Mio Spirit 697 LM

bigAndrej

Zelenc'
17. dec 2008
1
0
1
Pozdravljeni,


zanima me mnenje te naprave. Testiral sem jo 3 dni in z eno besedo lahko rečem katastrofa. Nebom se obregnil glede pokritosti zemljevida ampak delovanju same naprave. Odzivnost je kot 10 let stara navigacija. Na zaslonu moraš zelo močno pritiskati da kaj zazna. Potem prostoročno telefoniranje preko bluetooth-a zelo slabo odzivno in nedelovanje mikrofona. TMC za slovenijo sploh ne deluje. Skratka razen zemljevida ne najdem ene dobre stvari na tej napravi. Nevem ali sem edini s takim mnenjem ali je hardware te naprave pač tako neodziven. Ker pač pričakujem da bo naprava za 230€ v sodobnem času delovala neprimerno bolj kvalitetno. Pa, če prav so tako zelo opevani pa da se ga lahko odklene in gor namesti igo. Zanima me še vaše mnenje glede te naprave, če jo seveda kdo že sprobal.
 

B99

Zelenc'
22. avg 2012
21
0
1
Sam sicer nisem imel tvojega modela,sem pa imel Mio Spirit 487 Lifetime.Vse kar si napisal za tvoj model je bilo isto pri mojem.Podn od naprave tale MIO.Hvala bogu,da sem ga lahko takoj po enem mesecu uporabe prodal,sicer precej v svojo škodo(-60€),ampak se mi zdi,da sem se odločil pravilno.Nato pa sem kupil WayteQ 960bt ,s katerim sem pa izredno zadovoljen.Odzivnost naprave Wayteq je 100% boljša od Mio 487.