Misija Evrovizija

YuGec

Fizikalc
18. avg 2007
2.801
0
36
Citat:
Uporabnik FuriousG pravi:
x3

Tale Brina Vidic mi je bla noro dobra!
smile-1.gif

Definitivno najboljša.

Posnetek iz zakulisja je dobro pogledat in hitro vidiš kako ga kdo fuša.
grin1.gif


https://www.youtube.com/watch?v=gKswjWNhWD0&feature=player_embedded#!
 

Sem

Pripravnik
9. dec 2010
68
0
6
Včeraj sem moral 2x pogledat, če imam na pravem kanalu, RTV SLO je namreč prijetno presenetil s sceno, predvsem pa s samim šovom. Ne vem, kdaj se je nazadnje zgodilo, da je bilo na nacionalki res kaj zdravo smešnega, tole je bilo pa res za počit
smile-1.gif

Bravo Slakonji za dobro vodenje!
 

panoramic

Fizikalc
20. mar 2010
1.837
0
36
Ampak tonskega mojstra imajo pa v 3,14zdi. Včeraj je zvenelo kot če bi opica po naključju malo šraufala po mešalki in zraven vključila še par efektov.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Definitivno daleč boljše od talentov na popu.

Sploh žirija , zaradi katere na pop tv nisem mogel sploh gledat tistega sranja.

Ray?
hysterical-1.gif
Darja ok, Jonas pa itak komediant.

Včeraj sem to prvič malo gledal. Malo sramotno, da na tak način izbiramo "Kvaliteto" naše muzike.
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Malo sramotno, da na tak način izbiramo "Kvaliteto" naše muzike.

Po takem sistemu izbira že skoraj vsa Evropa.
Recimo Lena je bila samouk brez izkušenj, izbirali so na isti način kot sedaj mi, pa je prišla na vrh.
Sicer pa pri nas ni nikoli nikomur prav, pa naj bodo povabljeni izvajalci, naj izbira ljudstvo (Kalmari&Žlindra), naj izbira samo žirija etc.

Mogoče imaš pa ti kak hud predlog?
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik Notranjc pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Malo sramotno, da na tak način izbiramo "Kvaliteto" naše muzike.

Po takem sistemu izbira že skoraj vsa Evropa.
Recimo Lena je bila samouk brez izkušenj, izbirali so na isti način kot sedaj mi, pa je prišla na vrh.
Sicer pa pri nas ni nikoli nikomur prav, pa naj bodo povabljeni izvajalci, naj izbira ljudstvo (Kalmari&Žlindra), naj izbira samo žirija etc.

Mogoče imaš pa ti kak hud predlog?

Dejstvo je, da je prvoten namen "misije", da polni blagajno televizije in zaradi gledanosti, ne pa da bi se izbirala kvalitetna muzika.

Tako da je zadeva v stilu karaok, kjer večina sploh ne pozna notnega črtovja, res katastrofalna.

Na kakšnem nivoju je oddaja, priča podatek, da več ljudi gleda kmetijo
hysterical-1.gif


Moj predlog je, da je rtv prispevek itak previsok in neutemeljen in bi bilo dobro, da za par let spustimo cirkusantsko prireditev.
 

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.236
44
48
offline
meni je pa oddaja vsec in je defenitivno boljsi izbor od kmetije za v nedeljo zvecer na tv. zaenkrat nimam pripomb. razen cez raya, tip je totalno antipaticen, bruh.
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Na kakšnem nivoju je oddaja, priča podatek, da več ljudi gleda kmetijo
hysterical-1.gif

To ni odraz kvalitete, ampak ogledalo SLO družbe.
Od pamtiveka se Slovenci najraje naslajamo nad hinavščino, podtikanji, nesrečo drugih in zijamo na sosedov vrt. Vse to pa nudi Kmetija.
 
17. dec 2010
1.174
0
36
124
ja ... in kero pesem bomo poslušali na evroviziji ... a plagiate?

Bolj pogrešam tiste "uradne" pevce ... kot je to bilo vsa leta ... to danes je kar neki ...

Edono žerija pa maja seveda so mi všeč ..

To je zame kopija Slovenija ima talent
 

pediater

UDBA
18. jul 2007
11.892
0
36
42
In spet smo tam kot ponavad. Eno leto kasneje kopiramo... (irskadvojčka). Žirija forsira oni dve odštekani dvojčici, s podpovprečnim petjem- ko bi vsaj poslušali dvoglasno zapet.
confused-1.gif


Slabi so dans. Še najboljš je bila ona tadebelejša, če je ne bi on z ježem na glav čist u nič dal.