Mio Moov posodobitev

Desty

Pripravnik
2. jul 2009
613
0
16
desty.biz
Pozdrav,

znanec mi je prinesel njegovega "Garmina", kot mu on pravi, da mu posodobim kartografijo. Naložene ima karte iz leta 2009 in to je že kar staro... Se da to kako posodobit? Nalaganje raznih iGO in podobnih gor odpade. Torej, sploh obstaja kakšna rešitev? Gre za model M400.
 

MilanS

Pripravnik
6. maj 2012
67
0
6
Dravograd
Tudi moj prijatelj se zanima za nakup Mio 490 in me zanima kako je pri teh navigacijah z originalnim posodabljanjem kart.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.324
659
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
zraven naprave dobite CD s programom MioMore Desktop, preko katerega uradno posodabljate vse v zvezi z vašo napravo. Vsaj tako je bilo včasih in verjetno je še vedno tako. Lahko se seveda posodablja tudi preko uradne strani.
 

lenovo

Pripravnik
17. avg 2009
193
0
16
Pri teh Spirit modelih se uporablja samo MMdesktop7.50. Prvo se naredi varn.kopijo potem pa posodobitev EasternEu in Europe.Cca. 1.9GB.Posodobitve so cca 3 letno.
 

lenovo

Pripravnik
17. avg 2009
193
0
16
:)
Glede na to da nimas veze z navigacijo, kako pricakuje,da mu bos kaj drugega dal, verjetno za dabe,kot Igo.
Kot bi hotel za MS free licenco? Jp povej da pada z neba.
Citat:
Uporabnik Desty pravi:
Pozdrav,

znanec mi je prinesel njegovega "Garmina", kot mu on pravi, da mu posodobim kartografijo. Naložene ima karte iz leta 2009 in to je že kar staro... Se da to kako posodobit? Nalaganje raznih iGO in podobnih gor odpade. Torej, sploh obstaja kakšna rešitev? Gre za model M400.