Nadgradnja karte

centrum

Pripravnik
8. mar 2008
35
0
6
Kupil dvd za nadrgradnjo karto City evropa 2008,pa ko povežem gps pa zaženem dvd plošček,mam te opcije katero opcijo izbrati,ali je premalo prostora ,da mi tole pokaže,ali je to normalno.
Prilagam sliko ,kako mi naredi pred namestitvijo:
garmin.jpg

Sem probal vse označiti,pa ne gre,vsako posebaj lahko naložim,naložil sem le srednjo vzhodno evropo,ostalih ne,ker se bojim,da bo povozilo nameščeno,kaj naj storim je kdo mel podobno težavo?
Lp
 
Nazadnje urejeno:

Jodlar

Pripravnik
20. jul 2007
742
0
16
Kaj ti piše na naslovnici "dvd ploščka":
City Navigator Europe v2008 ali City Navigator Europe (brez v2008).
 

steni

Fizikalc
5. jan 2008
682
39
28
Ravne na Koroškem
Ali ni zadeva takšna? da najprej vse skupaj naložiš na računalnik, potem pa v MapSource-u označiš kar želiš imeti na GPS-u in to pošlješ na napravo.
Če se motim me prosim popravite.
 

Jodlar

Pripravnik
20. jul 2007
742
0
16
To je razlika o kateri sem spraševal.
Prva CNEU karta ki se je pojavila po verziji 9 je bila City Navigator Europe NT v2008. Sedaj jo prodajajo pod imenom City Navigator Europe NT. Nameščal sem iz obeh, na prvi gre inštalacija skozi ne da bi kaj spraševala, pri drugi pa ponudi okno za namestitev določene regije.
Kolikor sem uspel preveriti (samo po Madžarski) med kartami ni razlike.

EDIT:
Izgleda, da je ta zadnja varzija sami update in, da jo je možno namestiti na napravo samo, če je na njej že CNEU.
 
Nazadnje urejeno:

Frko

Pripravnik
24. jan 2008
649
0
16
City Navigator Europe NT v2008 ima Slovenijo pokrito tako kot AR 1.8, tako da je kar se Slovenije tiče napram V9 več kot 100% boljša.

LP
 

Jodlar

Pripravnik
20. jul 2007
742
0
16
Citat:
Uporabnik Frko pravi:
City Navigator Europe NT v2008 ima Slovenijo pokrito tako kot AR 1.8, tako da je kar se Slovenije tiče napram V9 več kot 100% boljša.

LP

To je res!

Beseda (pisanje) teče o treh različicah, ki so se pojavile po v9. Ugotavljamo, da gre za različa "pakovanja" istih kart:
1. City Navigator Europe NT v2008
2. City Navigator Europe NT (trenutno edina vidna na Garmin strani
3. City Navigator Europe NT v2008 Update
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Zakaj si pa ne prebereš na strani?

Update je za nadgradnjo npr. Nuvijev in streetpilotov, ki imajo prednaloženo prejšnjo karto v zapisu gmapprom.img in jo ta upgrade pobriše in prepiše.

"Full" verzija naredi zapis mape v obliki gmapsupp.img in ne prepiše že prednaložene mape..

Verzija brez oznake 2008 pa je pač novo tržno poimenovanje.

Edino kar še čakamo je verzija brez NT kompresije za starejše modele - vmesnik que.
 

Podobne teme