Najcenejša druga številka

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.331
3.429
113
Itaq jaz imam BOB 4c za dvoriščna vrata.

Enkrat sem plačal 5 eur, pa mislim da je že 5 let od tega in je še vedno 2,38€ preplačila.

Gre kak SMS če prijaviš novega uporabnika ali brišeš starega.
 

Commodore

Fizikalc
14. jul 2008
1.931
34
48
Pa pri tem Bob 4c ni nobenega haklca? Torej da ga dejansko lahko brez omejitev uporabljas za take zadeve kot ti pravis za dvoriscna vrata, potem npr. termostat od centralne, ali pa zgolj pretezno za dohodne klice in podobno?

Potem je mogoce res se boljse kot pa Sparmobil ipd., kjer moras vsaj na tri mesece filat racun, da ti ne "propade"...
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.829
725
113
www.jernej.org
Hakeld je to, da imaš lahko samo eno naročniško razmerje na svoje ime. Če uporabljaš naročniški bob za garažna vrata, potem ne moreš imeti naročniškega boba za primarno številko.
 

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.276
122
63
Pa pri tem Bob 4c ni nobenega haklca? Torej da ga dejansko lahko brez omejitev uporabljas za take zadeve kot ti pravis za dvoriscna vrata, potem npr. termostat od centralne, ali pa zgolj pretezno za dohodne klice in podobno?

Potem je mogoce res se boljse kot pa Sparmobil ipd., kjer moras vsaj na tri mesece filat racun, da ti ne "propade"...
Pa saj ti govorimo, da vsaj predplačniški mobi lepo omogoča, da se vsake tri mesece sname z računa 1,52eur in se spet podaljša za tri mesece. Torej te stane 6 evre na leto, da imaš aktivno številko. In ne rabiš nič klikat, enkrat določiš, da se samodejno podaljšuje, naložiš gor npr. 20 evrov in potem narediš opomnik, da po enem letu preveriš stanje in po potrebi dofilaš.

Drugače pa mislim da ima tudi T2 še vedno en paket, ki je tudi zastonj, če ni porabe. Ampak ga skrivajo in je treba malo pobrskati. Tam pa nislim da lahko vzameš več številk... Plačaš pa le takrat, ko je poraba. Evo, sem šel gledat v en star sms: https://www.t-2.net/mobilni-top

Jernej
 

Palcek

Fizikalc
15. dec 2007
664
81
28
Hakeld je to, da imaš lahko samo eno naročniško razmerje na svoje ime. Če uporabljaš naročniški bob za garažna vrata, potem ne moreš imeti naročniškega boba za primarno številko.
Tega jaz ne razumem?
Imam bob 4c in 3x bob legendarni, se oravi 4 narocnine na bobu pa vse na moje ime
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Hakeld je to, da imaš lahko samo eno naročniško razmerje na svoje ime. Če uporabljaš naročniški bob za garažna vrata, potem ne moreš imeti naročniškega boba za primarno številko.

Jaz imam dve bob narocniski razmerji na svoje ime… nekaj casa sem imel celo tri, pa sem zenino prestavil na T-2, ker je vkljucena v paket… Celo uspel sem zdruziti na en racun…