Nakup avtomobila

Yurex

Pripravnik
20. apr 2009
148
0
16
Maribor
Cruz-erka ni slaba! Sem vozil 1.6 125km in 1.8 140km in me je motor razorčaral..
smile-1.gif
Je pa drugače zelo udoben, prostoren in luštno z tipkami obložen :p
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.950
1.099
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
SJTV: Esp v nejgovem rangu ima samo polo, vprašanje če si ga lahko pri vseh sploh lahko omisliš na seznamu dodatne opreme.
Če ni niti na seznamu dodatne opreme (ali pa če je rpedrago), tega avta pač ne kupiš. Preprosto, ne?
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.040
4.049
113
Citat:
Uporabnik Yurex pravi:
Cruz-erka ni slaba! Sem vozil 1.6 125km in 1.8 140km in me je motor razorčaral..
smile-1.gif
Je pa drugače zelo udoben, prostoren in luštno z tipkami obložen :p

Chevorlet Cruze je bil mula za Chevorlet Volt. Pogonski sistem so najprej testirali na njemu, preden so šli na dejanskega Volt-a.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.040
4.049
113
Osebno mi je Opel Ampera lepša od Volta. Pod plehom je pa to enak avto.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.380
5.896
113
pri taščici
Citat:
Uporabnik crashednburnt pravi:
Ni. Problem je, ker pri Fabiji ne moreš izbrat 1.2 TSI.
Ok potem te recimo razumem. 60 PS ni enak v polu n fabiji, v polu lahko izbereš tudi TSI ki pa za avtorja teme predvidevam da ni aktualen (cena!)
 

crashednburnt

Majstr
Osebje foruma
20. jul 2007
8.730
419
83
Goriška
www.avtopro.si
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Citat:
Uporabnik crashednburnt pravi:
Ni. Problem je, ker pri Fabiji ne moreš izbrat 1.2 TSI.
Ok potem te recimo razumem. 60 PS ni enak v polu n fabiji, v polu lahko izbereš tudi TSI ki pa za avtorja teme predvidevam da ni aktualen (cena!)

Hahaha ... sedaj si me pa nasmejal. Seveda je enak motor, najprej si preberi svoje vprašanje, na katerega sem nikalno odgovoril.
 

tado

Fizikalc
15. maj 2008
2.267
1
36
Je mogoče kdo lastnik tu Dacie Sandero? sem bil na testni vožnji in mi je avto kar ql. Pravijo da jih prodajo veliko ampak mene zanima če je tu kdo dejanski lastnik vozila? Notranjost je pa dokaj plastična ampak lepa:=)
 

miha72

Pripravnik
29. jul 2008
848
1
18
Stvar okuse, jaz raje Audija, ker je notranjost Merc. meni čudna.
Pa še piezo šobe crkujejo tako hitro, da ne utegnejo niti novih izdelati. Zato so zmanjšali proizvodnjo avtov s temi motorji. Sicer upam,da so to pošlihtali in da so nove šobe zanesljive.
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
Citat:
Uporabnik jonny77 pravi:
avto.net

jaz gledam tega, tudi avtorju teme ga predlagam.

Me zanima če ima kdo izkušnje s tem avtom.

Lp

konkretno s tem avtom ne, lahko ti pa povem mojo izkušnjo izpred dobrega leta, ko sva kupovala drugi avto. V upoštev je takrat prišel tale Svizec in Mazda 2 in povem ti, da je Svizec podrtija v primerjavi z mazdo .
Je zelo glasen, cestne neravnine ne gladi dobro, tudi ropoče pri tem, in še notri deluje čudno...Mazda 2 je resno, neprimerno boljša izbira.
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
hehehe...:rofl:
Lej, tudi tega sva šla pekjat ( z ženko), naslednji dan po testu Svizsca in Mazde.
Toyota...nama je padla v oči, ker je Toyota ( sej veš, renome, da je nepokvarljiva itd itd .)in sva šla v Domžale. Izbrala eno z isitm 1.6 motorjem....po domače , podn od avta! Pri 60 kmh si že slišal šum izpod koles in veter okoli karoserije, pri 100 kmh je blo pa tko, kot bi imel 10 let starega Roverja....
grin1.gif

Pa še nekaj me je zmotilo...pri 100 kmh je imel avto v 5. prestavi okrog 3.5 k obratov....
Potem sem se pa usedel nazaj v mojega prejšnjega R 200 Vi ja....pismo, 10 let starejši, pa v določenih (!) pogledih boljši...resno