mozzila javlja napako pri nalaganju strani

ergo

Fizikalc
3. sep 2007
1.030
39
48
Pišem iz drugega compa, stvar pa je takšna: noben brskalnik na prenosniku, ne mozzila ne crome, ne internet explorer ne naloži željene strani. To pa izgleda takole: povezava z netom je zelo odlična (ruter), vpišem lahko v googlovo iskalno vrstico npr. siol.net. Prikaže se mi izpis strani planet siol.net, siol pošta, novice, sportal itd, toda ko kliknem na npr. Planet siol, da bi se povezal na stran se mi izpišre opozorilo povezava neuspešna in ostala jajca kot je stran je morda začasno nedosegljiva ali preobremenjen in poskuzite znova;
potem da naj preverim povezavo svojega rač. do interneta i če uporabljam posrednika ali požarni zid, se naj prepričam, če ima FF dovoljneje za dostop in podobno.

Kje za vraga je problem?

Rabim pomoč, nujno, Hvala!!!
 
Nazadnje urejeno:

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.237
5.600
113
Povezan si preko wifi ali kabla ?
Priklopi se direktno na modem s kablom.

Če takrat dela bp, potem je težava router ali ta pc.
Poženi sistem v "safe mode with networking support".
 

ergo

Fizikalc
3. sep 2007
1.030
39
48
ruter dela bp, ker comp s katerega to pišem je povezan preko istega ruterja. Težava je v računalniku in nastavitvah. Aja še to: ta problem se je pojavil po uspešni odstranitvi enega kitajca, ki mi je prevzel browzer. Brisan je bil (uspešno) v safe modu. Tu bi znal biti problem, verjetno!

lp
 

dune

Fizikalc
26. maj 2014
1.432
39
48
Naredi si novi profil . Lahko da si z odstranitvijo kitajske nesnage kaj preveč odstranil. Lahko je tudi kak antivirus kriv.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.350
686
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Odpri internet explorer -->tools -->internet options -->connections -->LAN settings --> tu preveri, da nimaš omogočeno, da ti gre povezava skozi proxy strežnik. Če imaš kljukico not, jo daj ven in potem bo delovalo vse kot je treba. Takoj zatem si poskeniraj sistem z malwarebytes, ker to spremembo ponavadi povzroči kakšen malware/virus..Identičen primer sem že nekajkrat reševal, vedno isti problem in tudi rešitev.
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.960
9.021
113
EU
Pri meni ima Mozila privzeto Proxy options in dela OK..

vjo-Proxi.jpg
 

ergo

Fizikalc
3. sep 2007
1.030
39
48
v tools ->connections->LAN settings ni v nobenem okvirčku kljukice.

Se pa v vsakem iskalniku pojavlja ista stran, ki po mojem mnenju blokira nalaganje strani in to je naslov http://feed.snapdo.com/?publis...7&av=widows
To je verjetno ostanek kitajca, ki ga malware ne prebere. In če v iskalno vrstico vpišem katerikoli naslov me preusmeri na www.bing.com..

Tudi updati windowsow ne delajo, skratka kot, da ni povezave! OS je vista.
 
Nazadnje urejeno:

ergo

Fizikalc
3. sep 2007
1.030
39
48
Predlog uporabnika Dune je rešil problem: ustvaril sem nov profil v FF in strani zdaj nolaga normalno.

Hvala vsem za pomoč in lp.
 

Leon2007

Fizikalc
12. mar 2011
1.655
29
48
58
Horjul
Skeniraj si sistem z "adwcleaner", je free. Men je že dostikrat počistil te potuhnjene iskalnike.