miška ali tipkovnica???

boskosi

Fizikalc
4. sep 2007
1.423
1
38
sistem: osnovna plošča: ne vem
redface-1.gif
..... ali se lahko za to krivi usb kartica za wlan? .... prenosnik na wlan dela brez problema na visti .... ima kdo še mogoče kako drugo napako v mislih? .... aja še to; OS je na novo naložen
 

pisatelj

Pripravnik
14. nov 2007
172
0
16
Ce sem prav razkodiral je imel PC v osnovi gor Win ME in je bil na net prklucen preko USB WLAN adapterja. Je tko?

Ce sm prov razkodiral, pol skor upam rect da bo z namestitvijo XPjev na sistem zadeva delovala OK. Win ME je (bil) eden najmanj stabilnih MS izdelkov ever!
 

boskosi

Fizikalc
4. sep 2007
1.423
1
38
ja prej je bil win ME samo je bil net prek notranjega telefonskega modema .... preko usb wlan pa je sedaj na novem sistemu win xp sp2
 

boskosi

Fizikalc
4. sep 2007
1.423
1
38
hmmm, noben kake ideje? ... kaj a je možno da se to pojavlja zaradi usb wlan kartice???
confused-1.gif
 

boskosi

Fizikalc
4. sep 2007
1.423
1
38
prekleto malo rama bi to bilo za današnje razmere .... za to konfiguracijo pa niti ni tako porazno malo ... se z mojo tipkovnico pa miško je delalo vredu, tak da ni ram
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.328
5.846
113
pri taščici
in koliko usb WLAN kartica porabi rama?. Ne vidim zakaj bi bil problem v tipkovnici ali miški, če ti takrat ko nisi na netu normalno dela

KO sem zadnjič videl da instant internet od mobitela rabi 256 rama (tako so napisali med zahteve) bi se vprašal.
Skratka dobi podatek koliko porabi rama kartica ali pa testno dodaj ram.
 

boskosi

Fizikalc
4. sep 2007
1.423
1
38
torej dejansko je res pomagalo še dodatni 128Mb rama čeprav proizvajalec(tp-link) nikjer ne navaja koliko je minimalna zahteva, res ne vem kak nisem najprej pomislil na to
bonk.gif
:
 

EAN

Pripravnik
6. avg 2007
54
0
6
Imam enak WLAN komplet, občasno uporabljam na starem prenosniku 566 MHz celeron, 128 MB RAM, OS je win98 SE in nič ne zmrzuje.
smirk-1.gif
 

boskosi

Fizikalc
4. sep 2007
1.423
1
38
ja ki si pa prej bil???
shocked-1.gif
.... ja kot sem že rekel ... ko sem dal dodatno ploščico 128MB rama not je nehalo zmrzovat, tak da je verjetno blo to krivo ... lahko da je to tudi odvisno od naveze OS ( v mojem primeru win xp) ... ne vem , lahko to ja to samo slučajno
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
128mb je občutno premalo za XP + net, ne glede na kartico. Ko sem na enem starem sistemu (zelo podobna konfiguracija, zdaj ga uporabljam za p2p) dodal še dva takšna modula, je zadeva šele začela približno normalno delovat brez sesuvanja.