Montaža avtoradia

Lisica

Pripravnik
10. sep 2007
48
0
6
Kupil sem nov avtoradio (Alpine) in me zanima kje v Kranju ali okolici obstaja kakšna montaža. NImam namreč tistih kovinskih vzvodov, da bi starega ven dobil, pri novem pa tudi ni bilo zraven. Poleg tega je potrebno speljat Ipod kabel še v bližnji predal.
 

Lisica

Pripravnik
10. sep 2007
48
0
6
Anybody?
confused-1.gif
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Mora biti orodje zraven, pejd nazaj v trgovino in jim zateži (oz. preveri za vsak primer v navodilih če piše, da je priloženo).
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.375
235
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Mora biti orodje zraven, pejd nazaj v trgovino in jim zateži (oz. preveri za vsak primer v navodilih če piše, da je priloženo).
Še enkrat preberi: nima vzvodov za STAREGA ven vzet.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Ups, my bad... Drugače pa se večinoma da ven dobit, če porineš not železno palico v velikosti luknje. Porineš not kakih 5 cm in z roko izvlečeš radio ven.
 

janezpesec

Pripravnik
6. jan 2008
487
0
16
Sicer nisem iz teh koncev a za tegale vem: v Sencurju v poslovni coni je, mislim da je Darko Vidmar s.p.
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Vec ali manj imajo vsi avtoradiji te zadeve iste tako da probaj z vzvodi od novega, ali pa vsaj probaj dobiti pri kom od alpine. Ker teli monterji vse to mastno racunajo pa se vozil se bos brezveze. Jaz sem par let nazaj sel to delati in mi je takrat za 1 minuto dela racunal 700 SIT.

LP