N900

_BANDIT_

Pripravnik
12. feb 2008
775
22
18
Evo, men tega ne pokaže.

Da mi samo možnost Clear current playlist in pa Save playlist. Nič o transmitterju.
confused-1.gif
 

_BANDIT_

Pripravnik
12. feb 2008
775
22
18
To imam, ampak če kliknem nanj, mi napiše samo FM transmitter disabled in tipka OK.
 

trigga

Fizikalc
24. jul 2007
1.787
0
36
ksz

No, po ponovni namestitvi operacijskega sistema težava s slušalko ostaja. Zadeva gre na servis.
 

tsunami

Majstr
6. jun 2008
1.492
308
83
Citat:
Uporabnik _BANDIT_ pravi:
To imam, ampak če kliknem nanj, mi napiše samo FM transmitter disabled in tipka OK.

Kje pa je bil telefon kupljen? Našel sem seznam držav, kjer oddajanje ni dovoljeno, prej sem napačno domneval, da imajo Angleži problem. Kot sedaj vidim imajo v EU problem Grki in Ciprčani.

Citat:
Uporabnik trigga pravi:
ksz

No, po ponovni namestitvi operacijskega sistema težava s slušalko ostaja. Zadeva gre na servis.

Trigga, imaš pa res smolo.
 
Nazadnje urejeno:

_BANDIT_

Pripravnik
12. feb 2008
775
22
18
Kupljen naj bi bil pri nas v Big Bangu, jaz pa sem ga kupil rabljenega, starega slab mesec.
Imam pa vse papirje od Big Banga, še tisto garancijo, če ga razbiješ, tako da tu ni problema.
 

tsunami

Majstr
6. jun 2008
1.492
308
83
bandit, rešitev tvojega problema je, da si naložiš FMTX Faker, moraš pa imeti omogočen katalog extras-devel.
Več o tem je tukaj, drugače pa lahko to stran odpreš s telefonom in klikneš na zeleno ikono install, pa bo.
 
Nazadnje urejeno:

tsunami

Majstr
6. jun 2008
1.492
308
83
Zanima me, če je kdo videl kombinacijo 3,5mm audio kabla z mikrofonom. Kabel, naj bi bil tak kot je za na sliki, le da ima še poleg mikrofon.
13112_0.jpg


Razmišljam o prostoročni avtoinštalaciji, in sicer v avtu imam AUX priklop, ki bi ga povezal s telefonom in tako koristil zvočnike od avtomobila. Obenem bi mi bil telefon tudi mp3 in video predvajalnik. Skratka, ubil bi več muh na en mah.
grin1.gif
 
Nazadnje urejeno:

_BANDIT_

Pripravnik
12. feb 2008
775
22
18
Citat:
Uporabnik tsunami pravi:
bandit, rešitev tvojega problema je, da si naložiš FMTX Faker, moraš pa imeti omogočen katalog extras-devel.
Več o tem je tukaj, drugače pa lahko to stran odpreš s telefonom in klikneš na zeleno ikono install, pa bo.

Sem probal. Naloži, hoče instalirat, potem pa počaka nekje na sredini instalacije in konec zgodbe.
 

tsunami

Majstr
6. jun 2008
1.492
308
83
Ja to je, če z linka nameščaš. Imaš pa še varianto, da ta dodatek naložiš direkt z application managerja. V obeh primerih si predhodno moraš omogočiti katalog aplikacij imenovan extras-devel (imaš tudi testing, pa še kak zunanji katalog).

Tu imaš navodilo za extras development (devel) in testing. Kataloga imata veliko aplikacij, vendar te niso 100% preizkušene, zato se jih nalaga na lastno pest. Priporočljivo je, da sta kataloga (vsaj development) izklopljena (s kljukico pri disabled).
 
Nazadnje urejeno:

trigga

Fizikalc
24. jul 2007
1.787
0
36
Zadeva se razvija: prej sem polnil telefon. Med polnjenjem dobim klic, pogovarjam se kakih 5 minut brez težav. Vmes dobim še en klic, ki ga kasneje vrnem (še vedno med polnjenjem), ravno tako brez težav. Is it a bug or a feature?
grin1.gif
 

tsunami

Majstr
6. jun 2008
1.492
308
83
Saj pravim, da sem sam imel na začetku (v januarju) to težavo z utišanjem zvočnika, a potem je težava "čudežno" izginila.

Da se še pohvalim, da tista varianta z AUX vhodom v avtu seka 300 na uro! Niti nisem vedel, da imam že vse doma. Kdor si lasti še kakšno Nokio (N95, 5800, 5320...), potem ima že na voljo ločen mikrofonski del in rabi samo še 3,5 mm kabel s slikce, da ga priklopi v mikrofonski del in AUX vhod. Kvalitetno prostoročno telefoniranje, mp3 in video predvajalnik za drobiž
grims-1.gif
!!!
 
Nazadnje urejeno:

_BANDIT_

Pripravnik
12. feb 2008
775
22
18
Iščem pa ne najdem:

Doma po bajti imam WLAN, na njem pa imam nekaj šeranih direktorijev, do katerih lahko dostopajo vsi PCji, ki so na LANu. A obstaja kaka varianta, da do njih dostopam tudi z N900?

Bi bilo fino za prenašanje datotek na telefon, ker mi USB povezava nekako noče delat - poveže se, Nokia Suite ga tudi prepozna, ko pa je treba prenašati fajle pa mi javi, da je telefon zavrnil zahtevo. Nč jasno....
confused-1.gif
 

trigga

Fizikalc
24. jul 2007
1.787
0
36
Tukaj si poglej: klik

Jaz pa sem mojo N900 upokojil in nazaj izvlekel E61i. Danes mi je namreč dokončno dok*rčilo tole z nenadnim "utišanjem" sogovornika. Mogoče se še ta teden zapeljem do ljubljane na Teleray... upam samo, da ni kaj večjega (in sem hkrati vesel, da se je to zgodilo še v garanciji). Edino malo bedno mi je, ker sem se tako navadil na vse skupaj, da mi je prav tečno po e61i štrcat.
 

tsunami

Majstr
6. jun 2008
1.492
308
83
Citat:
Uporabnik _BANDIT_ pravi:
Iščem pa ne najdem:

Doma po bajti imam WLAN, na njem pa imam nekaj šeranih direktorijev, do katerih lahko dostopajo vsi PCji, ki so na LANu. A obstaja kaka varianta, da do njih dostopam tudi z N900?

Bi bilo fino za prenašanje datotek na telefon, ker mi USB povezava nekako noče delat - poveže se, Nokia Suite ga tudi prepozna, ko pa je treba prenašati fajle pa mi javi, da je telefon zavrnil zahtevo. Nč jasno....
confused-1.gif

To varianto z WLAN-om, da bi dostopal iz telefona na PC ti ne bi znal povedati ali obstaja (nisem je niti iskal). Sam imam pa kontra varianto in sicer s PC-jem preko WLAN-a odstopam do telefona - glej tukaj.

Kar se tiče USB povezave pa me zanima ali si poizkušal povezati ugasnjen telefon z računalnikom? Pa kateri operacijski sistem imaš?