Na pomoč! Multipraktik ali "All In One"!

N560

Pripravnik
6. okt 2007
88
0
6
Fantje, ponovno potrebujem vašo pomoč!

Trenutno se po terenu še vedno gibam "obložen" z: dlančnikom FS N560 (word, kontakti, excel, koledar, stiki, navigacija, zabavni programčki,..) , privat GSM-om (vezanim na Simobilovo omrežje), službenim GSM-om (vezanim na Mobitelovo omrežje), pa fotoaparatom,.....
Odslej pa bi si rad, z vsem dolžnim spoštovanjem do mojega brezhibno delujočega Looxa, omislil mašinco, ki vse omenjene aparate združuje v enem.

Ali morda kdo ve, ali obstaja mašinca, ki:
- dela v Windows Mobile okolju (ker ga še najbolj poznam, zadovoljuje moje potrebe, poleg tega imam za to okolje veliko uporabnih programov,..),
- omogoča vstavitev dveh SIM kartic, delujočih v dveh različnih GSM omrežjih,
- ima vgrajen GPS sprejemnik (zaradi navigacije, ni pa nujno, ker bo moj zvesti ljubljenček N560 verjetno še naprej služil predvsem za navigacijo v avtomobilu),
- in ima vgrajen fotoaparat, z nekako 5 milijoni slikovnih točk?

Se že veselim vaših mnenj in izkušenj!
cheer.gif

P.S.
Kljub mojim zgoraj opisanim željam, trenutno mojo domišljijo burita dva modela: Samsungova Omnia II in HTC HD2.
Glede na različne cene aparatov, pri različnih operaterjih ugotavljam, da bodo Simobilovi operaterji najverjetne izgubili, od samega začetka zvestega in discipliniranega naročnika, ki pri njih vsak mesec ustvari za od 35 do 45 eurov prometa,....
 

forgot1

Fizikalc
7. feb 2010
1.598
67
48
Iskal sem identično stvar zase in ugotovil naslednje :
Težko bo !
Ni težava najti Dual SIM telefona, s podporo WiFi in BT, na WM platformi
So pa vsaj štiri težave :
1. Fotoaparat je ponavadi 1.3MP,
2. GPS ne obstaja, veliko pa jih ima vsaj FM radio, nekateri še celo TV
3. Avtonomija baterije pri normalni uporabi ne more biti niti 1(en) dan
4. Vsi do zadnjega so ' Kitajčki '

Jaz nisem našel rešitve zase.

LP
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.675
1.597
113
sprijazni se z 2 telefonoma v žepu in krog potencialnih kandidatov se precej razširi
wink-1.gif
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.675
1.597
113
ne tak posploševat, htc hero ima vsaj enak ali boljši fotoapart kot omnia. sicer pa prav blesti, žal noben telefonski fotoaparat na wm platformi
 

forgot1

Fizikalc
7. feb 2010
1.598
67
48
Ne posplošujem, vendar HTC ima dejansko slabe fotoaparate. Iz lastnih izkušenj bi rekel, če ne potrebuješ fotoaparata - kupi HTC. Če potrebuješ fotoaparat, potem HTC ni najboljša izbira.

LP
 

forgot1

Fizikalc
7. feb 2010
1.598
67
48
Citat:
Uporabnik igorduska pravi:
Evo zadevo ki jo iščeš:

Acer DX900


Sem ga imel, ko je bil še ETEN GLOFISH DX900.
Baterija je vzdržala 8-10 ur, vmes se je ene 3-4x obesil.

Moje mnenje - uporaben za šminko, za resno uporabo pa žal ne.

LP
 

disco

Fizikalc
21. jul 2007
1.102
0
36
take naprave ni, oz. ce najdes se ti klanjam....resno. pred kratkim sem netboka zamenjal za umpc, tko da je vsaj malo lazje. ampak se vedno so tri naprave, ki jih moram nosit seboj. sem ze cist obupa in samo se torbe gledam...cim manjse in da gre vse notr. edino upanje so prihajajoci padi.
 
Nazadnje urejeno:

N560

Pripravnik
6. okt 2007
88
0
6
Citat:
Uporabnik forgot1 pravi:
Citat:
Uporabnik igorduska pravi:
Evo zadevo ki jo iščeš:

Acer DX900


Sem ga imel, ko je bil še ETEN GLOFISH DX900.
Baterija je vzdržala 8-10 ur, vmes se je ene 3-4x obesil.

Moje mnenje - uporaben za šminko, za resno uporabo pa žal ne.

LP


Hvala za informacijo in tvojo izkušnjo, pa vendar me zanima, kaj si menil s tem, da se je vmes ene 3-4 krat obesil?

