morales v ambasadi

Vaio

Fizikalc
22. jul 2007
1.223
0
36
Jp
cheer.gif
 

g_man

Pripravnik
18. avg 2007
100
0
16
37
erm..kolk pa pobira ta morales? AG nikol ni bil pocen, zdaj ko pa pride taka faca, pa sploh ne... ve kdo znesek vstopnine, da vidim če se sploh "splača"?
 

Vaio

Fizikalc
22. jul 2007
1.223
0
36
V Ambasadi je vstopnina do 24. ure 23 €, potem pa 26 €. Po moje se Moralesa splača videt kolk pa vzame pa nimam pojma.
Jaz grem na Barbata v Celje,ker mi je Primorska malo predaleč.
V Celju ni vstopnine Barbato pa vzame približno 800 € na noč
cool-1.gif
 

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
Zivi smo se zmeri.
smile-1.gif


Na zacetku kr vredu muzika, potem pa je blo mal prevec na izi. Drugac pa odlicna festica, koncno mal dobrega housa po dolgem casu.
 

YuGec

Fizikalc
18. avg 2007
2.801
0
36
Citat:
Uporabnik ChickenBoy pravi:
Zivi smo se zmeri.
smile-1.gif


Na zacetku kr vredu muzika, potem pa je blo mal prevec na izi. Drugac pa odlicna festica, koncno mal dobrega housa po dolgem casu.

To pa je bila polomija, ane
confused-1.gif


Prišli tja ob polnoči in so tri debele kokle plesale sred plesišča, nekaj folka je blo pa še zunaj.
rolleyes-1.gif
 

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
Osebno sem se priklatil notri tudi okoli polnoci, ko je bila muzika se bolj potiho. Pred Moralesom je bila zelo dobra muzka, potem pa se je pocasi zacela bolj zalost. Ob 4.30 smo se spokal, ker je blo ze nevzdrzno. Nekje do 3 je bilo odlicno, potem pa je pocasi meni osebno ratavalo zmeraj bolj morece. Pricakoval bolj plesno muziko. Sicer je pa folk pripravljen vse pozrt, samo zato ker je nekdo z imenom prisel.

Kdo ve kaj je bilo zjutrej, ko so se sklofal?
 

Swifthead

Pripravnik
14. avg 2007
366
0
16
LJ
www.mercedes-amg.de
Hehe tud sam sem šel na ta žur in moram rečt da meni je bilo zakon, tipičen folk in muzka za to sceno!

Folk je biu navlečen pa ogromno je bilo Italijanov! Notr sm šou ob približno 2h in ostal do konca tm ob okol 7h.

S tem da smo mel še celo nedeljo afterja in da je bilo lepo vrem.

V glavnem še en dober žur in veselim se naslednjih :D
 

zetko

Pripravnik
18. avg 2007
916
0
16
40
Citat:
Uporabnik ChickenBoy pravi:
Kdo ve kaj je bilo zjutrej, ko so se sklofal?

Kolega mi je povedal da so baje neki izolski lokalci razsuli nekaj avtomobilov in prebutal nekaj folka.

Drugace pa tudi meni ni blo ne vem kaj, sploh muzka proti koncu...
 

PNG

Fizikalc
24. jul 2007
1.103
2
38
41
papua nova gvineja :)
www.senzala.si
ja, enmu so razbil zadnjo šipo na avtu, en je mel neki obraz premlaten, ostalo pa nisem uspela videt. Je blo pa smešno videt 20 redarjev, kako laufajo gor, gor pa nobene akcije več...

men je bla pa muzika všeč:) sam folka je blo res ogromno...sam na živce so mi šli redarji, k ob enih zjutrej še vedno niso normalno not spuščal,ampak so zadrževal folk zunaj, ker je bla not kao gužva,pa sploh ni blo take panike. Me je pa presenetil, da zjutraj ni blo kapsov med izolo in koprom...no...k sreči
evil.gif
 

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
Sej je prov, da niso spuščal. Lahko bi vsaj karte omejil, ker se je vedlo da bo gužva. Lokal je za eno določeno kapaciteto in tako naj tudi ostane. Ne vem zakaj more bit gužva do daske in s tem povzročiš še večjo napetost.
 

PNG

Fizikalc
24. jul 2007
1.103
2
38
41
papua nova gvineja :)
www.senzala.si
eh, da bi u ambasadi omejil karte se itak nikol ne bo zgodil. Pa men se tokrat sploh ni zdela taka grozna gužva...sej se je dal čist komot okol hodit pa densat. Pač, če se hočeš rinit direkt pr dj-ju, moraš vzet v zakup, da se boš drenjal. Drugje je blo pa čist ok.
 

zetko

Pripravnik
18. avg 2007
916
0
16
40
Tud men se letos ni zdel nevem kolk naguzvan...se mi zdi da je blo lani bolj.