mobisvet

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Semantique

Pripravnik
17. mar 2008
783
0
16
Ja, naša Pošta je res ena hecna stvar.
wink-1.gif
 

halo

Fizikalc
22. jul 2007
2.211
0
36
51
Ljubljana
Da dodam še jaz eno ''izkušnjo''
Kolega nabavi Nokio. Ker ni bilo čisto jasno kje je prah...ali pod folijo ali v monitorju je vzel folijo dol.
Aparata ni prižigal ga poslal nazaj.
Kupovanje preko neta pač dovoljuje da v roku 14 dni aparat pošlješ nazaj in dobiš vrnjeno kupnino.
In mu je tip zagrozil da bo prišel na obalo in mu stolkel gobec!!!!!!
A to ti je neko poslovanje, pogovarjanje z nekom ki tam dela???
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.174
2.271
113
Bi jaz dal vračanje
10.gif
Pubeci bi radi testirali pa drkali po novitetah potem pa vračali... In potem jaz kupim in dobim rabljeno zadevo? Hvala!
 

halo

Fizikalc
22. jul 2007
2.211
0
36
51
Ljubljana
Kolega dobro poznam...stvari si nebi izmislil.
On pa ni noben pubec od 15 let.......pa tud aparat ni nobena noviteta.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.174
2.271
113
Torej zakaj je vrnil aparat? Nisem ravno razumel prav? Prahec je bil kje? V telefonu pod pleksijem ali pod folijo?
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.174
2.271
113
No pol pa mu ga mora zamenjat, se razume ali vsaj sčistit. Čeprav bi pri meni čiščenje odpadlo v kolikor je nov aparat! In kaj je na koncu rešil ta tvoj prijatl?
 

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
No pol pa mu ga mora zamenjat, se razume ali vsaj sčistit. Čeprav bi pri meni čiščenje odpadlo v kolikor je nov aparat! In kaj je na koncu rešil ta tvoj prijatl?
Dobil je eno na gobec.
evil.gif
 

halo

Fizikalc
22. jul 2007
2.211
0
36
51
Ljubljana
Kolega še sedaj ni dobil ne denarja in ne aparata.
Zato vam svetujem, da NE kupujete več pri mobi svetu.
Tak poslovni odnos kot ga ima ta človek je na ravni enega petnajstletnika.
Ne vem kako lahko nekdo pri ''zdravi'' pameti grozi in se NE drži poslovanja in zakonskih rokov pri nakupu preko spleta.
 
Nazadnje urejeno:

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.503
5
38
Če je res bilo vse tako kot si napisal, potem definitivno minus za njih. Preko spleta te pa drugače ščiti zakon, torej veš kako naprej...
 

halo

Fizikalc
22. jul 2007
2.211
0
36
51
Ljubljana
Tako kot sem napisal.
Zakaj bi napihoval stvari; saj jaz nimam nič od tega. Pa tudi nič pri tem.
Zdi pa se mi za ''malo'' da lahko v naši mali SLO poslujejo tudi taki ki grozijo in ne upoštevajo zakonov.
Vem, da ta primer ni osamljen....sploh ne.

On prijave ne bo podal ker malo cvika ker mu je tale gospodič grozil.
Če jo ne bo on....jo bom šel pa jaz!!
Pa naj pride mene na gobec če si upa
evil.gif
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.503
5
38
No, res bi bilo potrebno slišat tudi drugo plat medalje, pa vendar če si profesionalec v svojem poslu si ne dovoliš takšnih besed in groženj pa naj stranka reče kar hoče. Priznam, sam sem pri njih enkrat kupil N82, krepko čez 400 evrov sem jo plačal pa nimam nobenih pripomb. Vse tipi topi. Če so pa taki do strank, jim pa zamerim, karkoli je že bilo...
 

gogy

Pripravnik
14. sep 2007
459
0
16
Ljubljana
www.mobisvet.net
Citat:
Uporabnik GSMobil pravi:
No, res bi bilo potrebno slišat tudi drugo plat medalje, pa vendar če si profesionalec v svojem poslu si ne dovoliš takšnih besed in groženj pa naj stranka reče kar hoče. Priznam, sam sem pri njih enkrat kupil N82, krepko čez 400 evrov sem jo plačal pa nimam nobenih pripomb. Vse tipi topi. Če so pa taki do strank, jim pa zamerim, karkoli je že bilo...

Ni nujno, da so bile s strani trgovine res takšne besede... lahko da so pretirane.
 

sole

Fizikalc
20. jul 2007
1.447
17
38
Citat:
Uporabnik gogy pravi:
vprašanje je kakšen odnos je bil na drugi strani


sem pred par leti imel problem z Motorolo, mi jo je brez problema zamenjal, kako je sedaj nimam pojma
confused-1.gif
 

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Kaj no, model je najedal, klima je šla v franže in možakarju je dekl odneslo. Bo že bolje.
 

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
jst sm že dve stvari pr njem naroču in ni blo problemov, so pa ponavad vedno kakšni problemi ko treba kej dat v popravilo/garancijo. No, do tle še nisem pršu
smile-1.gif
 

Supergirl

Pripravnik
1. feb 2008
321
0
16
Hojla!

ksz...

Lani sem pri Mobisvetu kupila 2 SE. Ker je šlo za nakup dveh ne ravno poceni telefonov, sva se dogovorila za ceno in se je tega dogovora tudi držal. Ko je telefona dobil, me je poklical (telefona sta bila plačana že prej), dal račun in sem šla. Na mojem je čez 3 mesece crknil na enem delu ts. Šla sem tja, prosil me je, naj mu na en list napišem opis napake, naj doma naredim backup in mu ga naslednji dan prinesem. Sam "servis" je sicer malo dolgo trajal (1 mesec), samo me je predhodno pripravil na to. Ko sem prišla po telefon, mi je rekel, da če bo karkoli narobe, naj kar pridem... Z mojega stališča gledano je vsa zadeva potekala profesionalno - tako kot to mora biti. Pa mi lahko verjamete, da znam biti zelo "prijazna", če mi kaj ne paše.
evil.gif

Skratka, za Mobisvet lahko, po svojih izkušnjah sodeč, dam samo dober glas, pa tudi poznam nekaj ljudi, ki so tam kupili telefon, pa ni noben imel problemov in so vsi bili zadovoljni, odnos je bil na nivoju...
zmaga.gif


Lep pozdrav, pa
roza.gif
!
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.