Najboljša izbira zame bi bila???

Akasha

Pripravnik
23. sep 2007
240
0
16
Ljubljana
Po dooolgem času bom očitno rabila nov gsm, pa se sedaj malo izgubljam v ponudbi. Zelo možno,da bom tudi šla na Simobil,če bo treba.



Zdaj me pa zanima,kateri od telefonov v akciji bi bil najboljši zame, pa da da ni v praksi eno sranje (ker prodajalci itak priporočajo vse,kar prodajajo
rolleyes-1.gif
).



Torej rada bi:



-čimboljši fotoaparat

-čimboljši mp3 player,itak mp3 zvonjenje

-velik ekran

-veliko spomina

-enostavni meniji!!!!

-dobra baterija

-ne preveč ogromen in težak

-če bi se dalo,tudi hud design (recimo Nokia Prism mi je wooow na pogled,samo odpade,ker nima funkcij,ki jih hočem)

-pa recimo do 150 eur v akciji.



To recimo so moje zahteve...na telefone se pa itak ne spoznam ne vem koliko
confused-1.gif
. Uporabljam jih predvsem za smse,včasih klicem, pa kaj slikam in posljem kak mms. In rada bi da bo dejansko uporaben za mp3 player,ker ga zaenkrat nimam.

Zaenkrat imam Nokio....
 
Nazadnje urejeno:

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Jaz bi imel tudi BMW M6 Hamman za 3mio
shocked-1.gif



Kaksen K810 mogoce se poglej..
 

Akasha

Pripravnik
23. sep 2007
240
0
16
Ljubljana
Sem pogledala opise na strani operaterjev in tam pri nobenem od teh 3 ne piše,da ima mp3 player. Torej odpadejo vsi 3.





Zdaj sem začela ugotavljati, če bi morda SE W660 i, ali SE W810 i. Grda sta pa itak oba
crazy1.gif
... Ampak funkcije so mi všeč.



Nisem pa še nikoli imela SE, upam,da ni zakompliciran za uporabo....
crazy1.gif
 
Nazadnje urejeno:

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
crazy1.gif


Mp3 playerje imajo vsi telefoni danes.. Eni boljse, drugi slabse..

Sam imas pa zelje strasne.. super, duper fensi, designers telefon z gomilo funkcij za 150€ ...
crazy1.gif
Ze, ce bi imela neomejen budget, funkcije pa oblika pri mobilcih nikoli ni slo skupaj..
 

Akasha

Pripravnik
23. sep 2007
240
0
16
Ljubljana
Hja.....škda se mi zdi dat ful keša za en trapast mobi,nisem ravno obsedna s takimi zadevami...

Zakaj potem tam v seznamih lastnosti na simobil&mobitel straneh ne PIŠE,da imajo ti 3 mp3 player?? Piše za vsako sranje,kaj imajo,za to pa ne. (no,ali sem pa kje spregledala)

Saj itak mislim,da bom izbrala nekaj s funkcijami (možno,da res ali 660 ali 810)...pa bo pač grdo na pogled.
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Ja no, ce se ti zdi skoda kesa dajat, zakaj pa pol pricakujes v telefonu najmanj digitalca, ipoda, televizijo in mikrovalovko [ce karikiram] ?
confused-1.gif




Najti moras posten seznam, tisti seznami niso vredni nic. Raje poglej na www.gsmarena.com ..



Pol pa vzami pac Prism [meni ogabn telefon] pa bos tudi imela mp3 player, kamero itd... ampak bo pac jebacki.. [za kogarkoli pac ze..], ce bi rada obliko, ki odstopa od povprecja..
 
Nazadnje urejeno:

Akasha

Pripravnik
23. sep 2007
240
0
16
Ljubljana
6288 sem si prav danes v živo ogledala in sem tudi malo pošarila not po menijih. Ni mi všeč,ker je dosti velik,ko se ga raztegne,pa tudi nekam čudno oglat je.



Se precej nagibam k SE w810i, sploh,če bi se dalo dobiti belo verzijo,ki mi je bolj všeč,kot črna.
80979-SonyEricsson-W810-PearlWhite-1.jpg
 

Priponke

  • 80979-SonyEricsson-W810-PearlWhite-1.jpg
    80979-SonyEricsson-W810-PearlWhite-1.jpg
    20,2 KB · Ogledi: 255
Nazadnje urejeno:

AfterEight

Fizikalc
16. sep 2007
1.217
0
36
Ne vem na čem so zadnje čase SE-jevi designerji. Skoraj celotna W serija je totalno neprivlačna na pogled. Pogojne izjeme so le 950, 960 in 910.
 

AfterEight

Fizikalc
16. sep 2007
1.217
0
36
Saj zato sem pa napisal pogojne izjeme. 960ka mi je od naštetih najbolj grda, če sem bolj natančen.
smile-1.gif
 

sensei

Pripravnik
11. okt 2007
83
0
6
Moj avto je tudi lepši od sosedovega, sosed pa seveda misli da je njegov lepši. Vsak malar ima svoje oči
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Citat:
Uporabnik Akasha pravi:
-čimboljši fotoaparat
-čimboljši mp3 player,itak mp3 zvonjenje
-velik ekran
-veliko spomina
-enostavni meniji!!!!
-dobra baterija
-ne preveč ogromen in težak
-če bi se dalo,tudi hud design (recimo Nokia Prism mi je wooow na pogled,samo odpade,ker nima funkcij,ki jih hočem)
-pa recimo do 150 eur v akciji.

Nokia E50 ?

Sicer fotoaparat in baterija nista blesteči točki, toda vse ostalo (MP3, ekran, meniji - symbian, spomin, teža, in nenazadnje celo cena) je pa zelo OK.

Noker