Mozilla Firefox

sonick

Polo 6n2 frajer
22. sep 2007
3.091
0
36
on the run
Naenkrat brez (vsaj meni) vidnejšega razloga, neha ta spletni brskalnik predvajat video na 24 ur.com! V čem bi naj bila težava???
 

SyncMaster

Pripravnik
6. sep 2007
231
0
16
meni se je to dogajalo na jutubu, enostavno sem dal ponovno namestitev, mimogrede a kdo ve kdaj pride ff3
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Enako pri meni, piše naj namestim Flash 9. Ga namestim še 1x in še vedno nič...

ff3 uporabljam že pol leta, včeraj so prišli do alpha9, kdaj bo prva beta (kaj šele uradna verzija) pa ni še nič znano. Sicer pa že alpha verzije delajo popolnoma bp.
 

Accord

Pripravnik
2. sep 2007
959
21
18
Mogoče je to to, meni ja na Visti pomagalo, ko mi je FP javljal, da je instaliran, pa ni hotel predvajati videa na 24ur.



There appears to be a problem with Adobe Flash Player and Vista where web sites will not play Flash related content, even if you follow the link provided and install the player and it said that it was installed.



Navigate to:



C:\Windows\System32\Macromed\Flash



Then right clicked over both 'Flash9b.ocx' and 'FlashUtil9b.exe', and chose properties.



In properties choose the 'security' tab > Click on the 'everyone' account, and the button called 'edit' and then tick the box called 'allow full control' and also choose your own Windows local account name.



Once you have done this for both files run the FlashUtil9b.exe and it should install and update and tell you to restart. Do so and you should find that YouTube and other sites that use flash now work.
 
Nazadnje urejeno:

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Nima XP security tab, samo digital signature.

Sem pa probal zdaj in delujejo videi na 24ur (youtube mi je delal), malo drugačne kontrole so za predvajanje. Zgleda je blo treba računalnik resetirat po inštaliranju.
 

moho

Pripravnik
30. avg 2007
208
0
16
FF 3 (Alpha9) je v slovenščini ali je to samo angleška verzija?
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.300
18
38
MB
Citat:
Uporabnik sonick pravi:
Naenkrat brez (vsaj meni) vidnejšega razloga, neha ta spletni brskalnik predvajat video na 24 ur.com! V čem bi naj bila težava???
Če imaš Adblock inštaliran, ga izklopi in ti bo delalo
cheer.gif
 

sonick

Polo 6n2 frajer
22. sep 2007
3.091
0
36
on the run
Citat:
Uporabnik Jodlarcek pravi:
Citat:
Uporabnik sonick pravi:
Naenkrat brez (vsaj meni) vidnejšega razloga, neha ta spletni brskalnik predvajat video na 24 ur.com! V čem bi naj bila težava???
Če imaš Adblock inštaliran, ga izklopi in ti bo delalo
cheer.gif

Pa saj ravno v tem je fora, da nisem nič spreminjal in nič na novo inštaliral! Edino, kot vsake toliko časa se mi je pokazalo okence za update nove verzije in to jt to! Od takrat naprej pa mi ne predvaja nobenga videja na 24ur.com!
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.300
18
38
MB
Citat:
Uporabnik sonick pravi:
Citat:
Uporabnik Jodlarcek pravi:
Citat:
Uporabnik sonick pravi:
Naenkrat brez (vsaj meni) vidnejšega razloga, neha ta spletni brskalnik predvajat video na 24 ur.com! V čem bi naj bila težava???
Če imaš Adblock inštaliran, ga izklopi in ti bo delalo
cheer.gif

Pa saj ravno v tem je fora, da nisem nič spreminjal in nič na novo inštaliral! Edino, kot vsake toliko časa se mi je pokazalo okence za update nove verzije in to jt to! Od takrat naprej pa mi ne predvaja nobenga videja na 24ur.com!
Jaz sem imel enak problem. Mi je delalo, potem pa naenkrat ne. Izklopil sem Adblock (samo na tej strani) in sedaj mi normalno deluje
 

sonick

Polo 6n2 frajer
22. sep 2007
3.091
0
36
on the run
Evo! Sem inštaliral Adobe rider 9 in rezultat je nasleden! Delajo videji samo v exploreru! Tega brskalnika pa nisem navajen! Tako, da bom verjento za brskanje po 24 ur moral uporabiti explorera za vse ostalo pa mozillo
smile-1.gif
 

BureKm

Fizikalc
27. avg 2007
1.219
0
36
www.pokerklub.si]www.pokerklub.si
Pojma nimam zakaj ti ne deluje (pri meni je ok)....

Če pa že ne gre drugače pa ti predlagam:
- Naloži si dodatek "IE tab"
- Vpiši si stran 24ur.com kot stran, ki naj jo odpira v IE.

Rezultat: Stran 24 ur ti bo odprlo v novem zavihku FF, čeprav jo bo laufal IE.
 

sonick

Polo 6n2 frajer
22. sep 2007
3.091
0
36
on the run
Citat:
Uporabnik BureKm pravi:
Pojma nimam zakaj ti ne deluje (pri meni je ok)....

Če pa že ne gre drugače pa ti predlagam:
- Naloži si dodatek "IE tab"
- Vpiši si stran 24ur.com kot stran, ki naj jo odpira v IE.

Rezultat: Stran 24 ur ti bo odprlo v novem zavihku FF, čeprav jo bo laufal IE.

Ooo! Najlepša hvala! Deluje
cheer.gif
 

asko

Fizikalc
22. jul 2007
2.565
3
38
Da ne opiram nove teme. Je mozno v FF nastaviti tako, da ko gres na klik ali kako drug sran, ki zahteva certifikat, da te najprej vprasa za geslo certifikata. Nikjer nisem zasledil moznosti, da bi po uvozu certifikate, le tega lahko kje zascitil z geslom, tako kot ima to IE.
frown-1.gif
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
V nastavitvah na zavihku "Security" (Varnost) imaš opcijo "Master Password".
Za certifikate posebej ni gesla.
 

lithium

Pripravnik
18. avg 2007
578
5
18
Citat:
Uporabnik asko pravi:

Da ne opiram nove teme. Je mozno v FF nastaviti tako, da ko gres na klik ali kako drug sran, ki zahteva certifikat, da te najprej vprasa za geslo certifikata. Nikjer nisem zasledil moznosti, da bi po uvozu certifikate, le tega lahko kje zascitil z geslom, tako kot ima to IE.
frown-1.gif




Orodja -> Možnosti -> Zavihek Napredno -> Varnostne naprave

Programska varnostna naprava -> Spremeni geslo (in ga nastavi na nekaj)



Tako te bo sedaj vedno vprašalo za geslo programske varnostne naprave in učinek bo to kar bi rad... Da te bi pa vedno spraševalo prav po geslu certifikata, pa mislim, da ne gre...
 
Nazadnje urejeno: