nakazilo denarja iz PayPal-a na kartico

CyberShot

Pripravnik
2. jun 2008
523
0
16
Maribor
Pozdravljeni,

Zadeva je sledeča : Na Pay Palu imam določen znesek, ki bi ga želel nakazati na predplačniško kartico. Imam tako predplačniško Viso kot Mastercard. Ko želim denar nakazati (možnost Withdraw), izberem Viso, ker Mastercard očitno ni podprt za nakazila na kartico. Vpišem podatke (Ime, izbira kartice, vnos številke kartice, datum poteka, CVC koda,..) in potrdim vnos. Prikaže se mi naslednje sporočilo :

"The bank that issued your card didn't approve this transaction. Please contact the card issuer.s customer service department if you have any questions. Or you can add a different card now to continue."

Seveda, na Novi KBM 70-letna teta ne ve kaj je Pay Pal in mi zatrjuje, da nisem registriran, obenem pa govori, da ne pozna storitve
smile-1.gif

Skratka, Škoda časa in energije.

Visa je predplačniška ? Igra to kakšno vlogo ? Ker mi povzroča težave že med dodajanjem (prikaže se zgornje sporočilo). Kartica je aktivna, prevzeta danes.
 

plexix

Fizikalc
10. sep 2007
902
152
43
A imaš kaj dobroimetja gor?

Vsaj 1 EUR gor nakaži, potem bi moralo delati.

Lp,
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.506
289
83
Citat:
Uporabnik CyberShot pravi:
Ne, dobroimetja pa res ni, ker je kartica danes prevzeta. Bom poskusil s tem, hvala !

Moreš met vsaj 1,50 eur na predplačniški kartici če hočeš prvič nakazat z paypal-a na svojo kartico.. Ker če je vse ok..ti paypal ta znesek vrne na paypal račun..
wink-1.gif
 

CyberShot

Pripravnik
2. jun 2008
523
0
16
Maribor
Citat:
Uporabnik plexix pravi:
A imaš kaj dobroimetja gor?

Vsaj 1 EUR gor nakaži, potem bi moralo delati.

Lp,

Človek, ti si car ! Cela NKBM ni prišla do rešitve, v tako kratkem času kot ti ! Bravo
cheer.gif

Zdaj mi kaže dobroimetje v dveh valutah (EUR, USD). Se da to skupaj združit, da ne plačujem provizije dvakrat ?
 

CyberShot

Pripravnik
2. jun 2008
523
0
16
Maribor
Mi je uspelo registrirati kartico in speljati nakazilo. Ker pa je kartica na novo dodana, pa sem še moral poskenirati osebno in jo priložiti PayPalu.
 

plexix

Fizikalc
10. sep 2007
902
152
43
Heh, imel sam podobne probleme, ko sem si dal narediti virtualno prepaid Viso.

Pa mi tudi niso znali povedati.

Super, da dela.

Lp,
 

CyberShot

Pripravnik
2. jun 2008
523
0
16
Maribor
Citat:
Uporabnik plexix pravi:
Heh, imel sam podobne probleme, ko sem si dal narediti virtualno prepaid Viso.

Pa mi tudi niso znali povedati.

Super, da dela.

Lp,

Pa še naj nekdo reče, da so Mystery shopperji (skriti kupci) mešalci dreka. Takšnega neznanja, kot ga premore NKBM ne najdeš nikjer. So mi pa storitev zakasirali takoj.
Mene bi bilo sram, da sem inventar na banki, pa ne poznam PayPala, kaj šele rešit problem, ki je v dobro banke in uporabnika.

Na alterju pa odgovor v nekaj minutah
smile-1.gif
 

Narkotik

Pripravnik
17. sep 2007
507
0
16
Tudi jaz imam problem, namreč na Paypalu imam neko vsoto denarja, v sistemu pa imam registrirano samo MasterCard katrico s katero plačujem.

Možnosti izplacila pa so samo na US account in Viso.

Kako bi najitreje izplacal to na svoj TRR? Si ustvarim predplacnisko VISO?

Hvala
 

CyberShot

Pripravnik
2. jun 2008
523
0
16
Maribor
Narkotik, isti problem sem mel sam. Zato sem šel na NKBM banko, kjer lahko "kupiš" prepaid Viso, ima jo tudi banka Koper, Abanka, pa še kdo. Registriraš kartico in nakažeš.

Hitreje ne gre !
 
Nazadnje urejeno:

Narkotik

Pripravnik
17. sep 2007
507
0
16
Citat:
Uporabnik CyberShot pravi:
Narkotik, isti problem sem mel sam. Zato sem šel na NKBM banko, kjer lahko "kupiš" prepaid Viso, ima jo tudi banka Koper, Abanka, pa še kdo. Registriraš kartico in nakažeš.

Hitreje ne gre !

Hvala, potem lahko brezproblema ta znesek iz Vise preneseš na poljuben TRR?
 

CyberShot

Pripravnik
2. jun 2008
523
0
16
Maribor
Iz Vise ne prenašaš na TRR, lahko ga dvigneš na bankomatu, ampak je provizija ubijalska. Najbolj priročno je pač "vlečenje kartice".
 

Dale

Fizikalc
21. jul 2007
821
41
28
Izvleček iz spremembe SPP prepaid Vise pri Banki Koper (začne veljati 2.6.2014):

Citat:
Obenem so v splošne pogoje poslovanja dodane tudi omejitve glede prenosov sredstev iz Kartičnega
računa, in sicer ne bo več mogoč prenos sredstev iz Kartičnega računa na katerikoli drugi račun odprt pri
Banki, ki ni račun Uporabnika kartice. Onemogočen bo tudi prenos sredstev iz Kartičnega računa na drugi
račun odprt pri katerikoli drugi organizaciji za plačilni promet (npr. drugi banki/hranilnici itd.), ne glede na
sedež organizacije za plačilni promet.
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.103
743
113
Citat:
Uporabnik Narkotik pravi:
Tudi jaz imam problem, namreč na Paypalu imam neko vsoto denarja, v sistemu pa imam registrirano samo MasterCard katrico s katero plačujem.

Možnosti izplacila pa so samo na US account in Viso.

Kako bi najitreje izplacal to na svoj TRR? Si ustvarim predplacnisko VISO?

Hvala
druga možnost je pa, da nekomu, ki ima ravno tako paypal in ga dosti koristi, nakažeš sredstva s svojega na njegov račun, on pa ti vrne recimo v gotovini.
 

plexix

Fizikalc
10. sep 2007
902
152
43
Zdravo!

JAz si lahko preko Bank@Neta nakažem na katerikoli račun, sicer še tega nisem rabil, saj jo uporabljam za plačevanje, torej bi to moralo iti.



Lp,