Moja poslovna ideja "profesionalni nakupovalec"

M523325

Zelenc'
24. nov 2011
23
0
1
Pozdrav!
Sem tik pred odpiranjem firme in bi potreboval mnenja, kritike, mišljenja, predloge,... glede moje ideje.
Ukvarjal bi se z nakupovanjem in nabavljanjem izdelkov za stranke.
Dolga leta sem nakupoval preko spleta zase, prijatelje, znance, družino,.. in nabavljal raznolike izdelke po nižjih cenah kot v lokalnih trgovinah.
Ugotovil sem da so izdelki na internetu dosti cenejši kot v lokalnih trgovinah. Se posebej izdelki iz tujih spletnih trgovin (EU, ZDA, Kanada, Kitajska,...), ki so dosti cenejše od slovenskih trgovin. Samo spletno nakupovanje pa je tudi dokaj zahtevno še posebej če nimaš izkušenj. Naprimer za navadnega človeka je nakup iz nemške spletne trgovine skoraj nemogoča stvar.
Tako da sem kar se tega tiče postal ekspert za spletno nakupovanje in dobil sem idejo da bi to pretvoril v posel. Tako bi lahko ponudil poceni izdelke ljudem ki ne znajo ali zaupajo nakupovanju prek spleta in vsem pač, ki ne znajo priti do poceni izdelkov. Storitev, ki jo ponujam vsebuje iskanje najcenejših in kvalitetnih izdelkov, opravljanje nakupa z mojimi plačilnimi sredstvi, svetovanje glede izdelka in izbire (imam kar dosti znanja tudi o samih izdelkih), dostavo izdelka na želeni naslov (kjerkoli v EU). Tako bi stranka dobila najustreznejši izdelek po najboljši možni ceni in ji ne bi bilo treba skakat okoli po trgovinah in trošit časa in pa bencina.
Poglejte tudi mojo spletno stran od mojega bodočega podjetja CENZURA SPLETNE STRANI

Kaj si vi mislite o moji ideji?
 
Nazadnje uredil moderator:

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Glej čist tako dobronamerno .Malo počekiraj neko temo kjer v podjetništvu eden od uporabnikov razlaga kako ga je oglobil inšpektor ker je internetno stran postavil par dni preden je registriral podjetje::::: Obravnaval ga je kot delo na črno. Tako da hitro umakni stran dokler pedri od inšpektorjev ne porajtajo.
Drugo.
Raje to počni tako kot dosedaj , delaj na črno , ne plačuj davkov ker dokler bodo ti pedri komandirali boš imel kot firma samo probleme.... Resno mislim.
Morda bo pod JJ čez nekaj let boljše.....
 

Abraham

Fizikalc
16. feb 2011
5.436
2
36
63
Jah, probaj, ne.
Če ne boš folka nategoval, boš uspešen. V nasprotnem boš šel čičat.
Zgleduj se po Brumnu. Mislim, ne zgleduj se po Brumnu. Un je bil nateglič in bo čičal.
 

M523325

Zelenc'
24. nov 2011
23
0
1
Namen posta ni oglaševanje ampak me zanima odziv in komentarji folka. Če je kak problem bom odmaknu ime moje spletne strani (ceprav me zanimajo mnenja tudi glede izgleda in uporabnosti spletne strani)
LP
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Citat:
Uporabnik dsf pravi:
Morda bo pod JJ čez nekaj let boljše.....
Izjava leta. Ne, izjava desetletja.
hysterical-1.gif
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
ne vem kolikom si imel opravka z birokrati, v letih do 2004, pa v letih 07 in 08 in pa sedaj ko so spet komunajzarji na oblasti...... Če bi bi vedel.....
Morda bo potrdil še kdo kateri ima opravka , zate pa samo primer registracijskih nalepk, dohodninska napoved.......
 

M523325

Zelenc'
24. nov 2011
23
0
1
Moj namen ni nategovanje folka. Ker delovanje bo transparentno. Oz vnaprej se bo vedla izvirna cena izdelka, poštnina in pa provizija. In končno ceno izdelka itak lahko primerjaš z cenami v slovenskih trgovinah in se kasneje odločiš za sodelovanje.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.101
3.586
113
Marlbor
Moraš se zavedati, da boš storitve reklamacij in garancij reševal na lastne stroške.
 

M523325

Zelenc'
24. nov 2011
23
0
1
Citat:
Uporabnik leibstandarte pravi:
Link do strani je cenzuriran. O kakšnih izdelkih je tule govora?

Lahko nabavim skoraj vsak možen izdelek.
Do sedaj sem za prijatelje nabavil prenosnike, TVje, motorne žage, raznorazne zvočnike, sushi alge, zmrzovalnike, ležalnik, grelce, monitorje, gume, slušalke, superge, jakne,....
 

M523325

Zelenc'
24. nov 2011
23
0
1
Citat:
Uporabnik Pbutec pravi:
Moraš sw zavedati, da boš storitve reklamacij in garancij reševal na lastne stroške.

Garancije in reklamacije urejam jaz, le stroške pošiljanja do izvirne trgovine ali serviserja pa krije kupec. Vsak izdelek ki ga nabavim ima garancijo (večina mednarodno). Stroške pošiljanja izdelka namorem kriti jaz ker tudi če kupite izdelek recimo v Big bangu in se vam pokvari sami krijete stroske prevoza izdelka do trgovine zaradi uveljavljanja garancije (trgovina vam ne povrne stroskov za bencin).
 

sistemik

Majstr
15. jul 2011
3.342
313
83
Citat:
Uporabnik M523325 pravi:
Citat:
Uporabnik leibstandarte pravi:
Link do strani je cenzuriran. O kakšnih izdelkih je tule govora?

Lahko nabavim skoraj vsak možen izdelek.
Do sedaj sem za prijatelje nabavil prenosnike, TVje, motorne žage, raznorazne zvočnike, sushi alge, zmrzovalnike, ležalnik, grelce, monitorje, gume, slušalke, superge, jakne,....
A motorne žage Stilh, jakne Adiads in superge Reobek?
bonk.gif


Ok, resno... Kako je kaj z uveljavljanjem garancije tovrstnih npr. motornih žag iz Kine?
 

sergio

Fizikalc
21. jul 2007
2.557
34
48
41
Ljubljana
Citat:
Uporabnik M523325 pravi:
Citat:
Uporabnik leibstandarte pravi:
Link do strani je cenzuriran. O kakšnih izdelkih je tule govora?

Lahko nabavim skoraj vsak možen izdelek.
Do sedaj sem za prijatelje nabavil prenosnike, TVje, motorne žage, raznorazne zvočnike, sushi alge, zmrzovalnike, ležalnik, grelce, monitorje, gume, slušalke, superge, jakne,....

No da vidim če si tak đek, za kako ceno mi najugodneje dobiš novega Canon 5D Mark II - samo body, brez "kit" leč. Koliko moram jaz tebi plačat, da mi ga zrihtaš, pa da bo garancija veljala..