Najem luksuznega vozila preko vikenda

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.937
2.413
113
Lublana
Obišči stran
V bistvu se pa tudi jaz zelo strinjam z uporabnikom tesfalar! Si kar pač si, tudi na poročni dan. Ampak nekateri niso zadovoljni s tem kar so
wink-1.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.368
6.550
113
Saj ne vem, če gre OP na poroko zgolj kot gost, ali kot žrtev? Če slednje, potem je pametno najeti kak avto, da se pač malce bolj v stilu odlepljeta na poročno noč... Če pa pride kot gost pa je velika bedarija, če se hoče pederišit z nečim, kar ni
smile-1.gif
 

Shaban

Fizikalc
14. apr 2010
1.001
1
36
A nimaš nobenga kolega, znanca, kolega od kolega da bi ti to uslugo naredu za kak pir?

Osebno mi ne zgleda če imaš npr. kak karavan al pa enoprostorca da bi se v tem pelu.
Če bi se pa jst ženu: ....kar nekaj kolegov ki imajo take "zajebane" limuzine tko da...
wink-1.gif


@ostali: Kaj pametujete, človk si želi neko limuzino za ta dan in pika!

Btw: Men osebno bi že kaka lepa AR 166 bla
zmaga.gif
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.417
9.164
113
no no, sej tudi drugače ne ješ 7 hodov in pa nisi fensi šmensi oblečen ..če se pa greš navadno poroko na pol pa greš tja v jeansu, daš 20 € pa greš domu, še prej pa v mc na big maca. Lahko tudi tako.
 

sparkyboy

Pripravnik
1. nov 2008
549
0
16
Citat:
Uporabnik tesfalar pravi:
Za moje pojem se na lepo, mirno, civilizirano poroko pelješ s svojim avtom.
Oziroma rukneš še en konjak, zapališ kubanko ter se usedeš spredaj/zadaj in te pelje priča/brat/kolega/fotr.

Tole onaniranje na enourno furo z nekim plehom, ki ga evidentno ne boš imel nikoli in nikdar, pa je IMHO pubertetniško.

Bravo! Se strinjam.
 

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
Citat:
Uporabnik sixpower pravi:
V bistvu se pa tudi jaz zelo strinjam z uporabnikom tesfalar! Si kar pač si, tudi na poročni dan. Ampak nekateri niso zadovoljni s tem kar so
wink-1.gif

A ti bi potem šel na poroko v japankah pa kratkih hlačah?

Če se že drugače full napedenajo, zakaj pa še avto ne bi imeli nobel?
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.690
3.574
113
Ja seveda, točno to je hotel rečt. Kdor se noče pederišit je avtomatsko klošar, ki gre na poroko v papučah, na ohcet pa v macdonalds.
bonk.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.361
5.871
113
pri taščici
Kolega je opral traktor, uvoznik je nevesti dal testnega in sta se vsak s svojim okoli vozila, ob sebi imela vsak svojo pričo.
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.937
2.413
113
Lublana
Obišči stran
Citat:
Uporabnik geronimo pravi:
Citat:
Uporabnik sixpower pravi:
V bistvu se pa tudi jaz zelo strinjam z uporabnikom tesfalar! Si kar pač si, tudi na poročni dan. Ampak nekateri niso zadovoljni s tem kar so
wink-1.gif

A ti bi potem šel na poroko v japankah pa kratkih hlačah?

Če se že drugače full napedenajo, zakaj pa še avto ne bi imeli nobel?

Ne, če bi šel v japankah in kratkih hlačah bi počel ravno to kar nisem! Ne nosim japank nikoli nikjer. Kratke hlače izključno na morju, kadar sploh grem na morje pa še to samo čez dan.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Gre se zato, da se pelješ v nečem nenavadnem, nečem, kar si boš še dodatno zapomnil, ker če greš s svojim navadnim avtom, je pač, kar je. Jaz bi šel tudi s fičotom, takim, ki smrdi noter po starem in pol bi ga nažgal po stari cesti proti obali 120, da bi me premetavalo noter, prah bi se dvigal, smrdelo bi po motorju, mislil bi si, da grem 250 in tega ne bi nikoli v življenju pozabil in za poročni dan bi bil skupek vsega nepozaben.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.508
9.209
113
Ne skrbi. Poroko si zapomniš, tudi če se s svojim avtom zapelješ
evil.gif
.

Je pa tako, če nekdo ima željo zakaj pa ne bi skeširal 500 EUR ali kolikor že pride. Običajno je itak tako, da to nekdo časti. Meni osebno je to brez veze in bi raje ta keš za kaj drugega zabil (hobijev je dovolj
grin1.gif
), ampak nekomu pa morda to vse pomeni. Isto je kot ko se v USA vsi zakreditirajo za poroko, da bo je uh in oh in sploh. Mnjah... Pač, vsak ima svoje želje.
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.937
2.413
113
Lublana
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Cash pravi:
Gre se zato, da se pelješ v nečem nenavadnem, nečem, kar si boš še dodatno zapomnil, ker če greš s svojim navadnim avtom, je pač, kar je. Jaz bi šel tudi s fičotom, takim, ki smrdi noter po starem in pol bi ga nažgal po stari cesti proti obali 120, da bi me premetavalo noter, prah bi se dvigal, smrdelo bi po motorju, mislil bi si, da grem 250 in tega ne bi nikoli v življenju pozabil in za poročni dan bi bil skupek vsega nepozaben.

Ja saj razumem, da si človek želi narediti dan nekaj posebnega in nekaj takega, kot je tvoja ideja s fičkotom mi je miljonkrat boljša, kot pa najem kakšnega Ferarija naprimer. Za takšno priložnost je potem vseeno bolj primerna limuzina ampak nekateri pravijo, da je to bolj cigansko, dejstvo pa je, da je limo vozilo namenjeno takim dogodkom in je vožnja nekaj posebnega in udobna, je pač velika kočija z veliko prostora, barom in vožnja je lahko prav zabavna. Seveda pa naj vsak počne kar hoče in komur kaj paše, kdor ima željo naj najame nekega dolgočasnega BMWja in zelo dragega, slednje je mnogim itak edino pomebno.

Če bi kdaj prišlo do moje poroke bi si tudi kaj posebnega omislil ampak sem zagotovo ne spada najemanje nekega dragega atraktivnega avtomobila ampak kakšna bolj odbita stvar, bolj v stilu, kot je recimo tvoja s fičotom.
wink-1.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.361
5.871
113
pri taščici
Ah jaz sem hotel namesto avta, panoramski let z letalom po okolici, pa nekako ni bilo pametne ponudbe. Ali premalo sedežev, ali pa drago, da bi za isti denar dobil AI počitnice v tujini z letalsko karto.
 

Zanzibar

Majstr
16. sep 2007
1.061
122
63
Citat:
Uporabnik sajkek pravi:
Drugače pa za top foro in poroko bil bil en tovornjak- šlepar., mislim da ima en unga ameriškega kenwortha al neki, spedenanega u nulo, pa ko ma rože gor zgleda odpiljeno
smile-1.gif
Kontakta žal nimam, videl sem samo slike od enga daljnega znanca.

Tooooo!!!
zmaga.gif
Lahko je tudi kak actros (una črna linija)... Noter imaš hladilnik, jebodrom... nidani
Obvezno s prikolico na kateri je oder z bendom
grin1.gif