MX Revolution

mare92

Pripravnik
17. avg 2007
941
0
16
Ljubljana
Pravkar dobil to mis in me zanima sledece. Kako se nastavi moznost zapiranja zavihkov itd z klikom na "kolescek"? 3/4 nastavitev v SetPointu ne razumem, tako da me zanima kaj je pametno nastaviti? In pa, ali je normalno, da se kolescek obnasa tako kot pri navadnih miskah-skrta, razen ce si zeeeloo zeeelo nezen? Hvala in lep pozdrav!
 

Gox

1.200. registrirani uporabnik
24. sep 2007
1.978
69
48
44
www.citroenar.com
Glede zapiranja aplikacij z gumbom ti ne znam pomagati, nisem še poskušal to nastaviti. Za nastavitve koleščka "kako se vrti" pa imaš tukaj spodaj na sliki opcije ... jaz imam označeno ta spodnjo opcijo, s pritiskom na gumb mi preklopi ali "klasično vrtenje" ali free spin :)

Tako da lahko sam preklapljam. Vendar sem se navadil, tako da imam kar vedno na free spin :)

Pa na internetu poberi dol ta zadnji setpoint, ker vem da ene starejše verzije niso imele vseh funkcij za vse gumbe.


LP
135822-mx.jpg
 

Priponke

  • 135822-mx.jpg
    135822-mx.jpg
    50 KB · Ogledi: 303

Jernej

Fizikalc
18. avg 2007
7.124
0
36

Kot ti je že napisal... nastavi na free-spin in se ne sekiraj za staromodno klikanje koleščka. Če imaš vredu koordinacijo prstov, lahko s free-spinom delaš popolnoma vse.


Glede zapiranja zavihkov... jaz imam to na tiltu... levo zapri, desno odpri novega. Drugače pa se itak da vse tipke nastaviti. Samo kot bližnjico nastavi ctrl+w (zapri zavihek) in to je to.
 

Gox

1.200. registrirani uporabnik
24. sep 2007
1.978
69
48
44
www.citroenar.com
Mogoče pa si nastaviš zapiranje zavihkov na ta majhnem gumbu zraven koleščka. (slika spodaj) Edino bi to znalo bit nerodno, če kdaj nehote klikneš na ta gumbek, pa ti zapre kar ne bi hotel.

Drugače se res da kar veliko stvari nastavit, sem sedaj malo poskušal ... Drugače pa uporabljam skoraj klasične nastavitve ... levi kolešček imam za Zoom, zgornji kolešček je na free spin, ta mali gumbek zraven koleščka na "show desktop", tipke pa klasika, naprej, nazaj, left click in right click :)

LP
136609-mxrev.jpg
 

Priponke

  • 136609-mxrev.jpg
    136609-mxrev.jpg
    52 KB · Ogledi: 282