motoGP2016

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.648
3.904
113
Naslednji petek, Grobnik ob 10h ura 35€. Lahko se zmeniva če bo kokr tolk vreme. Morm se tud jaz zment da dobim bike. Ti odgovarja. Ta teden mi ne znese, naslednjega pa bi šlo.

Evo upam, da ne zajebaš, odpade samo če bo res slabo vreme, pol je brezveze, ker niti gum nimam za mokro stezo, predvidevam da ti tudi oz če znaš vozit jih boš v 1-2 krogih zradiral.

potrdi, potem ti pošljem še kontakt....

Evo snečko pa da vidimo

ps pa še ženo boš spoznal, bo gledala pa froci..
Da te še tukaj pomirim, da ne bo lapsusov, da se motorja ne smem dotaknit. Bomo hitr še tukaj zprli kljunček.
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #488

Med tednom ne gre, študijske obveznosti.

Napisal sem ti, da organiziraj, torej priskrbi tudi motorna kolesa, ki so primerna (prirejena) za vožnjo po stezi.

Pridem, se oblečem, odpeljem.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.648
3.904
113
Bravo majstr še vozim ti ga naj. Pa bike priskrbim. Ti mene obtožuješ, da ga nimam, zdej ga morm pa jest tebi zrihtat.
Heheh snečko slika si...
Nimaš ti neka kawa jajca, ki mu praviš motor. Stistim pelji.

Glede da voziš po pistah, kot se hvališ, sem pričakoval, da najmanj imaš cestaka, z race commanderjem ohlinsom in par setov slick gum.
Organiziral sem, prlet s'tim kar imaš.
Plačal si boš pa urco sam, lahko ti jo jest če zmagaš in še kosilo. Pa javno se ti bom upraviču na Alterju...

Evo malo motivacije. Lahko Snečko tudi v soboto.
Bom pa eno kavčarsko povedal, motor ni važn, kdor zna zna. Sej na takem nivoju so tvoji argumenti. Imaš šansko pokaživa to v teoriji.
Torej sobota?
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ja napisal si, da nimaš motorja in bi rad z mano dirkal, gori poglej.

Jaz sem ti napisal, da nimam primernega motorja za dirkanje po urejeni stezi, za uličarsko stezo pa je primeren in tam sem vozil
smile-1.gif

Namesto Ohlinsa imam Wilbers spredaj in zadaj. Za Grobnik ni primeren.

Se ti ne zdi korektno, da se primerjava dela na istem materialu?

Verjetno si mislil v praksi in ne v teoriji, v teoriji sem že zmagal.

Organiziral nisi pa še nič, ker za vožnjo se lahko prijavim sam za tistih 35 eur...

p.s.
Ti bom še jaz eno kavčarsko povedal oziroma dejstvo. Ti motorja nimaš, tako da ne moreš z mano tekmovat...
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.648
3.904
113
Motor si bom zrihtal....... Ga praktično dobim, kadarkoli.
Ne vem zakaj se stem obremenjuješ.

Nikoli pa nisem reku, da bom vozil klump kot ga ti voziš.. 600 cca suzuki. Star 4-5 let. Ga ima dober prijatelj in ni prvič da mi ga bo posodil. Kva maš pa ti mi pa dol visi.

Glede nato da si napisal da bašem me boš s'kirco dol fuknu ne pa z enim takim kot si ti...
Imaš en lep izlet in pokažeš kaj znaš, objaviva cajte, da se bo folk prepričal koliko kavčarstva imaš v sebi. Lahko tudi posnaveva.

Ne morem pa tebi motorja zrihtat to pa itak da ne. Ker vsakemu bebcu ne dajo race motorja oz si ga ne izposodiš kar tako. Se pač pelješ z svojim klumpom.

Verjetno si se pa usral in kot vendo ni fer.
Sej se voziš tam kjer se še rosi ne upa...

hysterical-1.gif

Zdje pa pridi in pokaži to strašno makino...
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Pridi s svojo Huso, zakaj si sposojaš? Če si takšen car, bo z lahkoto na Grobniku tudi z njo poharal.

V soboto bom tam, dopoldne. Te bom čakal. Zdaj bo še lep vikend.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.648
3.904
113
Sevede nisi resen ne upaš si... fact.
Drugače lahko pridem si privat izmenjava številke, ker za tvoj ego, da se boš zajebaval res ne mislim.

