Najljubša izbira jedi pri dostavi hrane na dom

Crosis

Zelenc'
5. mar 2013
1
0
1
Hej folk,

mene pa zanima, katero jed si vi najpogosteje naročite, ko naročate in pri katerem dostavljalcu. Če naročate na študentski bon, to prosim pripišite.

Moja dosedanja naročila, vse na študentski bon v Ljubljani:
-Cheeseburger pri Papinotu in pri Salamonu, oba precej zanič - bombeta je mokra zaradi pakiranja, pomfri tudi, ne dajejo pravih namazov (preveč zenfa, premalo ajvarja, kečapa, majoneze in kajmaka po možnosti.)...
-Piščančji zrezek s pečeno zelenjavo pri Halo Janez, super stvar. Naročil 2x odkar sem prvič probal. Ogromna porcija ponavadi, super skockana zelenjava, lepo spečen krompir , skratka všeč mi je. Solata je žal zanič. To definitivno priporočam
-Pizza pri Papinotu - meni osebno dobra, veliko sira ima gor ponavadi in to mi je všeč, ni pa presežek. Zraven je še francoska solata, ki je super.
-Pri Halo Hong Kong pečeni riževi rezanci z mešanim mesom ali piščancem. Solidno. Velika porcija, lepo toplo, zavitek je super :D Probal bi tudi sladko-kislega piščanca, pa se bojim da pri dostavi ne bo tako dober predvsem riž...

Morda sem še kaj spustil, sicer pa imajo dobre pizze še pri Tartufu, pri dostavi pa so itak iste.
Zanima pa me, kje imajo dobro mehiško dostavo, pa da ne traja 2 uri (Imperio po moje še več) dostava. Vzel bi pri Halo Janez-u, pa se bojim da bo ena tistih miniaturnih porcij, ki so klasične pri slovenskih dostavljalcih sicer precej neslovenske hrane.

No, razpišite se
smile-1.gif