Moto G

rocky9

Fizikalc
3. feb 2009
2.837
9
38
Citat:
Uporabnik dune pravi:
Imaš zgleda komplekse in kratek spomin, ker za razliko windows central lumie večinoma popluvali. Sem žel za foro gledati in sta zadnja dva iphona dobila oceno 9.0. Iphone SE celo 8.7. Medtem, ko je Samsung Galaxy S7 Edge dobil 9,1.

Jah, saj je S7 Edge zaenkrat najboljši telefon na trgu. Kmalu pa bo to Note 7, ki pride čez slabe tri tedne
smile-1.gif
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
Citat:
Uporabnik rocky9 pravi:
Citat:
Uporabnik dune pravi:
Imaš zgleda komplekse in kratek spomin, ker za razliko windows central lumie večinoma popluvali. Sem žel za foro gledati in sta zadnja dva iphona dobila oceno 9.0. Iphone SE celo 8.7. Medtem, ko je Samsung Galaxy S7 Edge dobil 9,1.

Jah, saj je S7 Edge zaenkrat najboljši telefon na trgu. Kmalu pa bo to Note 7, ki pride čez slabe tri tedne
smile-1.gif

Samsung marketing mumbo jumbo tudi Slovencelne hipnotiziru
smile-1.gif
 

Kata_Rina

Zelenc'
26. mar 2014
14
0
1
Živjo. Imam Moto g 3.generacije, ki je se v garanciji (star je manj kot leto) in bi rabil servis. Že od začetka se je konektor za micro usb čudno obnašal - kabel se hitro sname, ce telefon med polnjenjem malo premaknes, pa tudi priključek za mikro usb ne gre cel v luknjo. Dva dni nazaj, ko se mi je povsem spraznila baterija, pa se je povsem nehal polniti - ce ga prikljucim na elektriko, kaze da se polni, procenti od baterije pa se nizajo, kot ce ne bi bil priključen. Polni se edino tako, da je zaprt in prikljucen na usb računalnika, ne pa v elektriko, in se takrat izjemno pocasi. Skratka, rabi servis, tega pa ugotavljam, da v Sloveniji ni. RAM2 pravi, da servisira le telefone, ki se prodajajo pri nas. Telefon je bil kupljen na italijanskem amazonu. Zivim blizu Italije in ga komot nesem cez mejo servisirat, ce je treba. Zal pa na netu nikjer ne najdem informacije o servisnih mestih za Motorolo. A mogoce kdo tu ve, kje so najbližji servisi?
 
Nazadnje urejeno:

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
v sloveniji ne bo uspeha, ker ga uradno pri nas niti ni bilo. tujina, imaš papirje, torej?
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.934
8.985
113
EU
Evo fantje, Moto G1 imam že dobre dve leti in pol. Vse dela tekoče in brez zatikanja. V temi "Hofer prodaja Japke" pišejo kako po nekaj letih Japke delajo kot nove in brez zatikanja, Android pa ne
13.gif

Doma smo vsi na Moto G-jih od G1 do G3, skupaj šest telefonov.
zmaga.gif
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.568
2.417
113
Jst imam g2.... je soliden telefon.

Ni pa nevem kak presežek. Se mi zdi, da s3 je bil po obliki in specifikacijah na višjem nivoju kot tale. (no v bistvu sta ista bolj kot ne, samo je 3 leta razlike med njima).
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik Gonzo pravi:
Evo fantje, Moto G1 imam že dobre dve leti in pol. Vse dela tekoče in brez zatikanja. V temi "Hofer prodaja Japke" pišejo kako po nekaj letih Japke delajo kot nove in brez zatikanja, Android pa ne
13.gif

Doma smo vsi na Moto G-jih od G1 do G3, skupaj šest telefonov.
zmaga.gif

Potrjujem G1 je še sedaj pri hiši, izjemno se uporablja pa še sedaj dela vse tekoče in brez zatikanja, tudi baterija se še kar drži.

Na tla pa pade skor vsak dan
evil.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Pa kaj so nori 500-750 eur za telefon?

Moto g 1 je krasila tudi super cena, 175 eur sem dal takrat, še zdaj je pri hiši, neuničljiv.

Bo kaj v tem rangu tudi?
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.400
967
113
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Pa kaj so nori 500-750 eur za telefon?

Moto g 1 je krasila tudi super cena, 175 eur sem dal takrat, še zdaj je pri hiši, neuničljiv.

Bo kaj v tem rangu tudi?

Moto Z in Z play sta proper narejena telefona, prvi vtis zelo pozitiven. Play se bo pomoje precej prodajal, če bo kaka dobra akcija preko operaterjev...

http://www.mobile.si/articles/lenovo-na-nas-trg-vraca-znamko-m.html
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
Z Play bo verjetno res boljša izbira, ne vem zakaj so dali tako švoh baterijo v Z.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.213
5.594
113
V tekstu je omenjen mediatek (bruh), v sliki z opisom qualcomm.

Masa tega cigla bi morala biit okoli 200g, če je baterija res 5,1A .