Moški zimski čevlji

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.468
2.316
113
understated-importance-i-138-billion-in-one-picture-and-no-gucci-47779478.png
 
  • Všeč mi je
Reactions: kajpace

darko11

Majstr
21. jul 2007
1.201
183
63
Večino imam opravka s tujci. Ljudje, ki so do svojih položajev prišli z znanjem in ki so samozavestni na svojih položajih, ti se ponavadi požvižgajo na dress code. velja od inžinerjev do zelo zelo visokih položajev (tudi CEO). Ljudje, ki so prišli do položajev z starostjo, kao neke zasluge in napredovanja, ter ljudje, ki so na svojem področju ne blestijo ravno z znanjem in iznajdljivostjo, hočejo pa narediti nek vtis ali se "postaviti" - ti pa se gredo nek dress code in modo.

Včasih lahko k meni pride kakšen vodja inžinerjev pri BMW, uglajen, poln besed, perfekten derss code - temu že na čelu piše "bullshit." Lahko pa grem do vodje R&D pri Volvu, pa me pričaka v kavbojkah, neki majci in natikačih. V žep pa me pospravi dok si rekel "keks."
Točno, enake so moje izkušnje. :)
Zunanji videz kupujejo samo zabiti slovenćki. Pičkice v Moncler bundi z 10 cm nohti so požele salve smeha, je pa jasno, da vsakemu svoje. Momćina u stara Auda pa je ziher ponosna. ;)
Prodajalci megle imajo skupen "nastop", oz. "prvi vtis".
 
Nazadnje urejeno:

gimi

Fizikalc
23. avg 2019
352
113
43
pr 138 miljardah dvomm, da nimajo stilistov niti se jim ni treba ubadat s tem
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Slovenija je fina, ker res ne rabis veliko, da izstopas pozitivno. Malo fitnessa, pazis pri prehrani in malo spremljanja kaj je ok, pa si nad 95% redneckov. Obleka je na dedcu za zenske isto kot vroce spodnje perilo na zenski za nas. Pejte v italijo za en dan pa opazujte navadne moske kako zrihtani hodijo naokoli. Ceprav izgledajo po fizicnih proporcih kot revezi so kul. Ce se pri nas tako obleces, nimas nikoli problemov z lepsim spolom. S tem, da se pocutis kul. Jaz se v gozdarskih cevljih in lumberjack majici zal ne. Niti pri svojih letih ne v oblekah za najstnike kot poizkusajo danes moski, ki so jih vedno oblacile mamice.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Davidoff in cappy
I

Izbrisan uporabnik 474

Če se nekdo v gozdarskih čevljih in lumberjack majici pčuti OK, še ne pomeni da je redneck. Tako kot ti v designerskih hlačah še nisi Brad Pitt.
Kdor rabi obleko in fitness, da je uspešen pri nežnem spolu, tisti se naj malo zamisli prvič nad sabo, drugič pa nad osebo, ki je z njim zaradi izgleda.

Še to - skorajda vsako žensko se da "dobit" z namazanim jezikom. Tudi z malo "lampija"
 
  • Všeč mi je
Reactions: SamSvoj

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.149
3.163
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
No, pa spet malo o čevljih...
Jaz imam te, obnesejo se super:
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
alter ... plac kjer je trenerka glavna :cheer: in le glej da ne poskrbiš za svoje telo ker pol si pićka.
in odstop od norme je slovenćk zabit :valjamse:

pa fantje... kje spite da vas ne ukradejo? :valjamse:
 

B81

22. jul 2007
34.258
8.809
113
Ni povedal, za kaj rabi suhe...imam nekaj bugatti, pa so kar ok, poletni in tudi zimski visoki...za sneg pa sem letos komaj kaj nasel tu pri mcdrivu v mb je ena poceni trgovina ene noname polvisoke za menda 60eur, dihta, topel cevelj, ki ga lahko imas zunaj na minus 5, pa ne prezebe not...150+ eur za neke cudne nizke pa dolge kot da imas 46 nogo a ded pa ima lih 165 cm...
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Če se nekdo v gozdarskih čevljih in lumberjack majici pčuti OK, še ne pomeni da je redneck. Tako kot ti v designerskih hlačah še nisi Brad Pitt.
Kdor rabi obleko in fitness, da je uspešen pri nežnem spolu, tisti se naj malo zamisli prvič nad sabo, drugič pa nad osebo, ki je z njim zaradi izgleda.

Še to - skorajda vsako žensko se da "dobit" z namazanim jezikom. Tudi z malo "lampija"
Imas prav. Jaz lahko dobim vse z namazanim jezikom, imam pa samo eno telo in nisem vec star 20 let. Kombinacija vsega je zmagovalna vedno in povsod. Sem sam poizkusil biti vse od bajsija do bildanega in mi ne bo nihce govoril, da so bajsiji veseli v svojem omejenem telesu. Mislim, da tudi ti nisi ravno couch potato ampak skrbis zase in z namenom.
Na kura.c mi gredo gibanja zadnjih let, bodi kar si, my body my choice, vesela debela in podobne oslarije, ker sirijo neresnice.
 

panaque

Pripravnik
23. sep 2007
225
2
18
Ljubljana
Če te pot zanese proti Zagrebu, imaš zelo kvalitetno znamko Mephisto. Cajte nazaj so se dobile pri nas, sedaj žal ne. Imel več let, vrhunski čevlji, cenovno višji rang.
 

darko11

Majstr
21. jul 2007
1.201
183
63
Malo si pomešal pa greš v drugo skrajnost. :) Nič ni narobe s tem, da je človek fit - že iz zdravstvenih razlogov. :)
Govora je samo o wannabe-jih, ki so gledali Morijev video in bi tudi "zajemali z veliko žlico", v glavi pa sam pofl.
Ampak se jih hitro zavoha in pol je razočaranje, ker ni ni posla.
Brez skrbi, njihove slađane, ki jo fila pol Šiške, jim ni nihče fauš. Ne vozimo se vsi z javnim prevozom. :D