Se opravičujem za nevednost, so očitno šli nazaj h koreninam.Hvala, teh nisem pogledal. Gledal sem samo VW, Renault, Ford. Pa tudi pri Berlingu zgleda obstaja opcija samo z odmikom.
Pri VW Caddyju so se odločili za tretjo pot. Fiksna šipa, neverjetno.Obe opciji sta (serijsko pa najbrž samo v GT-ju; ne vem, kako je pri ostalih znamkah):
Od korone naprej, prej so pa bile pa okoli 20K.Od kdaj pa te kante stanejo čez 30k€?????
Ne vem kakšen klup to voziš, samo meni deluje na polnoletnem plebejskem avtu avtomatika za notranje kroženje skupaj s filtrom iz aktivnega oglja kar solidno. Domenvam da na neki sodobni premiji je to še par nivojev višje.Morda samo kratek komentar na tiste, ki ne spreminjate nastavitev na klimi. Niso vsi taki. Jaz sem žal precej občutljiv na klimo in veliko uporabljam nastavitev klimatske naprave. Precej uporaben je tudi gumb za notranje kroženje zraka, vsaj pri nas na vasi, ko je sezona gnojenja.
Tako da, če nekaj vam paše in ne uporabljate, ni nujno, da je le to edini pravi način.