Pridem pa iz principa. Verjamem da ne boš bošlji lahko pa tudi z tvojim klumpom impresivno peleš, seveda če boš sploh zradiral gumo do roba.

Pa ti bom vseno priznal ok nekej pa veš. Dokler pa boš blefiral in mi naprej huso metal... Krosla je krosla niti za na cesto ni, če jo tišimi po ravnini mi še ribne lahko, ni dvotakni motor.

Sposodil si bom pa zato, da boš videl da se da na amaterski ravni odpeljat, tako da rečeš ni blageist. Ti boš pač pokazal znanje na svojem. Motorja ti pa žal ne bom dal.

Bom pa priznal če boš peljal saj svoj klump na limitu.
Katero soboto, točen datum povej in uro.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.648
3.904
113
Lej če je tip resen pridem. Gledalci zaželjeni, bi blo fajn še posnet to parodijo. Da bi dejansko vidil kdo blefira in kaj je kavč filozof. Če ma še kdo moped bi nas bilo lahko tudi več, potem pa gremo na kašnega ali dva..
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik optiplex pravi:
Sevede nisi resen ne upaš si... fact.
Drugače lahko pridem si privat izmenjava številke, ker za tvoj ego, da se boš zajebaval res ne mislim.

Pridem pa iz principa. Verjamem da ne boš bošlji lahko pa tudi z tvojim klumpom impresivno peleš, seveda če boš sploh zradiral gumo do roba.

Pa ti bom vseno priznal ok nekej pa veš. Dokler pa boš blefiral in mi naprej huso metal... Krosla je krosla niti za na cesto ni, če jo tišimi po ravnini mi še ribne lahko, ni dvotakni motor.

Sposodil si bom pa zato, da boš videl da se da na amaterski ravni odpeljat, tako da rečeš ni blageist. Ti boš pač pokazal znanje na svojem. Motorja ti pa žal ne bom dal.

Bom pa priznal če boš peljal saj svoj klump na limitu.
Katero soboto, točen datum povej in uro.

Še enkrat, tako kot ti, nimam motorja za na Grobnik, da bi tam radiral gumo.

Moral bi si ga sposoditi, tako kot ti.

S svojim motorjem sem pa znanje že pokazal, saj redno spremljaš moje objave. Likvidiral sem krasne izlete, o katerih lahko ti le sanjaš.

Skratka organiziraj kot se šika, če že vabiš pa se oglasim.

Pa ne vozi poleg babe in frocov,,,zgleda da si res papučar
hysterical-1.gif
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.648
3.904
113
Objave ne spremljam. Ker mi dol visi za pederske izlete. Pri motorju ti pa žal ne morem pomagat. Jest garantiram za poškodbe na mopedu, če se zvrnem, tudi sam plačam.

Za druzga pa ne mislim plačevat. Familijo bi pa vzel sabo, sej pripeljem bike na prikolci do Grobnika. Izlet pač. Po pravici me kar mika, da bi se po parih letih spet mal znorel na pisti...

Kr se motorja tiče, so moje želje pač take da je tudi 10 jurjev premal, zato ga nimam. Ne mislim pa kupovati, za izlete. Nimam cajta za to in tudi ne živcev, da bi se vozu po Dolomitih ceu dan in pol polemiziral in celmu svetu kazou lej kje sem bil, ter na bijal na butaro go pro kamere in potem gledal ta šit.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Objav ne spremljaš, a veš da je bil v Dolomitih...
Praviš, da je vseeno s katerim motorjem, a ti bi z race 600cc, nočeš s krosko - a praviš, da je vseeno...
Kdor z motorjem ne dirka, a vseeno na njem uživa, je [cenzura]...

Čuden si mi ti...
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik Gargy pravi:
Objav ne spremljaš, a veš da je bil v Dolomitih...
Praviš, da je vseeno s katerim motorjem, a ti bi z race 600cc, nočeš s krosko - a praviš, da je vseeno...
Kdor z motorjem ne dirka, a vseeno na njem uživa, je [cenzura]...

Čuden si mi ti...

