Mojblink

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Evo, vesele prvomajske praznike z moje strani, s strani Moblink-a pa veselo torrentiranje:
Vsi Torrenti so "FreeLeech"
Lepo prvomajsko praznovanje
Do 03.05.2021 11:38:18 (še 2d 23:04:24 do konca)
Dodal MOJBLiNK
------------------
To pomeni zgolj DL. Torej, nastaviš si lahko tudi 100 torrentov za DL, kljub temu pa velja naslednje:
VSE torrente je potrebno odsejati VSAJ 96 SEJALNIH UR (TUDI ČE NOBEDEN NE PRENAŠA) ALI DO RAZMERJA 1:1.
To pomeni, da to pravilo velja za vsak posamezen torrent, ko ga prenesete k sebi, ga je potrebno odsejati po tem pravilu. Ne glede na skupno razmerje (ratio) vas lahko dodeli sankcija (opozorilo, onemogočen prenos torrentov,..), kajti sistem gleda, kot rečeno vsak posamezno uspešno prenešen torrent.
--------------------
Baje je tako: Vmes lahko tudi ugasneš računalnik. Če pa kak torrent izbrišeš pa njihov računalnik takoj zazna. Tam vidiš tudi za vsak torrent, koliko ur še manjka do 96 ur sejanja. :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Krop

hdx

Guru
1. jun 2011
1.186
1.790
113
Zakaj imajo invite sistem, če je pa tracker "prazen". Zdaj imajo šanso, ko ni partisa, ampak ne, gremo se igrat najbolj 1337 tracker na svetu.
 

hdx

Guru
1. jun 2011
1.186
1.790
113
Še vedno je neumno imeti invite only sistem. Na partisu si lahko potegnil tudi par let staro zadevo, na blinku ne moreš, ker ni sejalcev.
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Še vedno je neumno imeti invite only sistem. Na partisu si lahko potegnil tudi par let staro zadevo, na blinku ne moreš, ker ni sejalcev.
Pravilno je, da o Partisu govoriš v preteklem času.

Na Mojblinku imaš gumb Prošnja. Ti zrihtajo fantje marsikaj. :) Seveda je razlika, če je manj ali več sejalcev. Je bil Fartis tako dober (govorim v preteklem času) da morda zato manj članov na blinku.

Trenutno stanje se izboljšuje. Seveda sedanji čas je treba primerjati v sedanjem času.

Upam da tudi Fartis pride nazaj. :)
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Še vedno je neumno imeti invite only sistem.

Trenutno je možen vpis brez invajta.


Naslednje opcije ne smeš imeti oblkjukane:
- Potrjujem, da sem slabo prebral v kaj se spuščam, in se nočem registrirat

... hehe.

Pa še to:
Za prijavo morate imeti omogočene piškotke.
Vpišite pravilen enaslov. Na njega dobite potrditveno povezavo, ki jo morate potrditi za aktivacijo računa!
 

Barbalala

Zelenc'
3. okt 2021
1
0
1
Zivjo, na moj blink...trenutno ne prides zraven brez invita..a bi mi ga mogoce lahko kdo poslau? Rabim zaradi slosinh risank, pa rtis nima tist kar iscem:) lp
 

dspalir

Zelenc'
4. okt 2021
4
0
1
Pozdravljeni,

tudi jaz bi bil zelo hvaležen za kakšen invite, se prav tako ne morem registrirati brez tega :(