monitor z VGA, HDMI in USB

Sulc

Fizikalc
22. avg 2007
880
94
28
Živjo,

za očeta iščem en monitor, ki bo:
- dovolj velik (cca 22")
- bo imel vhode VGA, HDMI in USB
- bo znal predvajati multimedijo z USB
- bo imel vgrajene zvočnike ali izhod zanje
- bo imel sliko dovolj dobro za ljubiteljsko gledanje fotografij, filmov in počasno klikanje v wordu in yahoo mailu
redface-1.gif

- bo stal cca 150 EUR

Pojma nimam glede slike, morda danes vsak monitor zadosti zahtevam iz zadnje alinee.
Našel sem npr. tole
en primerek
ali tole
drug primer

Tadva imata še TV tuner, kar ni potrebno (moti pa tudi ne, verjetno na ceno ne vpliva).

Prosim vas za predloge, lahko je iz tujine (EU).
Hvala vsem za pomoč!
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Monitor lahko poiščeš s tem iskalnikom: http://geizhals.at/eu/ (obstaja tudi v angleščini, ampak potem imaš vse v funtih).

Verjetno bi bilo dobro, če bi pogledal med TV sprejemniki, ker monitorji imajo ponavadi USB za napajanje ali pa kot USB hub.
 

Sulc

Fizikalc
22. avg 2007
880
94
28
Aha, hvala - med televizorji je verjetno res tega več. Je pa težje najti specifikacije glede morebitnih vhodov (VGA).
Na geizhals nisem našel česa posebnega (USB multimedije se niti ne da izbrati med monitorji) - cene so primerljive našim (cca 170+ EUR z dostavo za 22-inčne).
Našel sem še tegale na BigBang
hitachi
ampak malo sem skeptičen, kaj se prodaja pod znamko HITACHI. Specifikacij je malo navedenih, nekaj več jih je pri čehih, ampak ni rečeno, da je isto za vsak trg. 20 EUR tudi ni neka razlika, bi raje potem Samsunga.

Še kakšno mnenje mogoče - se zahvaljujem vnaprej.