Dokaj korekten povzetek stanja. Je pa to star alteraš, večkrat trajno banan, a vztrajen kot peronospora.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik optiplex pravi:
Objave ne spremljam. Ker mi dol visi za pederske izlete. Pri motorju ti pa žal ne morem pomagat. Jest garantiram za poškodbe na mopedu, če se zvrnem, tudi sam plačam.

Za druzga pa ne mislim plačevat. Familijo bi pa vzel sabo, sej pripeljem bike na prikolci do Grobnika. Izlet pač. Po pravici me kar mika, da bi se po parih letih spet mal znorel na pisti...

Kr se motorja tiče, so moje želje pač take da je tudi 10 jurjev premal, zato ga nimam. Ne mislim pa kupovati, za izlete. Nimam cajta za to in tudi ne živcev, da bi se vozu po Dolomitih ceu dan in pol polemiziral in celmu svetu kazou lej kje sem bil, ter na bijal na butaro go pro kamere in potem gledal ta šit.

Pa kaj maš za poleg vlačit babo in frocovje, to so moške zadeve.

Na Grobniku se da najeti motor, tako da to ni težava, samo se ti zmeni pa pridem na izlet.

Kaj pa je to drugega kot izlet?

Ja, če ne znaš, je prava cesta sploh v Dolomitih kar velik izziv. Verjamem, da bi te psihično uničilo, ker mi deluješ, da imaš rahle živce.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Saj ne bo prišlo do "velike dirke".

Ded ne sme nikamor, edino pod pretvezo, da familijo pelje na sladoled, bi se lahko tam pojavil kje v bližini in kukal iza ograde.

Nekje je moral izliti svojo travmo, kot že ničkolikokrat ...

Dajmo se spet vrnit k temi.

http://www.24ur.com/sport/motogp/vinales.html

klovna so spet pošolali

Časi drugega dni testiranj v Valencii:
1. Maverick Vinales (ŠPA/Movistar Yamaha) 1:29.975 66*/76**
2. Marc Marquez (ŠPA/Repsol Honda) +0.196 58*/78**
3. Andrea Dovizioso (ŠPA/Ducati) +0.468 33*/61**
4. Andrea Iannone (ITA/Suzuki Ecstar) +0.624 47*/51**
5. Dani Pedrosa (ŠPA/Repsol Honda) +0.711 38*/41**
6. Cal Crutchlow (VB/LCR Honda) +0.734 45*/63**
7. Valentino Rossi (ITA/Movistar Yamaha) +0.734 45*/69**
8. Jorge Lorenzo (ŠPA/Ducati) +0.769 41*/66**
9. Aleix Espargaro (ŠPA/Aprilia Racing) +0.910 45*/61**
10. Jonas Folger (NEM/Monster Yamaha Tech 3) +0.973 62*/63**
11. Johann Zarco (FRA/Monster Yamaha Tech 3) +1.040 55*/61**
12. Jack Miller (AVS/Marc VDS Racing Team) +1.094 40*/59**
13. Scott Redding (VB/OCTO Pramac Yakhnich) +1.143 42*/48**
14. Alvaro Bautista (ŠPA/Pull & Bear Aspar Team) +1.211 59*/69**
15. Hector Barbera (ŠPA/Avintia Racing) +1.269 39*/59**
16. Michele Pirro (ITA/OCTO Pramac Yakhnich) +1.841 37*/40**
17. Pol Espargaro (ŠPA/Red Bull KTM Factory Racing) +1.878 33*/70**
18. Tito Rabat (ŠPA/EG 0,0 Marc VDS) +1.943 36*/61**
19. Loris Baz (FRA/Avintia Racing) +2.186 36*/52**
20. Bradley Smith (VB/Red Bull KTM Factory Racing) +2.563 34*/59**
21. Eugene Laverty (IRL/Aprilia Test) +2.593 38*/57**
22. Karel Abraham (ČEŠ/Pull & Bear Aspar Team) +2.724 31*/41**
23. Takuya Tsuda (JAP/Suzuki Test) +3.330 68*/77**
24. Alex Rins (ŠPA/Suzuki Ecstar)+ 3.786 4*/5**

KTM bo verjetno še nekaj let statist s paličnim okvirjem
 

sgh

Fizikalc
19. feb 2014
2.644
0
36
Glede na zaostanke ko so zelo skupaj,tole niso bila testiranja kar u tri dni. Mislim,da so kar šli na max !

Aja pa ne pozabit da je MM svetovni prvak