a so vse nadgradnje dosegljive le na pašnikih kar pa se mi zdi neumno če že kupim igro in moram nato iskati po pašnikih. Ali ima mogoče kdo kakšen nasvet kako priti do angleške verzije z kodami od nemške? Ali naj s pašnikov snamem angleško verzijo in jo probam namestiti z original kljulem iz nemške? Ali bi to delovalo?
Vnaprej hvala za kakpšen nasvet.

EDIT: ugotovil, da pri igrah s Steamom ni problem ker lahko tam spremeniš jezik in ti sam naloži željeni jezik. Problem ostaja pri drugih, ki ne uporabljajo Steama.
 
Nazadnje urejeno:

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.956
1.264
113
Potegni dol angleško verzijo in uporabi ključ. Lahko pa pišeš na support.
 

ahac

Pripravnik
19. avg 2007
99
1
8
Čisto odvisno je od igre. Kot si ugotovil ni problema s Steamom (razen mogoče pri določenih igrah, kjer je nemška verzija cenzurirana). Za Blizzardove igre tudi ni problema. Keye od EA iger bi pa moral sprejet Origin (če niso prestare), Ubisoft ima pa zdaj svoj podoben sistem Uplay (ampak nimam pojma, če vzame keye za starejše igre).
Ostalo bo pa težje...
rolleyes-1.gif