motoristi smo preganjani povsod

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Spodaj desno čepi stardec, ampak to je on v mlajših letih, ker je slika že bolj stara.
 

hooger

Fizikalc
5. sep 2007
1.974
15
38
Bled
Citat:
Uporabnik Pepe pravi:
Če je šlo za prometni prekršek, je to nesprejemljivo.

Policaj mi maha z loparčkom, ker sem prehitro peljal. Po tvoje se lahko odpeljem mimo, ker je šlo pač samo za prometni prekršek. Itaq policaj ne bo šel za mano, ker mu je moje življenje sveto
hysterical-1.gif


Nehej jih pokat no....
hysterical-1.gif
 

merdzo

Majstr
6. avg 2007
3.706
139
63
a misliš, da je stardec motorist???
sej glede na to, kako je z nami obremenjen, je že morali bit nekaj. Mogoče mu je indijanec desno zgoraj speljal babnico (druga z desne)

lp
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Točno, una ta desna je moja bivša....pa me je pustila, ker sem na njenem motorju zic odšraufal in jo je potem žulilo.
Tega ni mogla prenest.
Mene se ne vidi, ker sem slikal.
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
Po moje da je motorist sam en od unih ki jih še elvir prehiti
bonk.gif


@stardec: zakaj nisi kupil hitrejši moped?
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Zakaj pa ti nimaš titue "barbarski, nasilni, objestni motoristični norec "
 

merdzo

Majstr
6. avg 2007
3.706
139
63
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Zakaj pa ti nimaš titue "barbarski, nasilni, objestni motoristični norec "
Zato, ker jaz sem pa priden, vozim po predpisih, sem uvideven. Nekoč se spomnim, da sem celo ustavil mladi mamici, ki je imela v naročju majhnega otroka v drugi roki pa vrečko z živili. Je stala ob cesti in bogo gledala ali jo bom spustil ali ne. No, pa sem ji ustavil, da je lahko stopila na cesto. Ok, malo sem ji ponagajal in na polno navil gas, ko je bila sredi prehoda. Se je reva tako prestrašila, da ni vedela ali naj spusti otroka ali vrečko iz rok. Sem še rekel, "u, kaka p.i.*.a" pa sem se odpeljal naprej.
Vidiš, nismo vsi objestni, nevarni in barbarski. Pač trudimo se vsak po svojih zmožnostih.

lp
 

gregor

Fizikalc
31. jul 2007
399
35
28
Dolina hmelja
Citat:
Uporabnik Freak pravi:
A je kdo bral clanek v zadnjem Nedeljskem??


Videl včeraj. Jih mam dost, zdej grem pa res odjavit. Ne motorja, cajtnge.

Bojo oni mene spraševali, kdaj bom na vrsti, jaz jim bom pa plačeval za to...
jezen.gif


Namesto, da bi bili srečni, da se po opravkih v mesto odpravim z motorjem, da bodo gospoda imeli prosto parkirno mesto za mestnega terenca.
jezen.gif



Naslov je provokativen, očitno dobro premišljen.
Članek pa krneki skupaj nametano. Opisi prometnih nesreč. Pa mnenja bralca, ki se z avtom zaradi motoristov skoraj ne upa peljat po cesti.
bonk.gif

Seznam mrtvih mi deluje kot pobran iz motosveta.

V nekaj delih se pa strinjam s tem, kar je v članku napisano. Ampak celota ...



Eh brezveze, uspelo jim je, še danes mi gre članek po glavi. Namen so dosegli, govori se o tem.
Sicer pa ne vem, kaj se jezim, itak se mene članek ne tiče, nisem eden tistih, ki na Planini in podobnih "atraktivnih lokacijah" drkajo gor in dol na meji svojih zmožnosti, potem se pa zgodi kao nepredvidena situacija... potem pa rip in
roza.gif