Ima prosim lepo, še kdo kakšnjo izkušnjo z omenjenim ali podobnim aparatom?
Celo trgovino v SLO, s ceno mi je uspelo najti na Linku . Se kar ogrevam za ta model, čeprav bom še malo povprašal strica Googla in počakal na še kakšno vaše mnenje,....
Hvala in LP
 

forgot1

Fizikalc
7. feb 2010
1.598
67
48
Citat:
Uporabnik N560 pravi:
Citat:
Uporabnik forgot1 pravi:
Citat:
Uporabnik igorduska pravi:
Evo zadevo ki jo iščeš:

Acer DX900


Sem ga imel, ko je bil še ETEN GLOFISH DX900.
Baterija je vzdržala 8-10 ur, vmes se je ene 3-4x obesil.

Moje mnenje - uporaben za šminko, za resno uporabo pa žal ne.

LP


Hvala za informacijo in tvojo izkušnjo, pa vendar me zanima, kaj si menil s tem, da se je vmes ene 3-4 krat obesil?

Ima prosim lepo, še kdo kakšnjo izkušnjo z omenjenim ali podobnim aparatom?
Celo trgovino v SLO, s ceno mi je uspelo najti na Linku . Se kar ogrevam za ta model, čeprav bom še malo povprašal strica Googla in počakal na še kakšno vaše mnenje,....
Hvala in LP

To pomeni, da je operacijski sistem izredno nestabilen in se pogosto 'obesi' (aparat postane popolnoma neaktiven in neodziven).
Pomaga restart, vendar preden ugotoviš, da je aparat 'obešen' mine nekaj časa nedosegljivosti.
GPS ni deloval toliko, da bi bil uporaben. Našel je sicer lokacijo na nekaterih enostavnih programih za GPS lociranje, ni pa navigiral (ne z Garmin Mobile XT, niti z TomTom.) Hkratno delovanje Dual Sim, BT in WiFi ni delovalo.
Fotoaparat je bolj tako-tako, dobro dela pri dobri osvetlitvi, pri slabši pa obupno.
Pri naloženem uradnem WM6.1 ROMu sem imel občutek, da mi pri obeh aktivnih SIM zmankuje RAMa že brez naloženih dodatnih aplikacij, ki jih pač uporabljam.
Če je delovala samo ena SIM, je bila zadeva čisto spodobna in je delovala tekoče.
Samo to pač ni bil namen aparata.
Meni je po par dneh uporabe, ko večino časa nisem bil dosegljiv, dop...lo in sem ga vrnil prodajalcu.
Pravzaprav sem ga zamenjal za drugi aparat.

Predlagam ti, da ga poskusiš nekako dobiti na test, pa boš videl.


LP
 
Nazadnje urejeno:

matejdro

HACKER 08
6. jan 2008
2.267
0
36
Citat:
Uporabnik forgot1 pravi:
Citat:
Uporabnik N560 pravi:
Citat:
Uporabnik forgot1 pravi:
Citat:
Uporabnik igorduska pravi:
Evo zadevo ki jo iščeš:

Acer DX900


Sem ga imel, ko je bil še ETEN GLOFISH DX900.
Baterija je vzdržala 8-10 ur, vmes se je ene 3-4x obesil.

Moje mnenje - uporaben za šminko, za resno uporabo pa žal ne.

LP


Hvala za informacijo in tvojo izkušnjo, pa vendar me zanima, kaj si menil s tem, da se je vmes ene 3-4 krat obesil?

Ima prosim lepo, še kdo kakšnjo izkušnjo z omenjenim ali podobnim aparatom?
Celo trgovino v SLO, s ceno mi je uspelo najti na Linku . Se kar ogrevam za ta model, čeprav bom še malo povprašal strica Googla in počakal na še kakšno vaše mnenje,....
Hvala in LP

To pomeni, da je operacijski sistem izredno nestabilen in se pogosto 'obesi' (aparat postane popolnoma neaktiven in neodziven).
Pomaga restart, vendar preden ugotoviš, da je aparat 'obešen' mine nekaj časa nedosegljivosti.
GPS ni deloval toliko, da bi bil uporaben. Našel je sicer lokacijo na nekaterih enostavnih programih za GPS lociranje, ni pa navigiral (ne z Garmin Mobile XT, niti z TomTom.) Hkratno delovanje Dual Sim, BT in WiFi ni delovalo.
Fotoaparat je bolj tako-tako, dobro dela pri dobri osvetlitvi, pri slabši pa obupno.
Pri naloženem uradnem WM6.1 ROMu sem imel občutek, da mi pri obeh aktivnih SIM zmankuje RAMa že brez naloženih dodatnih aplikacij, ki jih pač uporabljam.
Če je delovala samo ena SIM, je bila zadeva čisto spodobna in je delovala tekoče.
Samo to pač ni bil namen aparata.
Meni je po par dneh uporabe, ko večino časa nisem bil dosegljiv, dop...lo in sem ga vrnil prodajalcu.
Pravzaprav sem ga zamenjal za drugi aparat.

Predlagam ti, da ga poskusiš nekako dobiti na test, pa boš videl.


LP

Slabi ROM?