Mladinska knjiga in Reader's Digest

stm

Pripravnik
19. jul 2007
49
0
6
A je še kdo dobil pošiljko iz zgoraj omenjenega naslova?
Fotr je dubu neki, pa da vidim če se mi splača it brat vso tisto dokumentacijo (veliko papirja).
Pa pol če bom prepral, če je sluæajno kak nateg (spregledal kak drobni tisk...) (se pa drugače spomnim nazaj, da so neki ljudje zadeli nekaj)...

Drugače pa se še javim (mogoče s kakšnim vprašanjem), ko kaj pregledam...
 

PREFIX

Pripravnik
12. jan 2008
73
0
6
Ne poznam nikogar,ki bi pri mladinski kdaj karkoli zadel.
ne-ne-1.gif
 

stm

Pripravnik
19. jul 2007
49
0
6
Na hitro sem preletel...
Ni treba kupiti knjige, da si v žrebanju. Pa tud njikjer ni videti, da bi moral dajati še kakšne podatke...
Poštnina pa je zastonj.
Torej zakaj ne bi probali (Seveda se še prej vse pregleda v detajle - samo ko te odbija ta gora papirja).
4% dolenjske populacije je dobilo to zadeve.
Kuk papirja gre za neke bedarije...
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Dobil ja, zabrisal v kanto.

Najprej te pritegnejo da "sodeluješ" v nekem žrebanju za neko manjšo nagrado zato jim moraš poslati nazaj kuverto.
Nato ti bodo poslali pošto da žal nisi dobil jurja ali dveh, da pa še vedno lahko dobiš avto/stanovanje/jahto/drek na palci. Vse kar moraš narediti je to da jim pošlješ nazaj kuverto s podatki in podpisom s katerim se strinjaš za sodelovanje v nagradni igri (spotoma pa spregledaš drobni tisk kjer piše da moraš SAMO naročiti xy knjigico).

Skratka, 100% natega.

Tista gora papirja je pa zato, da se ti ne bo dalo brati drobni tisk ampak da boš prebral samo oddebeljen tisk, tistega kjer piše kako si TI pravi kandidat za nagrado in da si jo že praktično dobil
stupid-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

zgrabljenec

Fizikalc
4. sep 2007
1.524
0
36
MS ali LJ
Tudi pri nas romajo zadeve od Mladinske knjige direkt v koš! Če se odloči kdo za nakup kakšne knjige, kar je redko, jo gre iskat na police!
 
Nazadnje urejeno:

tinekr

hot mamica
29. jul 2007
1.941
0
36
46
Vse kar dobim takega vržem v koš. Folk spomnite se- a ste dobli že kdaj kaj zastojn v kaki trgovini?
 

Fe3

Thinc
13. avg 2007
1.054
16
38
55
Vzhodna Gorenjska
Ravno danes jim pošiljam še pismeno, da ne maram nobene pošte več od njih.
Najedajo vsakih 14 dni z nekakšnimi izredno pomembnimi dokumenti za nagradno igro.
Skensli čimprej!
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Moj tast je to dobil sedaj že tretjič...
Prvič smo še sodelovali... dobili pa... nič
Drugič so hoteli knjigo da kupimo... vse skupaj je šlo v okrogel fascikel
Zadnjo pošto je pa najmlajša hči predelala...
smile-1.gif
 

excalibur

Pripravnik
24. sep 2007
321
0
16
je ni
Moj oče je tudi dobil to čudo na dom in mu nism niti pokazal za kaj se gre ampak sm kar takoj preizkusil svoje košarkaške sposobnosti
grin1.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.376
5.894
113
pri taščici
K našemu fotru je to več kot leto hodilo.
KO je mat videla,d a je foter plaču knjigo se ji "zmešalo"
Vso nadaljno pošto je vrgla v koš, če jo je le dobila pred njim. On jo je imel pa praktično za sveto (kot župnik sveto pismo). Meni je bilo tega enkrat dovolj in sem poslal mejl na MK. Čez nekaj časa tednov so poslali dopis da ne bodo več pošiljali?!