Miss Slovenije

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.954
3.250
113
  • Haha
Reactions: Matey
13. jul 2011
2.677
625
113
S tekmovanji za miss je itak konec. Temu primerno je tudi dogajanje okrog tekmovanja za slovensko attention whore, pardon miss. Kako se je Dewesoft pustil povleči v to mi tudi ni jasno.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Mr_Wolf

Tenforest

Majstr
3. sep 2007
5.659
499
83
41
povsod malo
Okejjj. A sveta potem ne bo reševala v teh plan em pandemskih časih? Samo Zlovenijo?
Organizacija in PR. A to je bila zadnji dan? Ne! zadnjo uro panika ker so pozabili, da morajo to speljat.
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Pa bolitekurac iz kod je. Vse lepo bi nam radi ukinili. V motosportu ni lepih deklet vec, na sejmih, victorija secret angelcke so ukinili... piz.dari.a a ste dedci al ped.ri in feministke. Sej dobro zasluzijo oz so zasluzile. Brezskrbi
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad, Gonzo in mirsi

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.322
113
Pa bolitekurac iz kod je. Vse lepo bi nam radi ukinili. V motosportu ni lepih deklet vec, na sejmih, victorija secret angelcke so ukinili... piz.dari.a a ste dedci al ped.ri in feministke. Sej dobro zasluzijo oz so zasluzile. Brezskrbi
Glede na to, da tole zdaj po zmagovalki ter okolju tekmovanja sodeč deluje kot Miss BiH so nam ukinili tudi Miss Slo :D
Kot bi rekla novopečena missica - "Smejem se, a plače se mi" :p
 

B81

22. jul 2007
34.508
8.957
113
samo to bom rekel...pa kaj lih tu okoli so morali turki galamit jebojihbok
 
  • Haha
Reactions: Matey

B81

22. jul 2007
34.508
8.957
113
Pa bolitekurac iz kod je. Vse lepo bi nam radi ukinili. V motosportu ni lepih deklet vec, na sejmih, victorija secret angelcke so ukinili... piz.dari.a a ste dedci al ped.ri in feministke. Sej dobro zasluzijo oz so zasluzile. Brezskrbi
To se strinjam, ampak je nekaj drugega...pozabil si na ono always firmo, ki je umaknila V, začelo e je z grid girls v motosportu (one ko marele držijo) in to vse zato, ker se je nekaj starim lezbačam zazdelo,da se onim modelkam godi krivica.
Za kozlat.

Miss Slo pa mislim, da če v komisiji nimajo 3 čiste, naj odstopijo... ali se to mogoče prek telefona glasuje, potem, itak ni čudno...
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Ce bi takrat obstajali levicarji, bi sedaj turki na nordkappu dzamijo imeli.

Pa viktorija sikret!! Da jih nabijem nekam. Zdej bomo povelicevali speh in sem vesela, ko sem debela. Ne vem no, kaj pa sladkorna, koronarne bolezni, visok pritisk. Mi moski se borimo za zdravje v bistvu.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Nova Miss Slovenije
Naš slogan je: Podpiramo Slovenijo, podpiramo Slovensko.





Vse skupaj se je dogajalo na eminentnih krajih...
"Prvi izhod 15 kandidatk je potekal v rudniku (jami) Hrastnik, drugi v bukvarni Zmajeva luknja, tretji pa v kompresorski, kjer je potekala tudi razglasitev. "


972873.max-1280x1280.jpg?rev=1

Na to sliko samo vintage filter apliciras oz dovolj je crno beli in mirno napises spodaj, veselje ob osamosvojitvi l. 91 pri zidanici blizu semiča. Oprava, potica, prti... ni da ni. No harmonika manjka
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.322
113
Zdej bomo povelicevali speh in sem vesela, ko sem debela. Ne vem no, kaj pa sladkorna, koronarne bolezni, visok pritisk. Mi moski se borimo za zdravje v bistvu.
No no, debelost je radost. Pa čisto zdravje. Sodeč po Cosmopolutanu no :p

cosmo-745x471.jpg
 
  • Žalosti me
Reactions: Davidoff

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
... AndY1, bi obtožil Big Pharma..
... Si moral gledat v TOR zvečer na Slo2 fr.dokumentarc iz l.2k17 ... :evil:

-------------------------------------------------------
Soc.Med™.Un-Lock = zalmos.com
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OT-info za tiste s kraškega roba, ki razumete zahodne sosede in imate "TV na anteno" ali ...
@-ITA : social.byoblu.com/about ; Byoblu-TV_ch.55_Uhf-746MHz DVB-T Monte Belvedere (TS)
http://alturl.com/7bfr2 -Classic-OL oz.https://www.genyt.net/search.php?q=Byoblu.com

Kar pa se tiče oni dveh iz Cosmo*, me spominja na oni štos od nekje: (kod genikologa) ...

- "Doktore, imam problem sa sex-om!"
- A što to ?
-"Muž ma samo 15cm dugačkog"
- ... pa to je skoro prosječna dužina ...
-"Da, ali ... 5cm mojeg sala i 5cm njegovog, pa jebite se vi onda samo s 5 santimetara!" :evil: ...

... vsaka primerjava z mojo situacijo je neprimerna ! Imam mali avto in ne BMW-ja (propeler badged car = penis enlarger stuff) :zmaga:
*