Na Hrvaško po stari cesti

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
To vse razumem. Edino ni mi jasno zakaj bi te spustil, kljub temu da on ne zna delat s POS-om.
Ko boš plačal (tvoj problem kako boš to izvedel) boš dobil dokumente.
KSZ.
Urbana legenda pravi, da ima hrvaški policaj zajebanega šefa, ta pa zajebano sodnico za prekrške in potem mora policaj dobro premislit ali se bo delal norca in motil šefa pri počitku na postaji, le-ta pa sodnico za prekrške. Nadalje pravi legenda, da se je najbolje "zaratit" do amena in rečt, da hočeš k sodniku za prekrške in imaš 88,88% šans, da te spustiju, ker res ni šefa za prcat.
Enako lahko prenesete na "neznanje" uporabe POSa.

Moje izkušnje s HR policaji so različne, od "nategovanja" dolgega pol ure in opozorila, do plačila kazni v par minutah, ali pa "dirkanja" po AC s 180+ pa nobene patrujle. ;)
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.390
1.355
113
To vse razumem. Edino ni mi jasno zakaj bi te spustil, kljub temu da on ne zna delat s POS-om.
Ko boš plačal (tvoj problem kako boš to izvedel) boš dobil dokumente.

Čisto logično je.

Približno enako kot v našem javnem zdravstvu, kjer prideš v ambulanto na termin, na katerega si naročen, potem pa te nočejo vzeti, ker imaš napotnico iz leta 2016. No, ko pa rečeš, da naj povejo, koliko pregled stane, pa jo kar naenkrat b.p. vzamejo in rečejo, da sploh ni problema...
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.681
3.566
113
KSZ.
Urbana legenda pravi, da ima hrvaški policaj zajebanega šefa, ta pa zajebano sodnico za prekrške in potem mora policaj dobro premislit ali se bo delal norca in motil šefa pri počitku na postaji, le-ta pa sodnico za prekrške. Nadalje pravi legenda, da se je najbolje "zaratit" do amena in rečt, da hočeš k sodniku za prekrške in imaš 88,88% šans, da te spustiju, ker res ni šefa za prcat.
Enako lahko prenesete na "neznanje" uporabe POSa.

Moje izkušnje s HR policaji so različne, od "nategovanja" dolgega pol ure in opozorila, do plačila kazni v par minutah, ali pa "dirkanja" po AC s 180+ pa nobene patrujle. ;)

Če maš prej jajca tiščat in si cel đek, ko boš v treh urah dol, stisni pol še kazen po junaško, brez jamranja, ne pa ko ena pićkica, ki se tam ob cesti joka da nima 500 kun.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe

jello

Guru
22. sep 2008
9.681
3.566
113
Letelo je na nasvete o tem kako glumit gljivo da se izogneš plačilu kazni.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.330
3.426
113
Zakaj že?

Ti nosiš vedno 1000 KN zraven v gotovini?
Jaz ne ker zato so kartice.
Če pa imajo osebje nesposobno pa se ne bom preveč pritoževal.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.681
3.566
113
Falil si point (totalno).

Hint: kune pri vsem skupaj nimajo nobene veze. Gre se pa o dejanjih in njihovih posledicah, oziroma sprejemanju le teh.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Da sem koga fehtal in glumil glivo si si samo ti predstavljal; če pozorno prebereš boš videl, da sem navedel dve opciji in pri tisti, ki tebe očitno moti, nisem jaz nič moledoval, ampak si je on vzel čas, da me poučuje in debatira z mano - a naj mu rečem: daj stari jenjaj, napiši že enkrat kazen?
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.078
799
113
Zdravo. V noči na soboto so napovedana neurja, mi pa s prikolico na Pelješac. Pot bom vremenu prilagajal seveda, tudi ure, bom bil previden kar se da. Ker me skrbi veter pri spustu iz Sv. Roka, bi jo mogoče popihal po bližnjici čez Knin, recimo do Šestanovca in nazaj na avtocesto.

Je to dobra ali slaba ideja?
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.927
4.989
113
SmartSelect_20230623_074754_Samsung Internet.jpg
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.927
4.989
113
Zgoraj je prognoza za Pag. Če danes do polnoči neboš mimo Sv. Roka, pol je brezveze da greš na pot s prikolico. Ke glih vseeno, če prestaviš pot na nedeljo zvečer. Velika verjetnost ke da bo zaprto za prikoličarje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.078
799
113
Ne, še za danes ni za reskirat. Bom verjetno obdržal plan in šel čez Belo Krajino na Bosiljevo in se celo pot držal v planinah in pazil na neurja. Pred Sv. Rokom gledam, da bom šel dol iz AC že okoli Čvor Gornja Ploča. Burja pod planinami bo še v nedeljo ja. Hvala za nasvete.

Za neurja je radar Bilogora sklop radarjev na pro-vreme, poznate še kaj?
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.078
799
113
Dobro sem splaniral, zelo lepo je šlo in brez problemov. Čez Knin. Lepa hvala vam za prispevke.