Moški zimski čevlji

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Torej - topli, lahki, pa da niso preveč krampasti - da se da normalno avto vozit z njimi.

Povsod kjer gledam sta samo dve varjanti - ali pohodni zimski čevlji za v hribe ali neki tanki usnjeni, ki pa niso več primerni za trenutno sranje od vremena. Imam ene podložene usnjene pa me hitro zazebe skozi podplat, v avtu pa zašvicam...
 

KarEn

Majstr
27. jan 2008
2.174
267
83
V Transporterju se vedno kaj najde, ampak je višji cenovni rang, zdrži pa tudi.
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.323
372
83
ravno včeraj gledal ene mustang, dr. martens like
lahki, topli, ugodni... ampak podplat pa tak, da moraš že v mokrem previdno stopat, za zimske razmere pa totalni no-go
nek čuden drseč material brez oprijema, ki na daleč resda spominja na gumo, to je pa tudi vse
 

KarEn

Majstr
27. jan 2008
2.174
267
83
Včasih se da tudi v Army shopu kaj najti normalnega, imajo sicer tudi army čevlje, ampak se najde kaj bolj za "varnostnike" k je manj robustno, se pravi se da tudi avto vozit.
 

matej_

Guru
25. okt 2007
2.020
567
113
jaz mam ene od Alpine z vibram podplatom. so nizki pa fajn za nosit. ker morel je ne piše gor, škatle pa nimam več.
res pa je da so made in china, sem mislu, da ker so Alpinine, da bojo vsaj slovenske.
Aja že tretjo zimsko sezono jih imam.
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.403
4.507
113
Torej - topli, lahki, pa da niso preveč krampasti - da se da normalno avto vozit z njimi.

Povsod kjer gledam sta samo dve varjanti - ali pohodni zimski čevlji za v hribe ali neki tanki usnjeni, ki pa niso več primerni za trenutno sranje od vremena. Imam ene podložene usnjene pa me hitro zazebe skozi podplat, v avtu pa zašvicam...

Rieker.
 

Onslow

Fizikalc
15. jul 2009
825
55
28
Na sneaker studio sem kupil nek zimski model od New Balance. Mal preglej, jih je ene par in niso švoh.
 

Zebdi

Fizikalc
11. dec 2017
434
137
43
Jaz imam ene nizke od Josef Seibel (model willow, če se ne motim) - topli, nepremočljivi, zeblo me še ni. Jaz sem jih vzel v Ari, imajo jih tudi v Humanicu, daleč največja izbira je pa prek neta.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.859
1.316
113
Torej - topli, lahki, pa da niso preveč krampasti - da se da normalno avto vozit z njimi.

Povsod kjer gledam sta samo dve varjanti - ali pohodni zimski čevlji za v hribe ali neki tanki usnjeni, ki pa niso več primerni za trenutno sranje od vremena. Imam ene podložene usnjene pa me hitro zazebe skozi podplat, v avtu pa zašvicam...

Morda sem jaz snowflake, samo meni ni bil noben predlog pretirano všeč oz sem zadržan v komentarju. Ti k si doktor s sedmico, pogelj si znamko Digel. Toplo, trendy pa vsaj nek stil je.

https://www.efootwear.eu/s.html?q=diegl in ostale spletne strani.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Clueless

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
Torej - topli, lahki, pa da niso preveč krampasti - da se da normalno avto vozit z njimi.

Povsod kjer gledam sta samo dve varjanti - ali pohodni zimski čevlji za v hribe ali neki tanki usnjeni, ki pa niso več primerni za trenutno sranje od vremena. Imam ene podložene usnjene pa me hitro zazebe skozi podplat, v avtu pa zašvicam...

Tole - obstaja pa tud mid varianta...

 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.859
1.316
113
V primerjavi s "supergami" in znamkami omenjenimi zgoraj, je to vrhunec mode za Alter, očitno.
 
  • Všeč mi je
Reactions: zaseka

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Sem včeraj še enkrat mercator center obletal in dobil nekaj semi sprejemljivega v CCCju.

Bolj kot ne vse kar je toplega očitno ne znajo drugače kot v gojzar zapakirat. In ker razni piščančki že v štartu odpadejo je izbira takoj nična.

Tako da sem za prvo silo kupil te, za sneg bom pa moral ene pohodne...
 

Priponke

  • image.jpg
    image.jpg
    1,9 MB · Ogledi: 340